miłość | rodzina | przyjaźń - zbiór poszukiwań dla moich postaci

Szukasz partnera do gry, a może sam marzysz o stworzeniu własnych poszukiwań? To temat dla Ciebie!
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje RPGi
Dreamy Seattle

 audrey#3270

#60348 18 mar 2023, 17:16

RODZINA POSZUKIWANA

Obrazek

Herbert-Manning to rodzina z tradycjami, a ich historia sięga starych dziejów. Z pewnością aktualnie nie pochwalalibyśmy tego, co członkowie tego rodu robili, by zdobyć to, dzięki czemu mamy tak wiele, jednak nie oszukujmy się, my też mamy sporo za uszami.
Nasza rodzina jest liczna, a nasze nazwisko znane w całym stanie. Dobrze się ustawiliśmy, a ambicje rządzące chyba każdym członkiem tego rodu sprawiły, że pracujemy w różnych sektorach, umiejętnie operując swoją widzą, wykorzystując rodzinne koneksje, ale też poszerzając pole swoich działań. Ostatecznie wszystko i tak zostaje w rodzinie, prawda?
W 2022 zmarł ojciec, oficjalny powód śmierci to zawał serca.
Poszukuję starszego rodzeństwa Herbert-Manning oraz ich mamy. Prawdopodobnie wszyscy uwikłani w interesy rodziny – mniej lub bardziej, wedle życzenia.
  • Brat #1 – Augustine (23-30 lat) – najstarszy, prawdopodobnie przejmie interes po ojcu.
  • Brat #2 – Phineas (23-30 lat) – prawdopodobnie najmniej zainteresowany, jednak oczekiwane jest od niego, że się zaangażuje rezerwacja
  • Siostra – Florence (23-30 lat) – może jest konkurencją brata #1? rezerwacja
  • Lemon – jest najmłodsza i do tej pory przedstawiano jej zupełnie inną wizję rodziny, chciałabym, żeby teraz została w to wszystko wciągnięta
  • Mama – Marigold (w zależności od wieku najstarszego dziecka, ale myślę, że + 45) – zaangażowana w biznes ojca, próbuje „rządzić” po jego śmierci.
DODATKOWE INFORMACJE
• O wiele więcej można znaleźć w KP Lemon. W razie pytań pisz, odpowiem na wszystkie i przybliżę wszystko, czego nie udało mi się opisać.
• Imiona są przykładowe, jednak wyobrażam sobie ich jako ludzi z wielką klasą (i kasą), a więc podejrzewam, że wszyscy noszą imiona w stylu „old money”.
• Szukam kogoś, kto będzie zainteresowany rozwinięciem rodzinnego biznesu i pociągnięciem ze mną tej historii. Nie narzucam wyżej przedstawionych pomysłów, chciałam tylko mniej więcej nakreślić oczekiwany przeze mnie poziom komplikacji rodzinnych relacji.
• Na forum jest rodzina, którą ktoś z H-M może podejrzewać o śmierć ojca. Jest to świetna okazja, by rozwinąć wątek i namieszać z innymi graczami.

Aktualne *.*
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2023, 18:50 przez TIS0N, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Dreamy Seattle

 audrey#3270

#60751 23 kwie 2023, 17:34

RELACJA ROMANTYCZNA

Obrazek

Masz poukładane życie - świetną pracę, mieszkanie, narzeczoną. Wszystko układa się wręcz idealnie, rodzina jest zadowolona, wybieracie kolor kwiatów i ozdób na wesele, w pracy dostajesz awans. A jednak nie do końca czujesz się spełniony, nie jesteś pewny, czy to co obecnie masz jest spełnieniem twoich marzeń, czy po prostu podążanie prostą, utartą przez społeczeństwo i stereotypy ścieżką.

Któregoś dnia, tak zupełnie przypadkiem, wpadamy na siebie w kawiarni i pojawia się między nami nić porozumienia. Przychodzisz drugiego, trzeciego i kolejnego dnia. Rozmawiamy o filmach i muzyce, przepisie na szarlotkę i mało ważnych sprawach. Zostajesz do późna, kiedy zamykam lokal, wypijamy wino, a języki same nam się rozplątują. Jesteś mną zaintrygowany, tak samo jak ja tobą. Nie rozmawiamy o prywatnych sprawach, po prostu na chwilę odrywamy się od swojego życia, by przez chwilę być kimś innym, z kimś innym.

A potem zapraszasz mnie na randkę.

DODATKOWE INFORMACJE
– Opis jest jedynie luźnym określeniem relacji, bo zależy mi na tym, by zbudować coś razem, nie chcę więc narzucać żadnych konkretów. Niemniej jednak, jeśli konkretów szukasz, napisz, a przedstawię ci kilka moich pomysłów!
– Możemy zacząć od przyjaźni, która nie jest wcale tak szczera, jakby im się wydawało, bo jedno trzyma swoje uczucia w ukryciu. Możemy zacząć od przypadkowego spotkania albo od nic nieznaczącego romansu. Nie będę ukrywać, marzy mi się jeden status tej relacji, czyli „to skomplikowane”. Niemniej jednak to już od nas zależy, czy coś z tego wyniknie. Laura ma dopiero 19 lat, więc żadnych ślubów i dzieci nie planuję, to również nie musi być end-game.
– Nie szukam konkretnej postaci – on może być przyjacielem brata Laury, sąsiadem, kolegą ze studiów, współpracownikiem, ustalmy to sobie razem! Nie szukam też konkretnej relacji – nie chcę narzucać, że to ma być szczęśliwy związek albo zwykły romans, chciałabym, żeby fabuła sama nas poniosła.
Laura ma słabość do starszych facetów, jednak myślę, że górna granica to około 30 lat.
– Jeśli zależy ci na zbudowaniu czegoś trwałego, czego druga osoba nie porzuci bez słowa po miesiącu, to trafił_ś idealnie! Jestem na forum od dwóch lat i nie planuję znikać. Zależy mi na rozwoju fabuły, szukam więc kogoś, kto zechce się zaangażować i nie zniknie po jednym poście. Zależy mi też na postach, które będą się pojawić częściej niż raz w tygodniu.
– Jeśli masz pomysł na inną relację z Laurą, daj znać, jestem otwarta na propozycje!
– Pomogę, jeśli będzie trzeba oczywiście, z wizerunkiem, avatarami, i wszystkim, w czym mi się uda :brewki:


Aktualne :<3:

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Dreamy Seattle

 audrey#3270

#61005 25 maja 2023, 21:38

Pozwolę sobie podbić, miłość nadal poszukiwana!

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Dreamy Seattle

 audrey#3270

#61052 11 cze 2023, 18:26

HISTORIA
Lato to idealny czas na poznanie kogoś nowego. Kogoś z kim długie wieczory będą upływać w znakomitej atmosferze. Kogoś z kim tworzenie wspomnień będzie przychodziło z ogromną łatwością. Kogoś, kto zrozumie, że lato, jak co roku, dobiegnie końca, a po nim każde wróci do siebie - do swoich miast, obowiązków, do swojego życia. Zostaną wspomnienia i to przyjemne ściśnięcie w brzuchu na samą myśl o drugiej osobie.

To lato spędzimy razem. W domu rodziców mojej najlepszej przyjaciółki, a twojej siostry. Jestem tu tylko gościem, ale znamy się od tak dawna, że czuję się w towarzystwie waszej rodziny dość swobodnie. Na tyle swobodnie, by nie odmówić spędzenia z wami kilku tygodni.


DODATKOWE INFORMACJE
• Szukam brata najlepszej przyjaciółki Laury. Chłopak jest starszy od dziewczyn o kilka lat.

• Marzy mi się wakacyjny romans. Mają spędzić ten czas w malowniczych warunkach, martwiąc się jedynie o to, co następnego dnia będzie na śniadanie.

• Laura i brat przyjaciółki nie widzieli się kilka lat i chłopak zapewne pamięta Laurę z nastoletnich czasów, kiedy nawet przez chwilę nie pomyślałby o tym, że mogłaby mu się spodobać. Teraz jednak zacznie ją dostrzegać i spędzać z nią coraz więcej czasu.

• Widziałabym tu długie rozmowy, ukradkowe spojrzenia, wymykanie się wieczorami z pokoju i budujące się uczucia.

• Co będzie z nimi, gdy lato się skończy? Zobaczymy!

aktualne

ODPOWIEDZ ]