Miłostki z przeszłości + siostra + prawnik

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje fora
Dreamy Seattle
 Lyns#8157

#55386 25 lut 2021, 15:59

Dla Valerii Willis:
Obrazek
POMIESZAJMY RAZEM
SŁOWEM WSTĘPU
Valeria Willis, Włoszka półkrwi, pracuje poprzez założoną przez siebie aplikację jako przyjaciółka do wynajęcia. Wybór jej drogi życiowej nie był dobrze widziany przez jej matkę, z którą od czasu podjęcia decyzji o studiach informatycznych, ma kiepskie relacje. Mimo to nieraz starsza pani Willis mieszała we względnie poukładanym życiu Valerii, z czym dziewczyna musiała sobie radzić na przestrzeni lat.

1. Wybranek podsunięty przez matkę. Upartość pani Willis doprowadzała do częstej manipulacji wydarzeniami, zwłaszcza w kontekście spraw sercowych. I w ten oto sposób kilka lat temu napotkała na swej drodze mężczyznę, który zwrócił jej uwagę swoją szarmancją i zawadiackim uśmiechem. Będąc nim zauroczona, dopiero po kilku randkach zorientowała się, że za wszystkim stała jej matka. Czym owy mężczyzna mógł się kierować? Tutaj mamy wiele możliwości: na początku po prostu mogła go bawić cała sytuacja, ewentualnie zżerała go ciekawość i chęć przygody. Albo miała to być transakcja biznesowa zawarta z jej matką lub jakakolwiek chęć wzbogacenia się (możliwość otrzymania w spadku dobrze prosperującej winnicy).
a. Jeśli nie miał złych intencji, to Valeria mogłaby oficjalnie zerwać znajomość, ale… na przekór matce nadal z nim się spotykać na zupełnie luźnych warunkach. Gdyby pan X pracował w biznesie albo świecie prawnym to mógłby dodatkowo doradzać jej w sprawie biznesu.
b. Jeśli jego intencje okazałyby się złe, to Valeria oczywiście poczułaby się podwójnie zraniona, ale może nadal miałaby jakąś do niego słabość.
2. Biznesmen z czasów studiów. To wtedy Valeria zaczynała swoje pierwsze kroki z aplikacją, którą zainteresował się potencjalny inwestor, choć, jak się później okazało, zależało mu tylko na przejęciu pieczy nad projektem. A może po prostu doszło do nieporozumienia, które nadal czekało na wyjaśnienie?
3. Pracownik winnicy. Znali się od dziecka, kiedy jeszcze Valeria mieszkała w rodzinnym domu, przy winnicy. Z czasem, w wieku nastoletnim granica przyjaźni zaczęła się zamazywać, mając szansę przemienić się w coś większego. Niestety zostało to zduszone przez matkę dziewczyny. Skłóciła ich ze sobą, niedługo po tym dziewczyna się wyprowadziła, a sprawy do tej pory pozostały nierozwiązane. Ich ścieżki ponownie się przetną, kiedy Valeria zauważy, że jej nastoletnia niedoszła miłość pracuje teraz dla jej rodziców.

DODATKOWE INFORMACJE
To luźne pomysły do dogadania z osobą zainteresowaną. Nie nasuwam tu wieku czy wyglądu żadnej z postaci, bo wychodzę z założenia, że to Tobie ma się dobrze grać. ;) Przy czym nie musi to być postać nowa! Jeśli zależy Ci na urozmaiceniu gry już stałej postaci to serdecznie zapraszam. Z chęcią obgadam wszystkie szczegóły na PW, zrobię burzę mózgów lub się dopasuję, jeśli coś nie będzie Ci odpowiadać, na pewno się dogadamy.
Poza tym lubię, kiedy coś się dzieje, więc ze swojej strony obiecuję, że na pewno nie będzie nudno. I nie uciekam!
Zapraszam na PW Valerii na forum http://dreamy-seattle.pl/index.php lub Discorda!

Zapraszam <3
AKTUALIZACJA: 18/10/2021

MŁODSZEJ, UKOCHANEJ SIOSTRY

Państwo Willis poznali się słonecznej Toskanii. Andrew, obcokrajowiec ze Seattle w Stanach, widząc piękną Włoszkę Beatrice, od razu się w niej zakochał, co zaowocowało ślubem i pojawieniem się na świat Valerii. Przeprowadzili się do Stanów, kiedy Valeria miała trzy lata i osiedlili się w rodzinnym mieście Andrew - Seattle. Tutaj otworzyli też lokalną winnicę, a sprowadzane z Włoch wina cieszą się dużym zainteresowaniem. To tu na świat przyszła następna córka, którą możesz być Ty!
W każdej z latorośli widać choć namiastkę temperamentu przeniesionego w genach przez matkę. To doprowadziło Valerię i Beatrice do kłótni o przyszłość, którą każda z nich widziała inaczej, dlatego ostatecznie zmusiło to dorosłą już dziewczynę do wyprowadzenia się z rodzinnego domu i mieszkania na własną rękę. Mimo iż nie zgadza się z przekonaniami matki, to nie wyobraża sobie utraty kontaktu z młodszą, ukochaną siostrzyczką!

DODATKOWE INFORMACJE
- Z technicznych spraw siostra może mieć 17-25 lat, a włoskie korzenie wcale nie muszą być u niej tak bardzo widoczne w charakterze, to już pozostawiam Tobie <3
- Siostra równie dobrze może stać po stronie matki, jak i Valerii, ewentualnie może próbować je ze sobą pogodzić. Może być przykładną córką, ale i taką, która trochę rozrabia i to do Valerii zgłasza się, żeby ratować ją z opresji. Naprawdę, wszystko zależy od Ciebie. Najważniejsze jest to, że siostry zawsze się ze sobą dogadywały i mogły na siebie liczyć.
- Zapraszam na PW lub Discorda w celu ustalenia szczegółów :heart:

Ukocham!

Dla Nathaniela Covingtona:

Obrazek
NAJLEPSZY PRAWNIK W MIEŚCIE
Od ponad roku nad firmą Covington Constructions wisi widmo katastrofy budowlanej, w której zginęło kilkoro ważnych członków zarządu, w tym sam prezes, ojciec Nathaniela. Nie do końca klarowna sytuacja nadal przysparza wielu wątpliwości, kto czy co właściwie zawiniło, a rozdmuchiwane przez media plotki coraz skuteczniej wpływają na niekorzystną opinię o rodzinie Covingtonów. Szukam prawnika, który nie boi się wyzwań i będzie koordynował sprawę, w której wkrótce nastąpi przełom.

DODATKOWE INFORMACJE
- Jeśli szukasz wątku związanego z zawodem adwokata to zapraszam do współpracy!
- Bardzo zależy mi na rozegraniu choć jednej gry typowo związanej ze sprawą, by ją popchnąć w kierunku zakończenia. A Ty możesz mieć w to znaczący wkład, przypisać sobie zasługi i otrzymać duży rozgłos, który rozwinie Twoją karierę, więc sprawa win-win. :clap:
- Relacje między postaciami mogą być czysto zawodowe, choć nie wykluczam utrzymania przyjacielskiej stopy, to już zależy od Ciebie.
- Ze swojej strony jestem bardzo elastyczna i nie naciskam na niezliczoną ilość postów, bo doskonale rozumiem, że forum ma być dobrą zabawą.
- Po szczegóły zapraszam na PW Nathaniela lub Discorda.

Aktualne mocno!
Ostatnio zmieniony 18 paź 2021, 20:47 przez Lyn, łącznie zmieniany 19 razy.

Awatar użytkownika
Moje fora
Dreamy Seattle
 Lyns#8157

#55625 20 mar 2021, 11:50

Podbijam! <3

Awatar użytkownika
Moje fora
Dreamy Seattle
 Lyns#8157

#56150 15 cze 2021, 22:18

Chyba to mamy :clapclap:
Ostatnio zmieniony 16 cze 2021, 19:56 przez Lyn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Moje fora
Dreamy Seattle
 Lyns#8157

#56154 16 cze 2021, 19:55

Mamy to!
Ostatnio zmieniony 19 cze 2021, 22:12 przez Lyn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Moje fora
Dreamy Seattle
 Lyns#8157

#56168 19 cze 2021, 22:12

Znalezione ❤
Ostatnio zmieniony 18 sie 2021, 14:03 przez Lyn, łącznie zmieniany 5 razy.

Awatar użytkownika
Moje fora
Dreamy Seattle
 Lyns#8157

#56181 22 cze 2021, 21:05

:clapclap:

Awatar użytkownika
Moje fora
Dreamy Seattle
 Lyns#8157

#56290 19 lip 2021, 21:21

Ukocham mocno <3