Przyrodni brat - spotkanie po latach

ODPOWIEDZ ]

#51275 02 sty 2020, 21:43

Mój "idealny" brat
mężczyzna | 19-25 lat | krew czysta

Jesteś kilka lat młodszy i zawsze wydawałem ci się dorosły. Ty zawsze wydawałeś mi się rozpieszczony. Czy wiesz o hańbie naszej matki, o tym, że nie jestem synem naszego ojca? Czy też pozostało to dla ciebie tajemnicą i zawsze zastanawiałeś się, czemu pozostaję na drugim planie, czemu Tobie przypada rola ulubieńca i dziedzica?
Ojciec znęcał się nade mną, ale nie zauważałem, że też dźwigasz ciężar - innego rodzaju. To przed Tobą narastały coraz większe wymagania, to Ty miałeś dobrze się uczyć i przejąć interes po starym Wrońskim - który nie umiał albo nie chciał okazać miłości nawet własnemu synowi. W zimnym domu byliśmy dla siebie wszystkim, choć mogliśmy być jak ogień i woda. Pomimo różnic, narosła między nami nić zrozumienia. Troszczyłem się o ciebie na swój sposób, a ty wyczekiwałeś moich opowieści z Hogwartu i wspólnych treningów szermierki. A potem postanowiłem odejść. Z dnia na dzień, prawie bez słowa, pożegnałem się i opuściłem rodzinny dom w poszukiwaniu niezależności i ścieżki losu powiodły mnie na ulicę Śmiertelnego Nokturnu, gdzie zostałem zbirem do wynajęcia. Niedługo potem zmarła nasza matka, a Ty - wciąż uczeń, wciąż nastolatek - zostałeś sam z tyranem. Czy wiesz w ogóle, że mieszkam teraz na Nokturnie? Straciliśmy kontakt - z mojej czy Twojej winy?

Szukam młodszego brata , który będzie dla mnie bardzo ważną relacją. Mam mnóstwo pomysłów, ale niczego nie narzucam (wygląd dowolny, jesteśmy w końcu przyrodnimi braćmi ). Możesz nadal tęsknić za bratem lub zdążyłeś go znienawidzić. Zgodnie z wolą ojca, mogłeś zostać naukowcem albo badaczem, objąć solidna i spokojną posadę w Ministerstwie... albo zająć się nielegalnym nakładaniem klątw. A może zbuntowałeś się, podobnie jak ja, i szukasz przygód jako łowca magicznych stworzeń lub sławy jako gracz Quidditcha (któryś z naszych potomków wynajdzie w końcu zwód Wrońskiego!) ? Nasza niewielka rodzina ma raczej konserwatywne poglądy, które podzielam, ale sam możesz sympatyzować z mugolami - będzie nawet ciekawiej.

Na forum jestem od kilku miesięcy i nigdzie nie ucieknę, nowym użytkownikom morsmordre ze wszystkim pomogę! Zachęcam ze względu na ciekawą fabułę rodziny (w przygotowaniu opis Wrońskich) i forum - o ile Daniel pozostaje na razie neutralny, to nie ma przeszkód aby brat był sojusznikiem Zakonu Feniksa lub wiernych Voldemortowi Rycerzy Walpurgii.

Karta Postaci

Awatar użytkownika
Moje fora
Morsmordre
 Grosia#5445

#51330 11 sty 2020, 22:51

Polecam bardzo! Autorka ma głowę pełną wyśmienitych pomysłów i pięknie pisze :<3:

#51477 28 sty 2020, 5:44

Poszukiwania na młodszego (<28) brata nadal aktualne <3 a jeśli ktoś ma ochotę na postać 47+, to z otwartymi ramionami przygarnę też biologicznego ojca dla mojego Daniela!

#51616 19 lut 2020, 0:02

Nadal bardzo aktualne, a na morsmordre właśnie zaczął się nowy miesiąc i ekscytujące niespodzianki w fabule! Londyn został zamknięty dla mugoli i mugolaków, na ulicach wrze wojna, a tacy cwaniacy jak Wrońscy mogą coś na tym ugrać - jeśli jesteś bezwzględny, Rycerze Walpurgii na pewno przyjmą Cię z otwartymi ramionami w gronie zwolenników Czarnego Pana, albo może sumienie kazało Ci uciekać z Londynu albo pomagać potrzebującym?

Sam Daniel podpadł już na fabule paru osobom, więc oferuję pakiet relacji i komplikacji!

#51730 16 mar 2020, 22:21

podbijam, dużo graczy siedzi w domkach, to idealna pora aby wstrzelić się w forum! <3

#52195 04 maja 2020, 9:12

Nadal bardzo aktualne!

#52364 24 maja 2020, 20:50

Poszukiwania nadal aktualne :yay:

#52485 15 cze 2020, 22:46

aktualne! <3

#52732 06 lip 2020, 20:17

aktualne, powstał też opis historii rodziny <3

Awatar użytkownika
Moje fora
Morsmordre
 Grosia#5445

#52735 07 lip 2020, 0:05

Wpadajcie koniecznie <3

#52952 02 sie 2020, 20:12

aktualne, a przełom miesięcy fabularnych to idealny moment na dołączenie! 8)

Awatar użytkownika
O mnie
long live the king [*]
Moje fora
morsmordre

chubbydumpling#8363

#53014 08 sie 2020, 16:03

Jeśli zaczynać to z kimś oblatanym w temacie i pewnym - od autorki można spokojnie oczekiwać dwóch tych rzeczy. Dziewczyna stoi twardo na fabularnych nogach, zapewnia nie tylko rozgrywkę, ale również masę powiązań oraz język na dobrym poziomie. Osobiście nie mam nic do zarzucenia i wyczekuję następnych zwrotów akcji.
Obrazek

#53361 15 wrz 2020, 23:22

Nadal szukam brata od strony mamy, z którym się wychowałem, tymczasem na forum pojawił się przyrodni brat od strony biologicznego ojca Daniela - odnajdźmy się wszyscy w Londynie i podbijmy razem Śmiertelny Nokturn!

ODPOWIEDZ ]