Licealny dręczyciel i taka tam drama!

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje fora
Berrylane
 Audrey#9731

#52787 16 lip 2020, 13:18

Obrazek

LICEALNY DRĘCZYCIEL

Szukam chłopaka (17-19 lat), który wpakował Laurę w kłopoty w szkole. Może być w jej wieku, mógł właśnie skończyć szkołę.
Pod koniec roku szkolnego Laura i jej rodzice zostali wezwani na dywanik do dyrektora liceum, okazało się, że jakaś zazdrosna koleżanka podkablowała ją, że pisze eseje z angielskiego za pieniądze. Do tego wyszła na jaw jej umowa z kumplem, który za eseje pomagał jej z matematyką. Dyrektor jednak mając na uwadze wyniki Laury i jej zaangażowanie w szkolne aktywności i nie chcąc jej zepsuć podania na studia (no i z racji kumpelskiej, jeszcze licealnej relacji z jej ojcem), zlecił wakacyjny „wolontariat” i pomoc w szkole letniej, a przy okazji odbycie dodatkowych zajęć z matematyki.
W KP mam oficjalną wersję zdarzeń, jednak prawda jest zupełnie inna. Chłopak szantażował Laurę, by ta pisała za niego i jego znajomych eseje, a kasę dostawała tylko dlatego, żeby mieli jakąś przykrywkę. Powodów dlaczego to robił może być wiele – może jakieś nieudane zauroczenie, chęć wyżycia się na kimś, problemy w domu/szkole. Sposób szantażowania możemy ustalić wspólnie – mógł jej zrobić jakieś zdjęcie, może mu w chwili słabości zdradziła jakiś sekret albo to ona zna jego sekret, a on robi wszystko, by wystraszyć ją na tyle, by nikomu nic nie powiedziała. Początek tej relacji też ustalmy wspólnie (możemy nawet pocisnąć retro, żeby się w to wczuć!).

Szukam osoby, z którą będę mogła ten wątek rozegrać, zagłębić się w niego, pociągnąć problem. Widzę wiele wyjść z tej sytuacji i różnych sytuacji, które mogą z tego wyniknąć. Generalnie wszystko tu jest na tyle niedopowiedziane, że możemy nad historią pracować wspólnie. Jedno jest pewna, gdy w życiu Laury pojawi się ktoś, kto zawróci jej w głowie, to sprawa wypłynie. No chyba, że chłopak się zreflektuje i będzie próbował naprawić sytuację.

Bardzo ukocham za tego pana i chętnie pokminię tę relację na PW, bo nie chcę tu wiele narzucać, a wymaganie mam w sumie tylko jedno, czyli ten szantaż <3

AKTUALNE

Awatar użytkownika
Moje fora
Berrylane
 Audrey#9731

#52904 29 lip 2020, 13:50

Obrazek

CHŁOPCA, KTÓRY TROCHĘ ZAWRÓCI LAURZE W GŁOWIE, NASTOLETNIEJ MIŁOSTKI

Zacznę od tego, że nie szukam dla Laury chłopaka na stałe i miłości jej życia. Nie mam też konkretnego pomysłu na tę relację i niczego nie narzucam, jednak bardzo bym chciała, by w życiu nastolatki pojawił się w końcu jakiś chłopiec, który trochę zawróci jej w głowie.
Taka pierwsza nastoletnia miłostka albo zauroczenie, a może być nawet po prostu chęć i próba spotykania się z kimś, bo wszyscy już randkują, a ona nie bardzo.
Laura wcześniej chłopaka na poważnie nie miała, pewnie była w kinie, na szkolnej potańcówce, czy rowerach z jakimiś kolegami, ale ostatecznie zawsze kończyło się to na koleżeńskiej relacji.
Pragnę dla niej młodzieńca (no tak 17-20 lat, ale wszystko zależy od pomysłu), któremu się spodoba i który spodoba się jej. I niech idą na randkę, niech ją w końcu porządnie pocałuje, niech ją będzie trzymał za rękę i zabierał na czekoladowe szejki.
Może być niewinnie, niech będą speszeni, niech przejdą przez to razem i zobaczą jak to jest.
Może być doświadczony chłopak, dla którego zdobycie Laury będzie jakimś wyzwaniem.
Może być ktoś, komu się wydaje, że nie jest nią zainteresowany, ale samo wyjdzie, że jednak dobrze im się gada.
Może on będzie się z niej śmiał, że chce ratować świat, a może przywiąże się z nią do drzewa?

Ah, no i jeszcze jedno! Laurze się wydaje, że lubi chłopców, ale myślę, że gdyby jakaś dziewczyna się zakręciła wokół niej, to czemu nie, niech ma szansę zweryfikować swoje preferencje!

Nie musi być nowa postać, może wśród istniejących znajdzie się ktoś, kto aktualnie jest sam i chciałby przez chwilę się z kimś pospotykać?
To co napisałam wyżej, to taki luźny pomysł, ale bardzo chętnie go rozwinę i porozkminiam go z zainteresowanymi. Proszę do mnie pisać, będziemy się świetnie bawić! <3

AKTUALNE

ODPOWIEDZ ]