Kręcę z Wilkiem, szukam Psa!

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Uzależniona od liter ^.^
Moje fora
San Jose

Okamgnienie#0081

#46094 22 lut 2019, 12:56

Obrazek
Halo, policja!
15/03/19
Obrazek
Przypadki chodzą po ludziach…
...a niektórzy mają do nich wyjątkowe szczęście.
Rosanne Baxter - małomówna, dobroduszna krawcowa urodzona w Las Vegas, obecnie mieszkająca w San Jose - po tym jak w Święto Dziękczynienia najadła się indyka i dyniowych babeczek z ziołem, postanowiła kogoś zabić. Przypadkiem. Również przypadkiem był to jej sąsiad z Vegas - Ian Collins - który usilnie chciał ją przekonać do powrotu, wcześniej sprzedając bajeczkę, że on i Baxter mają się chajtać, tym samym trochę mieszając jej w życiu...
Dzięki kłamstwu i pomocy kilku osób, które podmieniły dowody w sprawie, Rosanne wywinęła się od odpowiedzialności karnej za swój czyn. Śledztwo jednak wciąż jest w toku i pozostawia wiele możliwości, które mogłyby mieć przykre konsekwencje także dla osób z otoczenia krawcowej.
Poutrudniamy im życie? ^.^
Szukam...
Kuzyna/brata zmarłego Iana, który byłby policjantem.
Mężczyzna w wieku 26-32 lata. Związany z Las Vegas (jeśli brat - to tam mieszkał, jeśli kuzyn - mógł pojawiać się np. na wakacje/święta) i obecnie przebywający/przyjeżdżający do San Jose.
Mógł być jakąś wakacyjną sympatią Baxter z nastoletnich czasów (i o tym nie wiedzieć, ale to odczuwać!); mógł nie lubić sąsiadów i teraz, biorąc udział w dochodzeniu, jakoś próbować się mścić i działać na niekorzyść Rosy. Jestem otwarta na pomysły, jak najciekawiej rozegrać tę relację (nie przewiduję opcji romansowej) i nie chciałabym narzucać zbyt wiele - cenię kreatywność! ^.^
Oferuję...
Sprawne wątki, codzienne odpisy i pomoc we wkręceniu się w fabułę i życie forum, a także odpowiedzi nawet na pozornie głupie pytania. ;)
W pakiecie dodatkowe (żywe i piszące!) relacje z innymi postaciami z otoczenia Baxter (rodzina Rosy, znajomi, sąsiedzi i inni).
Wykorzystywanie przez siłę wyższą Zaangażowanie pana policjanta w eventy odbywające się na forum, gdyż psiarni nigdy za wiele, zwłaszcza u naszych rozrabiaków i gagatków z San Jose!

Jeśli masz chęć nie być przelotem na forum, tylko zatrzymać się gdzieś na dłużej i wspólnie pobawić się w tworzenie niebanalnej historii - ZRÓBMY TO RAZEM! ^.^

Awatar użytkownika
O mnie
Uzależniona od liter ^.^
Moje fora
San Jose

Okamgnienie#0081

#46349 15 mar 2019, 1:25

:kij:
Wciąż AKTUALNE! :brewki:
:kij:

ODPOWIEDZ ]