Grupowe szuksy na Memento Mori

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Le Monde diplomatique

hakerman#5277
 10840362

#45189 25 lis 2018, 16:36

Obrazek

POSZUKIWANIA GRACZY MEMENTO MORI

Biuro szeryfa w Jewell
Poszukiwani stróże prawa z Jewell. Płeć i wiek nie gra roli.

Zastępca - ściśle współpracuje z szeryfem i nadzoruje pracę pozostałych pracowników biura. Będzie wtajemniczony w to, czego inni nie są świadomi. Musi mieszkać w Jewell i mieć kilkuletnie doświadczenie.

Jest to postać dla aktywnego gracza, preferującego wątki zawodowe. Zastępca zostanie wciągnięty w tajemnice miasteczka i pozna co naprawdę kryje się za legendami.
Rodzina o indiańskich korzeniach
Julie pochodzi z rodziny, której korzenie sięgają rdzennych mieszkańców Oregonu. Do tej pory nie udało jej się poznać całej historii swoich przodków, ale w jej pamięci nadal pozostają opowieści babci. Pierwszej osoby w rodzinie, decydującej się na odsunięcie uprzedzeń i związanie z białym mężczyzną. Z tego związku narodziła się mama Julie, która również związała się z białym mężczyzną i urodziła trójkę dzieci. Rodzina był szczęśliwa ale zmieniło się to po śmierci dziadków. Ojciec Julie wdał się w szemrane interesy i popadł w nałogi, a po kilku latach został wyrzucony z domu przez własną żonę. Tracąc kontakt z dziećmi, w końcu trafił do więzienia z którego dopiero wyjdzie. Brak należytego wzorca, doprowadził do tego, że brat Julie również poszedł w ślady ojca i skończył jako kryminalista. Siostra na szczęście uniknęła konfliktów z prawem i wyrwała się na krótszy lub dłuższy okres z Jewell, ale często w nim bywa, jako matka chrzestna syna Julie i Thomasa.

To jest ogólny zarys członków rodziny, których można ponaginać do swych wyobrażeń.
Przy siostrze i bracie zależy mi na wizerunkach pasujących do potomków rdzennych Amerykan. Ojciec musi być ciemnowłosy. Więcej na pw.
WILKOŁAKI
Nieważne, czy miałeś pecha wpaść w łapy wilkołaka w trakcie pełni, czy urodziłeś się z tym genem - szukam watahy. Jesteśmy terytorialni i nie podoba nam się wypadek w kopalni. W Jewell mówi się o nas różnie. Niektórzy twierdzą, że tylko szukamy kłopotów, włócząc się na motorach to tu, to tam. Część z nas żyje jednak jako całkiem normalni obywatele. Część jako trochę mniej normalni, uwielbia szlajać się po lasach i szukać zaczepki. Dla chętnych, ciepła posadka w ubojni bydła gratis. Zapraszam na PW, zawsze możemy coś wspólnymi siłami wymyślić.

UWAGA odnośnie WILKOŁAKÓW
— 3 miejsca dla postaci z genem wilkołaka. Wiek (fizyczny) od 28 lat w górę. Pochodzenie z Jewell, powiązania z Aidanem Delorią.
— 3 miejsca dla postaci, które przeżyły ugryzienie wilkołaka podczas pełni. Wiek dowolny, pochodzenie Jewell/teren stanu Oregon.
Kontakt z [MG] Ghostbuster / Aiden Deloria.
DEMONY
Grupa demonów. W związku z tym, że wolne zostały tylko dwa miejsca, postacie powinny spełnić następujące wymagania:
— Wiek naczynia nie może być niższy niż lat 30. W kwestii wieku samego demona, pozostaje to bez ograniczeń, choć preferowane są demony starsze niż 1000 lat.
— Wykonywany zawód. Chodzi oczywiście o zawód na Ziemi, nie w piekle. Czym zajmuje się demon, okupujący dane naczynie? Ze względów fabularnych, potrzebujemy: prawnika oraz kogoś związanego ze światem politycznym miasta (np. asystent/asystentka pani burmistrz, syn/córka radnego).
Jednocześnie przypominamy, że demony są rasą specyficzną, pozbawioną człowieczeństwa. Dlatego odradzamy podejmowanie się nimi gry użytkownikom nastawionym na wątki obyczajowe.
Masz ochotę spróbować swoich sił? Proszę o kontakt w postaci prywatnej wiadomości na konto [MG] Black Shuck.
Obrazek Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Zawodowo leniuchuję i zabijam smoki w Rumuni.
Moje fora
Memento Mori

#45196 26 lis 2018, 12:17

Obrazek Obrazek

Postać: Nan (12 lat, skinwalker)
Opis: Poszukiwania wiążą się z postacią szeryfa Browna. Nan po dziesięciu latach wreszcie się odnajduje. Chciałabym, aby początki z siostrą nie należały do najłatwiejszych. Brak zaufania i skryty żal stałby się zalążkiem wielu bolesnych sytuacji oraz rozmów. Szczegóły najchętniej omówię na priv.
Rasa: wyjściowo siostra jest człowiekiem, a to kim może zostać zależy od Ciebie :3

Zapraszam!

Awatar użytkownika
O mnie
Le Monde diplomatique

hakerman#5277
 10840362

#45214 28 lis 2018, 22:12

Obrazek
Postać: Mąż XYZ Carrington (ŁOWCA)
Opis:
Poznaliśmy się w chwili gdy zbierałam materiały do swojej książki, którą usilnie starałam się pisać na totalnym bezweniu. Dzięki tobie doznałam oświecenia, za co odwdzięczyłam się zaproszeniem na kawę i upieczeniem pysznego ciasta.
Na początku nic nie wskazywało na to, że los złączy nas węzłem małżeńskim. Lubię naszym znajomym mówić "po prostu się stało". Nie wiem czym podbiłam twoje serce. Zamieszkaliśmy razem i nawet nie zdziwił mnie niemały arsenał broni. W końcu mieszkaliśmy w Kansas, tu każdy miał przynajmniej jeden rewolwer. Wydawało mi się, że nie mamy przed sobą tajemnic lecz niechętnie opowiadałeś o rodzinie i po pewnym czasie zacząłeś wyjeżdżać. Podpytywałam ale zbywałeś mnie pracą. Starałam się to zrozumieć, a mimo to między nami zaczęło się psuć. Śledziłam cię, obawiając się, że masz inną kobietę ale za każdym razem gubiłam trop. Dowodów poza twoim znikaniem na kilka dni, tygodnie również brak. Zaczęłam się frustrować co przełożyło się na moje mizerne wyniki w pisarstwie. Szef kazał wziąć mi się w garść i zaproponował powrót w rodzinne strony. Pochodzę z małego miasteczka w Oregonie, o czym wiesz. Poczekałam jeszcze kilka dni, aż w końcu napisałam dramatyczny liścik, który zostawiłam na lodówce. Mam nadzieję, że chociaż raz zaczniesz się o mnie martwić.
Kontakt na forum: Sierra Carrington
Obrazek
Postać: kobieta lub mężczyzna, w wieku 33-35 lat
Opis: było nas sześcioro. Różniliśmy się od siebie tak bardzo, jak się tylko dało, ale wspólne wylądowanie w kozie i dezercja z niej, poskutkowały trudną, choć mocną przyjaźnią. Zawiązaniem swoistego sojuszu, którego efektem były niekończące się popołudnia wypełnione śmiechem, kłótniami i kradzeniem jabłek z ogrodu nielubianego sąsiada. Plątaniem się po rzekomo nawiedzonym, opuszczonym osiedlu górniczym. Zbudowaniem bazy nad jeziorem i spędzaniem tam każdej wolnej chwili. Każde z nas było zupełnie inne, ale łączyło nas jedno: byliśmy młodzi i głupi. I postanowiliśmy przywołać demona.
Coś nam nie wyszło. Niby żadne z nas do końca w to nie wierzyło, ale kiedy najmłodsza z nas, Amber, płaczliwa i tchórzliwa dziewczyna zginęła, związał nas pakt milczenia. I obietnica, że choćby nie wiadomo co się działo, nigdy nie wrócimy do tego tematu. Lata mijały; rozjechaliśmy się, każde w swoją stronę. A choć żadne tego nie przyznało, na przestrzeni tych wszystkich lat to, o co chcieliśmy poprosić przyzwanego demona, spełniło się. Zbieg okoliczności? Samospełniająca się przepowiednia? Czy może rytuał nie był wcale tak nieudany, jak sądziliśmy?
Nie utrzymywaliśmy ze sobą kontaktu, tak to już bywa. Przyjaźnie z młodości rzadko kiedy są w stanie przetrwać próbę czasu. Do momentu, gdy otrzymałeś/łaś, tak jak każde z nas, informację o śmierci Davida. Z sentymentem wspominasz tego wysokiego, przystojnego chłopaka, który był gwiazdą szkolnej drużyny i należał do naszej paczki. Gdy my wyjechaliśmy w szeroki świat, on został na rodzinnej farmie w Jewell. A teraz zmarł. Chcesz się z nim pożegnać, co znaczy, że musisz wrócić do samego początku, tam, gdzie to wszystko się zaczęło. Tylko czy ta śmierć to przypadek?

Będzie nas trójka. Sierra, Colton i Shelly. Pozostawiamy do wyboru płeć czwartej postaci do kompletu, wiek musi jednak oscylować w granicach 33-35 lat. Sytuacja z przyzywaniem demona miała miejsce jakieś 20 lat temu. Z oczywistych względów byłoby najłatwiej, gdyby szukana przez nas postać pochodziła z Jewell i tam się wychowywała. Zawód, stan cywilny i cała reszta - dowolne. W razie czego zapraszam na PW, jestem pewna, że jakoś się dogadamy i wspólnymi siłami wymyślimy coś sensownego
Kontakt na forum: Colton Wolfe
Obrazek Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
postmortem, memento-mori

#45252 03 gru 2018, 20:18

:bonklers:
Polecam edenowicza, i w ogóle. Fajnie by było, jakby znalazł się ktoś z poszukiwań. Szczególnie, że szukający to świetni gracze <3
Obrazek

ODPOWIEDZ ]