Grupowe szuksy na Memento Mori

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Le Monde diplomatique
Moje fora
Memento Mori || Mon Dieu

#45189 25 lis 2018, 16:36

Obrazek

POSZUKIWANIA GRACZY MEMENTO MORI
Ostatnio zmieniony 19 maja 2019, 12:14 przez fassylover, łącznie zmieniany 2 razy.
Projekt graficzny ARTIFICIUM już wystartował.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
memento-mori

#45252 03 gru 2018, 20:18

:bonklers:
Polecam edenowicza, i w ogóle. Fajnie by było, jakby znalazł się ktoś z poszukiwań. Szczególnie, że szukający to świetni gracze <3
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Le Monde diplomatique
Moje fora
Memento Mori || Mon Dieu

#45377 15 gru 2018, 19:36

KIEDY SŁOŃCE BYŁO BOGIEM

Obrazek Obrazek

Dla miłośników mitologii Meksyku i krajów Ameryki Południowej.
Postać: mieszkańcy osady Jewell
Opis: tylko wytrwały potrafi nas odnaleźć. Odgrodziliśmy się od świata płotem z wysokich pali. Nie tęskno nam do zepsutego, zewnętrznego świata. Próbujemy odnaleźć odebrane nam niegdyś przez naszego Boga dziedzictwo, jak dotąd bezskutecznie. Próbujemy odnaleźć siebie, wyrywając się ze szponów obłędu. W akcie desperacji sięgniemy po wszystkie dostępne nam środki, nawet jeżeli będzie to oznaczało cofnięcie się do dawno już zapomnianych przez świat tradycji. Niech kamienny ołtarz znów spłynie krwią.

Podsumowując, poszukuję członków osady skinwalkerów w Jewell. Jesteśmy zamkniętą na obcych społecznością, która dla siebie nawzajem jest bliższa, niż rodzina. Szczególnie chętnie przygarnę pod swoje skrzydła postacie dorosłe, które dokonywały już przemiany, bądź też nie. Niech nie zrażają was egzotycznie brzmiące imiona, czy konieczność dobierania wizerunku zgodne z klimatem - ze wszystkim chętnie pomogę i wszystko wyjaśnię. Poszukuję szczególnie swojej prawej ręki, postaci kompetentnej (płci obojętnej), gotowej do poświęceń i walecznej. Skinwalkerzy nie cieszą się dobrą opinią w Jewell, ale nauczyli się to wykorzystywać do własnych celów. Budzą strach, bądź niechęć, jak często bywa z tym, co obce i nieznane. Mogą się za to poszczycić całkiem nie najgorszymi stosunkami ze społecznością wilkołaków. Chętnych (po wnikliwym zapoznaniu się z opisem rasy oraz FAQ) zapraszam na PW, oprowadzę po forum i wyjaśnię co trzeba, a także pomogę z imieniem, wizerunkiem czy historią.
Kontakt na forum: Miyaoaxochitl
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
memento-mori

#45448 22 gru 2018, 16:22

Znowu podbijam, szczególnie te: viewtopic.php?p=45214#p45214 <3
Obrazek

Awatar użytkownika

#45608 07 sty 2019, 16:45

Polecam, jest super <3

Awatar użytkownika
O mnie
Le Monde diplomatique
Moje fora
Memento Mori || Mon Dieu

#45998 12 lut 2019, 23:54

xxx
Ostatnio zmieniony 19 maja 2019, 12:13 przez fassylover, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Le Monde diplomatique
Moje fora
Memento Mori || Mon Dieu

#46118 23 lut 2019, 13:49

Obrazek
W latach 2013-2015 Jessie związana była z Henry'm Iksińskim. Relacja była dość poważna, w dodatku na początku 2015 roku Jessie zaszła w ciążę, której nie utrzymała. Położyło to cień na związku, który ostatecznie się zakończył. Nasze postacie rozstały się w zgodzie (można to tak nazwać) i na chwilę obecną niewiele je łączy ponad wspólne przeżycia.

Kilka faktów o Iksińskim:
- w 2014-2015 mieszkał w domu Chapman i jej ciotki
- to normalny koleś, a przynajmniej taki był do rozstania
- walczył o swój związek, ale poniósł porażkę; Jessie w tej walce była kompletnie bierna
- nie mieszka w Jewell, tylko w Astorii
- nazwisko można sobie wybrać, od biedy imię też mogę zmienić
- gila mnie, jaki wybierzesz wygląd, ale kpopa raczej nie widzę
- nasze postacie niespecjalnie utrzymują kontakt, ale ta relacja daje jakieś punkty zaczepienia w fabule i znajomości
Kontakt: Jessie Chapman
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
Le Monde diplomatique
Moje fora
Memento Mori || Mon Dieu

#46194 01 mar 2019, 18:22

xxxxx
Ostatnio zmieniony 19 maja 2019, 12:13 przez fassylover, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
memento-mori

#46208 02 mar 2019, 21:10

Chodźcie, fajne rzeczy zaczynają się dziać! <3
viewtopic.php?f=135&p=46206#p46206
Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
Memento Mori

#46456 28 mar 2019, 15:24

Obrazek
Postać: Reżyser, 35+
Opis: Gdy Harper wyjechała z Jewell, żyła marzeniami o karierze w branży filmowej. Droga do tworzenia filmów była dla niej ciężka i długa. Bez środków na porządne studia, musiała starać się podwójnie. Nie poddawała się i przez długie lata całowała klamkę, była odsyłana z kwitkiem i niedoceniana. Póki nie poznała mężczyzny, który również wiele czasu poświęcił na dostanie się na wymarzony szczyt.
Reżyseria była jego pasją. Chciał dyktować warunki i mieć ostateczny głos w tworzeniu filmów. Harper kochała kamerę i wolała nie wychylać zza niej swego kudłatego łba. Oboje poznali się przy okazji wspólnej pracy i szybko wylądowali w jednym łóżku.
Mimo planów nie podbili świata filmu, zamiast tego wpadając w sidła nałogów. Reżyser okazał się trudnym charakterem, ale Harper związała się z nim na kilka lat. Długo nie potrafiła odejść. Dopiero gdy trafiła na odwyk, ich drogi się rozeszły. Potem zaszyła się w Jewell. Z jej strony był to koniec relacji ale mężczyzna nadal uważa, że coś ich łączy. W grę wchodzić może także kasa, którą jest mu winna. Teoretycznie. Facet zechce o sobie przypomnieć i wpadnie do Jewell nieproszony.
Szukam postaci konkretnej i silnej, która ma swoje za uszami.
Dokładny zarys relacji do uzgodnienia na pw. Zapraszam!
Kontakt: Harper Lewis

Awatar użytkownika
O mnie
Le Monde diplomatique
Moje fora
Memento Mori || Mon Dieu

#46579 06 kwie 2019, 16:58

Obrazek
Jesteś policjantem/detektywem. Pracowałeś kiedyś w mieście X i tam się poznaliśmy. Kochałeś swoją pracę, nie wiem jak teraz. Może wtedy jeszcze miałeś w sobie nadzieję, młodzieńczy idealizm, który nie pozwalał wątpić w ludzkość. Tak się złożyło, że zacząłeś badać moją sprawę. Kilka niewyjaśnionych zgonów i kłamstewka, którymi pogorszyłam swoją sytuację.
Koniec końców problem został rozwiązany, a ty musiałeś się tym zadowolić.
Widziałam jednak po twoim spojrzeniu, że nie wierzysz, że masz wątpliwości...
Przez niewielki moment chciałam wyznać Ci prawdę, ale wyjechałam. Nasze drogi miały się już nigdy nie przeciąć. Los bywa jednak kapryśny.

//////////////////////////////////////////////////////

Isabella ma dosyć frywolne podejście do mężczyzn i najczęściej z nimi romansuje. Mogło to nas połączyć, lecz niekoniecznie. Fajnie jakby pan detektyw/policjant z charakteru był spostrzegawczym i inteligentnym mężczyzną, a na dodatek upartym. Z miasta X mógł przeprowadzić się do Astorii, sam lub z rodziną.

Dokładniejsze szczegóły możemy umówić na priv; jeśli chcesz żeby twoja postać została łowcą to najprawdopodobniej w ten sposób łatwiej będzie Ci się wkręcić w ich szeregi.
Kontakt: Isabella de Garay
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
Memento Mori

#46976 25 kwie 2019, 13:33

Obrazek
Opis: Poszukiwana grupa entuzjastów, których łączy zamiłowanie do filmu i paranormalnych tajemnic. Wszyscy poznali się dobrych kilka lat temu, są w podobnym wieku i obecnie nie mają zbyt dobrej pracy.
Świadomość historii Jewell i okolic oraz obecność Harper w rodzinnym mieście, skusi ich do odnowienia znajomości.
Pierwsza chętna osoba, musi być inicjatorem i pomysłodawcą programu, który może być ich przepustką do kariery.
Kontakt: Harper Lewis

Awatar użytkownika
O mnie
Le Monde diplomatique
Moje fora
Memento Mori || Mon Dieu

#47413 19 maja 2019, 12:16

Postać: Persefone Argent [demon]
Opis:

Poszukuję postaci, która doświadczyła nieszczęścia z rąk demona - bądź też jej rodzina. Persefone posiadała wiele ciał, zarówno były to kobiety jak również mężczyźni. Hobby mojej postaci to dręczenie i wyżynanie całych rodzin, szczególnie łowców ale zwykłymi też się zadowalała. Dlatego jeśli szukasz relacji z bytem nadnaturalnym, chętnie użyczę Persefone.
Kontakt: Persefone Argent
Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ ]