zostań moim parnerem w zbrodni

Awatar użytkownika

#44896 08 lis 2018, 23:55

Jeśli ktoś był już na forum, to zna Lacey, ale jeśli nie -

Obrazek

Lacey ma 19 lat, jest adoptowanym członkiem bogatego rodu Belfreyów. W bajkowym świecie była kotem z "Pinokia" i teraz też nie podąża najuczciwszą drogą - kradnie wraz ze swoim najlepszym przyjacielem i robi to głównie ze względu na dreszczyk emocji, bo pieniędzy jej przecież nie brakuje.

I to właśnie jego szukam:

partnera w zbrodni
W poprzedniej edycji był trochę starszy, również rudy, miał 24 lata i był nieuczciwym policjantem, ale rzecz jasna jest to tylko pomysł! Ważne jest, że znają się od czasu pobytu tej dwójki w domu dziecka, i że są dla siebie bratnimi duszami, choć w ich relacji nigdy nie było i nie będzie romansu. To najbliżsi przyjaciele, rodzina. Są nierozłączni w swoich zbrodniach i poza nimi również, choć nie brak pomiędzy nimi sarkazmu i dogryzania sobie nawzajem. Kiedy chcą, potrafią być dla siebie jednak czuli i tak naprawdę, ufają tylko sobie nawzajem.

not really love
Szukam też dla Lacey drugiej połówki, z którą łączy ją w zasadzie bardziej przywiązanie, niż jakiekolwiek romantyczne uczucie, ale są ze sobą z przyzwyczajenia. W końcu zrozumieją, że w sumie nie łączy ich nic romantycznego, ale tymczasem oboje są zagubieni i w zasadzie tak im łatwiej, niż przyznać się do tego, że w zasadzie żadne z nich nie wiem, czym jest zakochanie czy nawet zauroczenie.

ODPOWIEDZ ]