Glorien

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
Awatar użytkownika
O mnie
Miłośnik fantastyki, zjawisk paranormalnych i mitologii świata
Moje RPGi
Tworzę swój fantasy PBF ;)
Podziękował(a): 1 raz | Pomógł(a) : 1 raz

 Glorien#2237

#47692 31 maja 2019, 14:40

TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: Glorien!
O SOBIE: Hmmm, pracuję i studiuję, a od przyziemnych spraw lubię się wyrwać i zanurzyć w jakimś innym świecie (najchętniej fantasy).
ULUBIONA KSIĄŻKA: Pierwszy post i już na takie trudne pytania każą odpowiadać... Trochę ich jest ^^
ULUBIONY SERIAL: Podobnie jak wyżej, łatwiej wskażę coś co mi się nie podoba niż coś co mi się podoba. Może też dlatego, że nie jestem zbyt wymagający w tym aspekcie i często skupiam się na tematyce, a wszystko inne mi umyka.
ULUBIONY FILM: CTRL+C/CTRL+V odpowiedź wyżej :D
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: Uwielbiam ballady metalowe ^^

UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: Trochę wszystkiego, jeśli chodzi o PBF-y jestem, powiedzmy, samowystarczalny. Chociaż jak coś jest od wszystkiego to jest do... niczego? Więc znam się na WYSZUKIWANIU INFORMACJI, które nakierowują mnie na odpowiednie tory ;)
POMOGĘ Z: Instalacja MyBB, konfiguracja itp.

TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: Fantasy
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: Twierdza LOTR / Bastion LOTR - tam stawiałem pierwsze kroki.
AKTUALNIE GRAM NA: Nigdzie, cierpliwie, cegiełka po cegiełce buduję własnego PBF'a.
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • żeńskie: Brak
  • męskie: Brak
    Staram się dobierać wygląd do postaci jaką chcę odgrywać. Najchętniej szukam rysunkowych/graficznych wyglądów. Największym sentymentem darzę mój obecny awatar (jeśli ktoś to czyta przed jego wrzuceniem to proszę o chwilę cierpliwości!)
Tworzę PBF'a w autorskim świecie fantasy i poszukuję pomocy! Obecnie działam sam ^^

ODPOWIEDZ ]