Unthinkable

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
Awatar użytkownika
O mnie
pomagam ludziom w podejmowaniu złych decyzji, bo w życiu podejmuję tylko takie. Lubię koty.
Moje RPGi
haraedo to jednak moja choroba.
uśpiony, ale obecny
Podziękował(a): 10 razy | Pomógł(a) : 2 razy

 jinikka

#46902 21 kwie 2019, 17:39

TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: Neely, Farał i Fafik, ale mówcie do mnie jak chcecie, bylebym wiedział, że chodzi Wam o mnie.
O SOBIE: czyli miejsce do rzucania losowymi faktami, bo nawet nie wiem co normalnego mógłbym o sobie napisać. No to lecę:
— nie potrafię pisać w ciszy, dobry podkład muzyczny to podstawa,
— mam znakomitą pamięć do niepotrzebnych rzeczy,
— w rozmowach prywatnych często pieprzę głupoty, ale podobno ma to swój urok,
— gram w gry — zręcznościówki, multiplayery, singlowe z fajną fabułą i inne takie,
— nie lubię dzieci, a one prawdopodobnie nie lubią mnie,
— mam specyficzne poczucie humoru, ale prawdopodobnie wszystko co jest dobrze opowiedziane potrafi mnie rozbawić,
— lubię koty. Inne zwierzęta też, ale głównie koty,
— i geeez, naprawdę lubię kosmos.
ULUBIONA KSIĄŻKA: prawdopodobnie seria GONE: Zniknęli, Saga o Ludziach Lodu i Bliźnięta z lodu.
ULUBIONY SERIAL: Sharp Objects, zdecydowanie. Później Love, Death & Robots, You, Bodyguard i GoT.
ULUBIONY FILM: What Happened to Monday, Happy Death Day, Still Alice i Disconnect.
ULUBIONA GRA: póki co Soma i A Plague Tale: Innocence.
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho, ale wychowałem się na rocku i najchętniej wracam właśnie do tego gatunku. Ale jestem otwarty na nowości. Aktualnie rock i kpop.

UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: przerabianiu gotowców w HTML-u i innych drobnych htmlowych sprawach. Avatar też na pewno potrafię wyciąć. I nawet nawrzucam trochę efektów.
POMOGĘ Z: ^

TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: trochę fantasy, trochę post apo, trochę nie wiadomo czego. Jeśli chodzi o SL-e — grywam, ale lubię, gdy w tle jest jakiś wątek fabularny, bo samo granie w dużym mieście jakoś specjalnie do mnie nie przemawia. Nigdy nie próbowałem grać na forach zwierzęcych. Ale ogólnie rzecz biorąc gram dosłownie wszędzie, gdzie mam z kim grać.
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: Four Seasons [Heike], Virus [dużo tego było... Grapevine, Neville, Nico, Dude, Flynn, Jarle, Neely (Nobuyuki), He, Jillian (dwukrotnie), Clifford, Leith, Yves], Riverdale [Joel], Rosemoor [Cayden Caldwell], Omen [Mary Methven], Berrylane [Orval Scrivener], Jelonki [Fabian Wesołowski, Lara Ostrowska], Los Angeles [Aimee Fairchild, Zavia Granville, Nonie Riddell, Iseul Heo], Oneiric [Cecil Rutherford], Russell [Elmo Choi, Nona Nowell], Ravenhill [Myeong Choi], Deep Lakes [Lyon Couillard], Dreamy Seattle [Mahalia Newman], Klątwa Oguni [Cyrille], PUFF [Blaine Frizzley, Ryder Hicks], Cursebreaker [Yole], Story of Magic [Yvonne Brams], Benson [Samantha Nam], Kerch [Ayaan Malviya], [Haraedo] [Sugiyama Nobuo, Murayama Hanaa, Lionel Beaufort], Die Ac Nocte [Jiahao Yimu].
AKTUALNIE GRAM NA: [Haraedo] [Sugiyama Nobuo, Murayama Hanaa, Lionel Beaufort], Die Ac Nocte [Jiahao Yimu].
Ostatnio zmieniony 16 lis 2022, 10:36 przez Unthinkable, łącznie zmieniany 49 razy.

ODPOWIEDZ ]