Sami

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
Awatar użytkownika
Moje RPGi
Chicago

#44149 27 wrz 2018, 0:04

TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: Samanta, Sami, Sam
O SOBIE: Jestem leniwą bułą, której tak ciężko znaleźć jakąkolwiek motywację. Nieśmiałym człowieczkiem, który otwarty na ludzi jest tylko w internetach, na forach a w szczególności na sb. Kochaną istotką, która chętnie pomogła by wszystkim, a w podziękowaniu tak wiele razy otrzymała kopa w tyłek. Cierpliwą osóbką, którą naprawdę ciężko wyprowadzić z równowagi (chociaż niektórym to się parę razy udało). Mieszkam we Wrocławiu i chociaż nigdy nie widziałam się w tak dużym mieście, to nawet mi się tutaj podoba, wiecie? Zawodowo sobie gotuje, chociaż aktualnej pracy mam szczerzę dosyć i tylko czekam, aż będę mogła ją w końcu zmienić na coś innego, na co będę mogła narzekać. Dodatkowo uczę się, jak zajmować się dziećmi, więc kiedyś z kuchni przeniosę się do żłobka i będę się bawić z dzieciaczkami. Na forach gram od 5 lat i to pewnie dlatego nie mam znajomych ani żadnego życia poza internetem, mhm, na pewno! Ale lubię spotykać się z ludźmi z forów, lubię jeździć sobie po świecie i podziwiać nowe miejsca.
ULUBIONA KSIĄŻKA: Ostatnio częstuję się książkami Kinga z biblioteczki mojej mamy i pochłaniam jedną za drugą. Jeśli miałabym wybrać top 3: Misery, Carrie i Dziewczyna, która pokochała Toma Gordona, tak.
ULUBIONY SERIAL/ FILM: Pozwoliłam sobie zgarnąć to w jedno, bo w zarówno jednym przypadku jak i drugim nie potrafię wybrać ulubieńców.
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: nie ograniczam się, na mojej liście można znaleźć chyba wszystkiego po troszkę

UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: leżeniu do góry brzuchem
POMOGĘ Z: wesprę dobrym słowem

TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: SL
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: Magic Land, Homo World, Bristol, Cameron, Miami, New York City, Newcastle, Portland, Oxford, Burke High School (fuck u mom), Tinseltown, Hello Boston, San Francisco (by the bay), Chicago, Hereford, Tivoli, możliwe, że coś pominęłam, ale jeśli to był tylko krótki epizod, więc w sumie mało to istotne xd
AKTUALNIE GRAM NA: White Oak
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • żeńskie: nie posiadam! Kiedyś starałam się nawet nie grać dwa razy tą samą mordką, chociaż teraz zdarza mi się czasami wracać do wizerunków z których kiedyś już tam korzystałam
  • męskie: w swoim pbfowym życiu grałam panami dosłownie 3 razy, soo

ODPOWIEDZ ]