peekaboo

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
Awatar użytkownika
O mnie
-
Moje RPGi
-

 vers#9312
 46389075

#44018 18 wrz 2018, 21:41

TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: peekaboo / vera / nina / glitter
O SOBIE: Nie mam nigdy na nic czasu, nie umiem znaleźć w sobie motywacji i łatwo się rozpraszam. To chyba mówi najwięcej.
ULUBIONA KSIĄŻKA: Nie umiem wybierać ulubionych rzeczy (ani ogólnie dokonywać wyborów), więc rzucę paroma autorami: Stephen King, Dmitry Glukhovsky, Rick Yancey
ULUBIONY SERIAL: Money Heist (La Casa de Papel), Sherlock, Black Mirror
ULUBIONY FILM: nie każcie mi wybierać
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: nie mam jakiegoś konkretnego gatunku, tylko zespoły i wykonawców, którzy najczęściej się u mnie przewijają: Hollywood Undead, Deuce, Fall Out Boy, grandson, Panic! At The Disco, Dorothy, Simon Curtis

UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: interpunkcji i ogólnie języku, grafice komputerowej (2D i liznęłam 3D), pisaniu, kodowaniu w HTML i CSS, podstawy programowania JS i C++, ale nie nazwę się wyjątkowo zaawansowaną, akrobatyce, tańcu i gimnastyce artystycznej, rysunku (papier i digital), komiksach (DC, trochę Marvela), psychologii, kaligrafii.
POMOGĘ Z: grafiką (avki, gify, podpisy), kodowaniem (tylko małe projekty bądź zmiany w istniejących kodach (!), KP, ogłoszenia, relacje, pola profilu, podpisy itd., ponieważ czas nie pozwala mi się angażować w pełne wyglądy), poprawianiem przecinków.

TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: na ogół cokolwiek mi wpadnie w ręce — SL, si-fi, Marvel, kryminał, jestem wszechstronna i wybieram bardziej na podstawie tego, co brzmi ciekawie i ma oryginalny pomysł.
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: Alabama, Kenmare, Portland, któreś Marvele
AKTUALNIE GRAM NA: Berrylane, na kilku innych tylko wegetuję, obserwując sytuację
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • żeńskie: Antonina Vasylchenko, Daria Sidorchuk, Elle Fanning, Taylor LaShae, Phoebe Tonkin, Sky Ferreira, Alissa Salls, Charlotte Free, Anne Hathaway;
  • męskie: Luke Evans, Colton Haynes, Lucas Jade Zumann.

ODPOWIEDZ ]