avena, czyli odświeżona prezentacja po dwóch latach

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
Awatar użytkownika
O mnie
part time princess & corgi lover; robię awatary jak mi się nudzi

 undrscoremaddie#6061

#43964 15 wrz 2018, 17:11

TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: Maddie. Albo Avena. Hejka!
O SOBIE: Dumna absolwentka technikum informatycznego i słuchaczka zaocznego technikum kosmetycznego. Gadatliwa okularnica spędzająca za dużo czasu online, poruszająca się w przestrzeni publicznej tylko i wyłącznie ze słuchawkami. Czasami coś napiszę, czasami coś nadłubię w photoshopie, w sumie takie mocne 2/10. Lubię poznawać nowych ludzi, ale umiem gadać mniej więcej o, e, milionie wątków na raz, więc rozmowy ze mną mogą być... co najmniej ciężkie.
ULUBIONA KSIĄŻKA: na ten moment margo, na zawsze stowarzyszenie umarłych poetów
ULUBIONY SERIAL: jak jeszcze oglądałam seriale, to zdecydowanie misfits, teraz czekam na sabrinę
ULUBIONY FILM: x-meny i harry potter!
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: niby tam jak mi się spodoba to wszystko, ale głównie siedzę w pop punku, post hardcore i podobnych, najważniejsze zespoły od zawsze na zawsze to waterparks, as it is i all time low, trochę za nimi sleeping with sirens, pierce the veil i chase atlantic

UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: photoshopie i to w sumie, e, tyle
POMOGĘ Z: awatarami i podpisami w formie gifków z fotoszopa!

TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: second life, raczej szkolne
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: z tego co pamiętam, to na pewno były castlehigh, hereford, sopot i brentwood
AKTUALNIE GRAM NA: ...na nerwach się liczny? nie no, na razie to nie mogę się nigdzie zadomowić.
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • żeńskie: leigh-anne pinnock, danielle victoria, alysha nett, rena lovelis, sofia carson, jenna mcdougall, alexa mansour
  • męskie: alex gaskarth, awsten knight, geoff wigington, patty walters, kellin quinn, brendon urie

ODPOWIEDZ ]