Yooli

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
Awatar użytkownika
O mnie
Psi fryzjer i zbieraczka książek
Moje RPGi
aktualnie brak

 Yooli #4463

#43280 21 sie 2018, 12:30

TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: Yooli, Cataleya lub po prostu Karolina
O SOBIE: Dziewczyna wiecznie próbująca zrzucić zbędne kilogramy. Imprezowiczka w lecie - z umiarem, domatorka w zimie. Była studentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej, a obecnie groomer i właścicielka salonu pielęgnacji psów i kotów.
Lubię poznawać nowych ludzi i chętnie wyskoczę na piwko (ewentualnie 7) w Krakowie z każdym kto zaproponuje. Ewentualnie często jestem w Łodzi na groomerskich szkoleniach.
ULUBIONA KSIĄŻKA: Pieśń ognia i lodu, Twórczość Sparksa i Sarah J. Maas. Pewnie gdyby się zastanowiła mogłabym podać jakiś konkretny tytuł, ale na chwilę obecną ciężko byłoby mi wybrać jedną ulubioną książkę... Kiedyś czytałam bardzo dużo i często przelewałam mnóstwo łez szczęścia bądź smutku wraz z każdą przeczytaną stroną. Jednak ostatnio trudno trafić mi na jakąś "perełkę" którą byłabym wstanie przeczytać do końca.
ULUBIONY SERIAL: Wikingowie
ULUBIONY FILM: Wyznania Gejszy
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: Wszystko z wyjątkiem techno

UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: raczej niczym
POMOGĘ Z: treścią

TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: Fantasty ew. bardzo rzadko SL o ciekawej tematyce
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: Między innymi bardzo stare Onirisme, możliwe że Hello Boston ale pewna nie jestem. Wróciłam na fora po kilku latach przerwy.
AKTUALNIE GRAM NA: Legends of Westeros
ULUBIONE WYGLĄDY: brak.

ODPOWIEDZ ]