Nyga

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje RPGi
shadow york, czarodzieje, jelonki

#42844 11 sie 2018, 20:42

  • TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: Nyga, Noami, Fin
O SOBIE: W tym roku skończyłam szkołę hotelarską i tak naprawdę nie wiem co ze sobą zrobić. Ciągle próbuję coraz to nowych rzeczy, poznaję nowe osoby, marudzę. Kocham oglądać filmy i seriale, sporo czytam, sporo piszę i spaceruję z głową w chmurach. Nie umiem odmawiać ludziom nowych wąteczków.
ULUBIONA KSIĄŻKA: jest ich naprawdę sporo. wszystkie części Harrego Pottera J.K. Rowling, "Niezgodna" V. Roth, "Martwa strefa" S. King, "Studnie przodków" Joanna Chmielewska, cała seria szeptem, "ocalona" A. Duncan, wszystkie części Tajemnego Krągu, Trylogia czasu, "morze spokoju" Katja Millay, cykl Engelsfors, cykl Dary Anioła, czekoladowa Trylogia
ULUBIONY SERIAL:przyjaciele, 24 godziny, Frasier, Teen Wolf, pamiętniki wampirów, shameless, selfie, doctor stranger, faking it, kyle xy, 13 powodów, American horror story, awkward, legion, lucyfer, new girl, regin, riverdale, shadowhunters, supernatural, flash, the gifted, the orginals, under the dome, sposób na morderstwo, brooklyn nine-nine, twisted atypical, eye candy, grace and frankie, limitless, the carrie diaries, the frankenstein chronicles, the end of the Facking world, kuro shitsuji, drama W, skam, el barco, messengers, kości
ULUBIONY FILM: cloud 9, Eddie zwany orłem, duże dzieci, król rozrywki, tajne służby, strażnicy galaktyki, Gremliny rozrabiają, pamiętnik i wiele innych których nie chce mi się wypisywać
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY:rock, różnego rodzaju składanki na spotify

  • UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: wymyślaniu dziwnych sesji
POMOGĘ Z: prowadzeniem forum, avatarami, wspieraniem, porządkowaniem

  • TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: fantastyka, na podstawie, sl
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: o kurde. Sporo ich było. White Oak, hallo boston, caledonia, the gifted, czarodzieje, hogwart dream, magiczna kołysanka, J'adore dior, vampire kingdom,Vampire Diaries, Vampire Knight, Nowy Jork i wiele wiele innych
AKTUALNIE GRAM NA:
Shadow York- Finlay, Queenie, Jeffrey
San Jose- Azeglio, Norma
Czarodzieje- Adam
Berrylane- Roger
+ coś tworzę jeszcze
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • - żeńskie: Leithold Scarlett, Gal Gadot, Emma Watson, Phoebe Tonkin, bridget satterlee, Elizabeth Gillies, , danielle campbell
    - męskie: Shawn Mendes, Jake Hold, Sherwood Dominic, Bateman Nick, Alex Puertolas, Tyson Ballou, lucky blue smith, alessandro dellisola, Arthur Gosse, Adrien Sahores

Awatar użytkownika
O mnie
Lubię czekoladę.
Moje RPGi
Virus. Valarmorghulis.

#43904 12 wrz 2018, 12:38

Cześć Roger.
[center]I take super hot showers to practice burning in hell[/center]

ODPOWIEDZ ]