Kolendra

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika

#42254 17 lip 2018, 19:13

  • TROCHĘ O TOBIE

O SOBIE: Jestem z Warszawy (ale mam też zalety!), na co dzień stukam coś na klawiaturze i jestem już w takim wieku, kiedy oprócz talentu powinno się posiadać jakieś jego owoce (z tym różnie). Lubię truskawki, interesuję się literaturą, malarstwem oraz historią XIX i XX wieku. Jednym z moich niewielu zainteresowań jest fotografia i tonięcie w odpisach na forum. Nie lubię grzybów i letnich upałów. Uważam, że Nicola Tesla był jedynym słusznym wynalazcą żarówki, a Tetmajer jest bardzo niedoceniany.
ULUBIONA KSIĄŻKA: Ciężko wybrać mi jedną, lubię książki obyczajowe i psychologiczne, natomiast nie wzgardzę też kryminałem czy jakąś pomysłową dystopią. Z lepszych, które pamiętam: "Ślepnąc od świateł" J.Żulczyk, "Służące" K.Stockett, "Szczygieł" D.Tartt, "Kiedy byłem dziełem sztuki" E.Schmitt, "Las Zębów i Rąk" Carrie Ryan. Z lektur szkolnych ślicznie wspominam: "Lalka" B.Prus, "Ludzie bezdomni" S.Żeromski, "Dżuma" A.Camus, "Zbrodnia i kara" F.Dostojewski (chociaż tak naprawdę wszystko Dostojewskiego jest dobre)
ULUBIONY SERIALE I FILMY: Orange is The New Black, Stranger things, Peaky Blinders, Lucyfer (bardzo kocham za to, że odratowali), Misfits, Miasteczko Wayward Pines (tylko pierwszy sezon, bo drugi był już gorszy i nie dooglądałam do końca chyba nawet), How I Met Your Mother, Gra o tron, Hannibal, Grey's Anatomy, Ostry dyżur, The Good Doctor i pewnie coś jeszcze o czym zapomniałam. Z filmów głównie Zabiłem moją matkę, Twój Simon, Pianiasta, Baby Driver, z animowanych Zootopia, Coco i Mój brat niedźwiedź.
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: Indie rock/pop, rock alternatywny i jakieś inne co mi akurat w ucho wpadną. Kocham przede wszystkim Toma Odella i Kodaline, ale mam też na playlistach Bleachers, Arctic Monkeys, The Lumierees, Nothing but Thieves, Vance Joy, Years&Years czy Panic! at the disco.
  • UMIEJĘTNOŚCI

POMOGĘ Z: obliczaniem PITu, przycięciem avatara, znalezieniem wizerunku i łatwymi kodami.
  • TROCHĘ O FORACH

PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: najbardziej historyczne, ale też post-apo i autorskie, bo staram się przywiązywać wagę bardziej do tego jak stworzone jest forum oraz jaka atmosfera na nim panuje, niż strictly do tematyki. Ostatnio próbuję przekonać się też do SLi.
Ostatnio zmieniony 02 lip 2019, 20:07 przez Kolendra, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
Moje RPGi
granite falls
 bezimiennat#0397

#42627 09 sie 2018, 18:27

szanuję za broadway i francuski, moje dwie malutkie pasje

ODPOWIEDZ ]