Kaśka

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Eeee makarena, facet kręci się jak morena
Moje RPGi
Pracuję nad własnym.

 Kaśka#2445

#42081 07 lip 2018, 16:48

  • TROSZECZKĘ O TOBIE

JESTEM: miłym użytkownikiem z tej tęczowej części Internetu!
O SOBIE: niekłótliwy, do bólu miły. Lubiący przecinki, sushi i rzeźnię numer pięć. Przeszedłem niesamowitą metamorfozę, czuję się jak na dobrym detoksie i słucham angielskiej muzyki.
ULUBIONA KSIĄŻKA: nie mam ulubionej. Zależy, do jakiej chcę wrócić. Czasami lubię zagłębić się w kroniki pewnej kompanii, niekiedy wolę zanurkować w metrze, a może i chętnie porobię coś w lodowym ogródku. Ogólnie - nic konkretnego.
Jestem dość młody w tym świecie, bo pisać zacząłem dopiero gdzieś pod koniec 2015 roku, gdzie mój rozkwit pisarski szacuję na drugą połowę 2016.
ULUBIONY SERIAL: pomimo tego, że staram się jakoś wyrwać z nurtu populizmu, to jednak Gra o Tron będzie (była) moim ulubionym serialem. Nie ze względu na wykonanie - choć Dedeki odwaliły kawał dobrej roboty. Ze względu na Pieśń Lodu i Ognia; jedną z moich ulubionych sag.
ULUBIONY FILM: zależy od humoru, ogólnie - nie mam takiego.
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: wszystko, co mi się spodoba.

  • UMIEJĘTNOŚCI

ZNAM SIĘ NA: pisaniu i merytorycznych rozmowach. Czasami nawet w doradzaniu!
POMOGĘ Z: ze wszystkim, jeśli tylko poprosisz, ja będę mieć czas, a gwiazdy się odpowiednio ułożą. :)

  • TROCHĘ O FORACH

PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: cięższe klimaty, z dużym naciskiem na fabułę. Najlepiej, żeby klimat był mroczny, gracze bali się o swoje postacie, a wszystko było jedną wielką grą.
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: już nieważne, wszystkie są martwe. :(
AKTUALNIE GRAM NA: wciąż - na nerwach.
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • - żeńskie: wszystko, co ma ładną mordę.
    - męskie: lubię charakterystyczne, ostre rysy twarzy. Można nawet napisać, że królewskie, o.
Ostatnio zmieniony 10 cze 2019, 21:34 przez Kaśka, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Memento Mori

#42091 07 lip 2018, 20:35

Najbardziej niemiły na świecie. Potwierdzam.
Najgorszy.

Awatar użytkownika
O mnie
Eeee makarena, facet kręci się jak morena
Moje RPGi
Pracuję nad własnym.

 Kaśka#2445

#42092 07 lip 2018, 21:32

No, rób mi czarny pijar. Świetnie! A tak się świetnie zaprezentowałem! Klienci już do mnie pisali. /:

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Memento Mori

#42094 07 lip 2018, 21:37

Robię Ci pijar najlepszy, bo jakikolwiek. Nie dziękuj.

ODPOWIEDZ ]