She

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
jestem mała
Pomógł(a) : 2 razy

#38782 07 mar 2018, 0:14

  • TROSZECZKĘ O TOBIE

JESTEM: Sze, Szi, Izką, Bałazy, małą.
O SOBIE: Chodząca sprzeczność, która mówi jedno, a robi drugie; o skłonnościach do niszczenia relacji z ludźmi. Ups. Według znajomych mała cwaniara, urocza, zbyt uczuciowa, czarny pitbull o niewyparzonym języku. Według tych, którzy mnie nie znają — poważna, niedostępna, nieśmiała... o sukowatym wyrazie twarzy. Na koniec zwykle dziwią się, że wcale nie jestem taka wredna, na jaką wyglądam. To tylko ja i mój brak emocji wymalowany na buzi. Cenię sobie szczerość i troszeczkę za mocno przywiązuję się do osób, które się w moim życiu przewalają na dłużej. Poza tym, bywam cholernie zazdrosna. *polizane, zaklepane* I lubię być czyimś oczkiem w głowie, ha. Lubię jeździć autostopem i słuchać muzyki tak głośno, że sąsiedzi mnie nienawidzą. Mam chorą słabość do motocykli, więc w niedalekiej przyszłości planuję wreszcie zrobić prawko, żeby pozwiedzać inne rejony niż boczne, zabłocone drogi. Znajduję kłopoty nawet tam, gdzie ich nie ma. Kiedy jestem szczęśliwa, ekscytuję się do tego stopnia, że... ekscytuję się dosłownie wszystkim. Kiedy się wkurzam, wybucham w nieoczekiwanych momentach. Zwykle pomaga mi sala treningowa i bokserski worek, polecam — a boks generalnie uwielbiam. Miłośniczka tatuaży — wszędzie ich jeszcze nie mam, ale rodzinka się powiększa.
ULUBIONA KSIĄŻKA: Cztery pory roku Stephena Kinga (w szczególności Skazani na Shawshank), saga Pieśni lodu i ognia George'a R.R. Martina, Biały oleander Janet Fitch i Requiem dla snu Huberta Selby.
ULUBIONY SERIAL: Gra o Tron, Narcos.
ULUBIONY FILM: Incepcja, Taksówkarz, Requiem dla snu.
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: Rap, rock i pochodne.

  • UMIEJĘTNOŚCI

ZNAM SIĘ NA: Photoshopie.
POMOGĘ Z: Nie wiem, może z avatarami, ale zazwyczaj leniwa ze mnie buła.

  • TROCHĘ O FORACH

PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: Fantasy, post-apo, czasem sl'e.
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: Przed roczną przerwą przeszłam przez sporo typowo sl'owych wytworów, ale zawsze znikałam... hehe. Ogólnie ze wszystkich, które kojarzę: The Leftovers (zaczynałam), Zew (byłam też dosłownie przez chwilę, bo padło. Chyba nawet karty nie skończyłam), Mortis, Czekoladowe żaby, Wyspa, Philadelphia, Atlantic Blow, Faction Before Blood, Virus (She). Więcej grzechów nie pamiętam.
AKTUALNIE GRAM NA: Nie wypiszę, bo różnie to bywa.
ULUBIONE WYGLĄDY:
ŻEŃSKIE: Anna Speckhart, Chrissy Costanza, Kaya Scodelario, Emilia Clarke, Anais Pouliot, Maggie Lindemann, Amanda Steele.
MĘSKIE: Ash Stymest, Christopher McCrory, Jeon Jeongguk, Kim Taehyung, David Lyons.
Ostatnio zmieniony 03 maja 2021, 17:48 przez She, łącznie zmieniany 9 razy.

Awatar użytkownika
O mnie
pomagam ludziom w podejmowaniu złych decyzji, bo w życiu podejmuję tylko takie. Lubię koty.
Moje RPGi
haraedo to jednak moja choroba.
uśpiony, ale obecny
Podziękował(a): 10 razy | Pomógł(a) : 2 razy

 jinikka

#38787 07 mar 2018, 10:06

No siemanko, sis. :lol:

Awatar użytkownika
O mnie
jestem mała
Pomógł(a) : 2 razy

#38788 07 mar 2018, 11:44

No hej, bro. Patrz, nawet tutaj będziesz musiał mnie znosić. Zero odpoczynku. :ojee:

Awatar użytkownika
O mnie
pomagam ludziom w podejmowaniu złych decyzji, bo w życiu podejmuję tylko takie. Lubię koty.
Moje RPGi
haraedo to jednak moja choroba.
uśpiony, ale obecny
Podziękował(a): 10 razy | Pomógł(a) : 2 razy

 jinikka

#38791 07 mar 2018, 13:23

Albo to Ty będziesz musiała znosić mnie. :evil:

Awatar użytkownika
O mnie
Nobody knows his real name
But now he just uses one he saw on a grave
Moje RPGi
coś czaruję
Podziękował(a): 9 razy

#38792 07 mar 2018, 14:03

Wyczaiłam twenty one pilots w profilu i się pojawiłam. Cześć ci, człowieku <3

Awatar użytkownika
O mnie
jestem mała
Pomógł(a) : 2 razy

#38796 07 mar 2018, 15:27

Unthinkable pisze:Albo to Ty będziesz musiała znosić mnie. :evil:
JAKOŚ WYTRZYMAM. :lol:
tear pisze:Wyczaiłam twenty one pilots w profilu i się pojawiłam. Cześć ci, człowieku <3
A widzisz, masz oczko. Cześć, cześć. :aaaaa:

#38825 09 mar 2018, 15:14

Hello lady.

Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
jestem mała
Pomógł(a) : 2 razy

#38835 09 mar 2018, 18:09

Arcanine pisze:Hello lady.

Obrazek
:miłośćnasiłę:

Awatar użytkownika
O mnie
Lubię czekoladę.
Moje RPGi
Virus. Valarmorghulis.

#43906 12 wrz 2018, 14:12

:toster:
[center]I take super hot showers to practice burning in hell[/center]

Awatar użytkownika
O mnie
jestem mała
Pomógł(a) : 2 razy

#43907 12 wrz 2018, 16:05

Nathair pisze:
12 wrz 2018, 14:12
:toster:
:omnomnom:

Awatar użytkownika
O mnie
Lubię w larpy, PBF-y i masochizm emocjonalny.
Moje RPGi
The Gifted

 @Kaczka#4211

#43909 12 wrz 2018, 18:05

O, kim grałaś na FBB, może się znamy?

Awatar użytkownika
O mnie
jestem mała
Pomógł(a) : 2 razy

#43911 12 wrz 2018, 19:02

Lady Duck pisze:
12 wrz 2018, 18:05
O, kim grałaś na FBB, może się znamy?
Wiesz co, kompletnie nie mogę sobie przypomnieć imienia i nazwiska, ale pamiętam, że miałam Ankę Speckhart na wizerunku. :box:

Awatar użytkownika
O mnie
Lubię w larpy, PBF-y i masochizm emocjonalny.
Moje RPGi
The Gifted

 @Kaczka#4211

#43914 12 wrz 2018, 22:34

She pisze:
12 wrz 2018, 19:02
Wiesz co, kompletnie nie mogę sobie przypomnieć imienia i nazwiska, ale pamiętam, że miałam Ankę Speckhart na wizerunku. :box:
Kurcze, nie przypomnę sobie pewnie :/ Może po frakcji... anyway, miałam dziką Jane Wiggin (Mackenzie Foy), bezfrakcyjnego Tommy'ego (Brodie-Sangster) i jakąś altruistkę z Mulligan na avku, jeśli coś Ci to mówi

Awatar użytkownika
O mnie
jestem mała
Pomógł(a) : 2 razy

#43924 13 wrz 2018, 13:23

Lady Duck pisze:
12 wrz 2018, 22:34
She pisze:
12 wrz 2018, 19:02
Wiesz co, kompletnie nie mogę sobie przypomnieć imienia i nazwiska, ale pamiętam, że miałam Ankę Speckhart na wizerunku. :box:
Kurcze, nie przypomnę sobie pewnie :/ Może po frakcji... anyway, miałam dziką Jane Wiggin (Mackenzie Foy), bezfrakcyjnego Tommy'ego (Brodie-Sangster) i jakąś altruistkę z Mulligan na avku, jeśli coś Ci to mówi
Swojej frakcji też nie pamiętam (może bezfrakcyjna była), za to pamiętam małą Jane Wiggin. :omnomnom:

ODPOWIEDZ ]