Saycia!

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
Don't even know what I'm doing...

ALE ZAGRAŁABYM NA WIĘZIENIU.
Pomogę nawet w stworzeniu!
Moje fora
The Gifted (Admin/MG); Mars (Admin/MG); San Jose; Rosemoor
Pojawiam się i znikam

Saycia#7779
 46242385

#37618 28 sty 2018, 12:17

TROSZECZKĘ O TOBIE

JESTEM: lamką. A nawet zmutowaną lamką. Ale zwykle zwą mnie Saycia lub DD, jak kto woli – lub pamięta, nu.
O SOBIE: Gram ja sobie na forkach od kwietnia czy maja 2008 roku, więc te ponad 10 lat niby jest. A że w środku przerwa kilkuletnia? Oj tam, oj tam. Czepiacie się.
Gram też w RPGi, te zwykle, stolikowe. Trochę się bawię w cosplay. Trochę gram w jakieś mmo czy inne cosie, jeśli mam z kim. Samej mi się nie chce, bo w sumie socjalizować się lubię. Ale tak głównie to sobie lamię, nu.
ULUBIONA KSIĄŻKA: Souad - "Spalona żywcem"
ULUBIONY SERIAL: PLL, OitNB
ULUBIONY FILM: The Simpsons – The movie
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: Rock, metal, alternatywna i pochodne.

UMIEJĘTNOŚCI

ZNAM SIĘ NA: Niczym. Ale udaję, że znam się na psychologii, pedagogice czy klasycznych RPG, wciskając je wszystkim, którym mogę. Trochę też lamię w fotoszopach.
POMOGĘ Z:
  • STWORZENIEM FORUM O WIĘZIENIU/PSYCHIATRYKU/POPRAWCZAKU/INNYM ZAMKNIĘTYM OŚRODKU, OMG, BIERCIE MNIE, TAK BARDZO CHCĘ W TO GRAĆ.
  • stworzeniem specyficznych postaci – dzieci, zaburzenia, to zdecydowanie mój konik!
  • tworzeniem opisów ogółem, chyba nie wychodzi mi to tak tragicznie. A że nie zawsze na całkiem serio? A komu to przeszkadza?
  • tworzeniem mechanik opartych na statystykach czy kościach. Khe, khe, takie tam lekkie skrzywienie po RPGach.
  • discordami! [pozdro dla ChybaTy XD] – ale tak serio, postawię wam serwer, porobię rangi, dodam emotikony i pozapraszam potrzebne boty. :brewki:
  • fotoszopami, jeśli ta pomoc uwzględnia wszelkie fotomanipulacje. Lubię przeklejać mordki i dodawać kielonki do łap. To taka fajna zabawa, Yay...

TROCHĘ O FORACH

PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: W sumie dowolna. Nie przepadam ino za zwierzęcymi.
    FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM:
    Przed laty:
    >> Nindo/Aisuru
    >> Los Angeles (swiatludzi1 – omg, ukocham, jak ktoś to pamięta!)
    >> Poprawczak
    >> Kuroshitsuji
    >> Jakieś inne mniejsze – coś z shaman kingiem się przewinęło, inne Narutowe i masa, których nie pamiętam.
    >>> Ale jeśli ktoś pamięta takie nicki jak DejiDo Aachisuto, DejiDo, Saycia, Saya Otonashi, Samantha Yasmine McWright, bądź jakiekolwiek ich wariacje, to prawdopodobnie już gdzieś się spotkaliśmy <3
    AKTUALNIE GRAM NA:
    >>The Gifted [Sam, Vera, Echo, Marcos]
    ^Na którym też adminuję i mistrzuję.
    >>San Jose [Alicja Kowalska]
    >>Rosemoor [Robin Wright]
    ULUBIONE WYGLĄDY:
    • żeńskie: Ruby Rose [realne], Taylor Momsen [realne], Saber [anime]
    • męskie: Brock O'Hurn [realne]
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2018, 5:36 przez saycia, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Moje fora
The Gifted
porwali mnie kosmici, ale postaram się wrócić jak najszybciej

Mrusia#8627

#39622 31 mar 2018, 17:32

.postawiam tu sobie kropałkę pamięci, ale też pozdrawiam i ukochuję, stary wyjadaczu!!! :aaaaa:

Awatar użytkownika
Moje fora
San Jose
 bajoro#5810

#39637 31 mar 2018, 20:08

wpisz sobie w umiejętności zajmowanie się discordem :hah:

Awatar użytkownika
O mnie
Don't even know what I'm doing...

ALE ZAGRAŁABYM NA WIĘZIENIU.
Pomogę nawet w stworzeniu!
Moje fora
The Gifted (Admin/MG); Mars (Admin/MG); San Jose; Rosemoor
Pojawiam się i znikam

Saycia#7779
 46242385

#39658 01 kwie 2018, 5:38

mrusia pisze:.postawiam tu sobie kropałkę pamięci, ale też pozdrawiam i ukochuję, stary wyjadaczu!!! :aaaaa:
Też mocno ukochuję <3
chybaty pisze:wpisz sobie w umiejętności zajmowanie się discordem :hah:
A żebyś wiedziała, że wpiszę! :lol:

Awatar użytkownika
Moje fora
San Jose
 bajoro#5810

#39669 01 kwie 2018, 12:15

:aaaaa:

Awatar użytkownika
O mnie
Lubię w larpy, PBF-y i masochizm emocjonalny.
Moje fora
The Gifted

@Kaczka#4211

#43415 25 sie 2018, 16:18

Tak naprawdę nazywa się Sepia.

Nie polecam tego użytkownika, ma urojenia i rzuca pomówieniami o niewinnych użyszkodnikach Edenu ://////

ODPOWIEDZ ]