Rebel

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje RPGi
Zostawiłam polski pbfówek
Podziękował(a): 7 razy | Pomógł(a) : 33 razy

#26136 19 mar 2017, 21:18

TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: Kamila, aka Rebel.
O SOBIE: Nie umiem opowiadać o sobie. Czytam komiksy, gram w gry, czasem piekę babeczki i robię obiad.
ULUBIONA KSIĄŻKA: Jakieś totalnie ulubionej nie mam, mam fazy na jakieś książki, ale one przemijają z czasem.
ULUBIONY SERIAL: Once upon time, Merlin, Shadowhunters, Grimm, Altered Carbon, Doctor Who (sezony z Mattem Smithem), Supernatural (sezony 1-9 oglądałam, najbardziej lubię 1-5 i niektóre odcinki z dalszych), Diablero, Sherlock BBC, Brave New World (2020), The Magicians
ULUBIONY FILM: Hmm... też chyba nie posiadam jakiś ulubionych, lubię słabe horrory, by się pośmiać. No i obejrzałam wszystko z MCU.
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: Głównie rockowe kawałki, trochę popu. Pewnie to co słucha każdy.

UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: Grafika komputerowa
POMOGĘ Z: Niczym

TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: (Urban) Fantasy.
FORA NA KTÓRYCH GRAŁAM: Wizarding Wars (Barty Crouch Jr.), Einsof (Leavael), Save Me (Angel), Dark Ages (Alistair Carrow), Camp Jupiter (Jenna Lux), Petersburg (Gavrill Yanev), demigods (Anthony Harris), Shadow York (Milovan Erben), Ravenhill (Alistair Fletcher), Belgrave (Hayley Anderson), Hope Valley (Phoebe Brooks, Finneas Harrington) Story Of Magic (Milovan Peterca, Valerie Stirling) i całe krocie innych, których nie pamiętam.
MG na: Camp Jupiter, Petersburg, Ravenhill, Story Of Magic
AKTUALNIE GRAM NA:
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • żeńskie: Jenna Coleman, Katie Mcgarth, Zendaya, Alona Tal, Melanie Scrofano
  • męskie: Tom Holland, Robert Downey Jr., Harry Lloyd, Benedict Cumberbatch
Ostatnio zmieniony 07 mar 2021, 19:34 przez Rebel, łącznie zmieniany 23 razy.
Lately, the whole idea of 'living' hasn't been that desirable to me.

Awatar użytkownika
O mnie
to ja jestem tą dziwną ciocią, przed którą ostrzegała cię rodzina
Moje RPGi
sol
Podziękował(a): 18 razy | Pomógł(a) : 24 razy

 bezimienna

#26142 19 mar 2017, 22:26

Witamy na Edenie. ^^

Awatar użytkownika

#26758 17 kwie 2017, 21:29

^^

Awatar użytkownika
O mnie
Zapalony RPGowiec z prawie 15 letnim stażem w temacie, akolitka Zakonu Czarnego Mnicha i wychowawczyni na obozach rpgowych.
Moje RPGi
Story of Magic!
Podziękował(a): 21 razy | Pomógł(a) : 6 razy
 kira_96

#53815 25 paź 2020, 18:38

Też polecam tego usera :D

Awatar użytkownika
O mnie
Kaczuszek morderczy nożem z plastiku.
Moje RPGi
Story of Magic
Martwy Kaczuszek
Podziękował(a): 29 razy | Pomógł(a) : 7 razy

 łajzia#6375

#53933 31 paź 2020, 2:14

Bardzo dobry allegrowicz! :<3:

ODPOWIEDZ ]