Idunn

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
Awatar użytkownika
O mnie
tak, robię mnóstwo literówek i powtórzeń. nie, to się nie zmieni w najbliższym czasie.
Moje fora
czekam na forum o pbfach z ogarniętą administracją
czasem żyję, a czasem nie

knox#6854

#24612 30 gru 2016, 19:13

• TROSZECZKĘ O TOBIE

JESTEM:
Natalia, w internecie bardziej znana jako Idunn, damn.eron lub Knox/Knoxowa

O SOBIE:
lubię ładne rzeczy i ładnych ludzi, jestem grafomanem, interesuję się kinem, lamię w życie, stalkuję ludzi przez internet. Earth Nation, Hufflepuff, #teamStark, daughter of Hermes, Horned Serpent, blue shirt, resistance.

ULUBIONA KSIĄŻKA:
książki Ricka Riordana i Jakuba Ćwieka, Zielona Mila Stephena Kinga, Stephanie Plum Janet Evanovich, Saga Księżycowa Marissy Meyer, Fałszywy Książę Jennifer A. Nielsen, Król Złodziei Cornelii Funke, w wolnym czasie czytam książki Niekrytego Krytyka.

ULUBIONY SERIAL:
Mozart in the Jungle, Brooklyn 9-9, Hannibal, The Good Place, Stranger Things, Almost Human, Star Trek: Discovery, Daredevil, Merlin, Jessica Jones, She-Ra, Carmen Sandiego, Sex Education, DuckTales, Gravity Falls, Avatar: The Last Airbender, Mr. Robot, Sherlock, Star Butterfly vs. Forces of Evil, wcześniej oglądałam również Supernatural, Once Upon A Time, Game of Thrones, Charmed

ULUBIONY FILM:
Indiana Jones i Ostatnia Krucjata, Powrót do Przeszłości, Przełęcz Ocalonych, Stowarzyszenie Umarłych Poetów, What we do in the Shadows, This Is Where I Leave You, Thor: Ragnarok, Logan, Star Trek: Into Darkness, Gwiezdne Wojny: Imperium Kontratakuje, Rogue One, Coco, Donnie Darko, Love Actually, Kryptonim U.N.C.L.E., Deadpool, Iluzja, Popstar: Never Stop Never Stopping, Piąty Element, BlacKkKlansman, Creed, Venom, Heathers, RENT, Baby Driver, Get Out, Love, Simon, The Greatest Showman, Black Panther

ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY:
space opery Josh Groban, Sleeping at Last, American Authors, Avicii, P!nk, Mikky Ekko, Lonely Island, Panic! At The Disco, Fall Out Boy, The Beatles, Riz MC, Hamilton, The Brothers Bright, Andy Grammer, The Score, Sam Smith, Lindsey Stirling, Kelly Clarkson, Led Zeppelin, Train, Grace VanderWaal, Mumford & Sons, Olly Murs, Adele, Ansel Elgort, Hugh Laurie, Backstreet Boys, Five Finger Death Punch, Black Sabbath, Guns N' Roses, Beyonce, Ed Sheeran, Peter & Evynne Hollens, Wiz Khalifa, Tracy Chapman, X Ambassadors, Alvaro Soler, Samantha Barks, Aaron Tveit, Ramin Karimloo, John Legend, Flo Rida, The Black Eyed Peas, Charlie Puth, Green Day

• UMIEJĘTNOŚCI

ZNAM SIĘ NA:
przeszukiwaniu internetu.

POMOGĘ Z:
znajdowaniem informacji.

• TROCHĘ O FORACH

PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW:
na podstawie. Zaczynałam swoją przygodę na potterach, więc tam się czuję najlepiej. Czasem wpadnę gdzieś indziej, ale to raczej nie moja bajka.

FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM:
olimp, hellmouth, pufiton (Misha Faulkner), camp half-blood, choose your battles (Tosia Woźniak?), sopot (Wanda Król), hello heroes, fairytales (Finn jakiśtam), czekoladowe żaby, hereford, panem, nyc (Bernadette Portillo), finite incantatem (Knox Lefroy, Bobbi Slughorn), berrylane (Jimothy Kingsley)

AKTUALNIE GRAM NA:
Dark Times (Vladislav Mikhailov, Beauregard O'Hara, Alastor Moody)

ULUBIONE WYGLĄDY:
  • - żeńskie: Marion Cotillard, Eva Green, Saoirse Ronan, Lee Pace, Cate Blanchett, Evangelline Lily, Katie McGrath, Jessica Chastain, Zoe Saldana, Ruth Negga, Elodie Yung, Minka Kelly, Nathalie Emmanuel, Maggie Gyllenhaal, Sofia Boutella, Jaimie Alexander, Hayley Atwell, Kat Dennings, Samantha Barks, Rooney Mara, Gwendoline Christie, Blake Lively, Emily Blunt, Rachel Weisz, Lupita Nyong’o, Lizzy Caplan, Amy Adams, Felicia Day, Alexa Chung, Tessa Thompson, Jena Malone, Rose McIver, Millie Bobby Brown, Natalia Dyer, Winona Ryder, Jessica Alba, Zooey Deschanel, Karen Gillan, Sophie Cookson, Krysten Ritter, Charlize Theron, Imaan Hamaan, Golshifteh Farahani, Mila Kunis, Kat Graham, Felicity Jones, Fan Bingbing, Antonia Thomas, Gugu Mbatha-Raw, Pom Klementieff

- męskie: James McAvoy, Domhnall Gleeson, Tom Hardy, Cillian Murphy, Nikolaj Coster-Waldau, Eddie Redmayne, Aaron Tveit, Karl Urban, Oscar Isaac, Tom Hiddleston, Sebastian Stan, Jensen Ackles, Charlie Cox, Rob Benedict, David Tennant, Diego Luna, Santiago Cabrera, Misha Collins, Idris Elba, Stanley Tucci, Andy Samberg, Daniel Bruhl, Taika Waititi, Ewan McGregor, Ben Whishaw, Riz Ahmed, Adam Driver, Paul Rudd, Colin Firth, Chris Pine, Armie Hammer, Ezra Miller, Joseph Gordon-Levitt, Dave Franco, Gael Garcia Bernal, Donald Glover, Rami Malek, Jeff Goldblum, Simon Pegg, Anton Yelchin, Michael B. Jordan, Jonathan Groff, Jake Gyllenhaal, Zachary Quinto, Joe Keery, Charlie Heaton, Brendon Urie, Dev Patel, Andrew Garfield, Godfrey Gao[/size]

ODPOWIEDZ ]