Stelka

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
peek-a-boo

 noname#7153

#18979 29 mar 2016, 12:52

  • TROSZECZKĘ O TOBIE

JESTEM: Stelka, właściwie to Stella
O SOBIE: Mówią, że najtrudniej jest pisać o sobie, bo zawsze wychodzi nam albo osoba kompletnie zła, albo nieskończenie dobra, albo ktoś, kim chcielibyśmy być. Studentka filologii polskiej, przyszła polonistka gnębiąca dzieci lekturami szkolnymi i zagadnieniami gramatycznymi. Ludzie twierdzą, że jestem miła, ja natomiast uważam, że wszystkie cechy we mnie są po prostu przeciętne. Wyróżnia mnie jedynie ogromna pracowitość, trochę kreatywności, wieczna chęć do robienia "czegoś" i nietypowe poczucie humoru, które sprawia, że moje żarty rozumiem tylko ja sama i wąska grupa przyjaciół, którą mam.
Mam własne, często zupełnie odrębne od innych zdanie, na wiele tematów, potrawie jednak uszanować myśli innych, bo przecież to, że jesteśmy inni czyni świat pięknym. Tolerancja to podobno moje drugie imię, chociaż ja tego wcale tak nie widzie. Mówię dużo, często niepotrzebnie, co czasami widać w moich postach, gdzie rozmyślań nie powstydziliby się antyczni filozofowie.
Humanistka, jednak nie taka, która nazywa się tak, bo nie lubi matematyki i nauk przyrodniczych (chociaż fizyka to do dzisiaj dla mnie czarna magia), ale prawdziwa miłośniczka języka polskiego i historii. Dużo czytam, niemal połykam książki i ubolewam nad faktem, że wszystko co jest fajne i dobrze napisane pewnie już dawno przeczytałam. Fantastyka to mój drugi dom, nie odnajduję się w książkach obyczajowych, psychologicznych czy innych takich. Czytam jeszcze kryminały, kocham Agatę Christie, a szczególnie jej Herkulesa, którego przekartkowałam już chyba w każdą możliwą stronę, czy Tess Gerritsen. Ostatnio zaczęłam żywić niezwykłą miłość wobec Jo Nesbo i Stephena Kinga.
ULUBIONA KSIĄŻKA: "Dary Anioła", "Percy Jackson i bogowie olimpijscy","E-den", "12 prac Herkulesa"
ULUBIONY SERIAL: Teen Wolf, Falling Skies, The Walking Dead (chociaż jestem gdzieś w okolicy 3 sezonu!), Dr House
ULUBIONY FILM: Apollo 13, Marsjanin i w sumie nie wiem czy się liczy, bo to animacja, ale Kraina Lodu to bajka życia
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: kpopera pełną gębą

  • UMIEJĘTNOŚCI

ZNAM SIĘ NA: pisaniu w sumie, reszta to dla mnie za dużo
POMOGĘ Z: avatarami, fabułą forum, prowadzeniem mg

  • TROCHĘ O FORACH

PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: raczej SL'e, szczególnie te o szkole, preferuję postacie w przedziale wiekowym 15-<30, bo w takie chyba najłatwiej mi się wczuć
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: jefferson high (Chris Probet, Ann Berry, Xander Bruce, Nolan Midgette, Delaney Perry, April Denker i Jeremiah Clark), castle high (Celest Clark, Newt Malley, Avalyn Harrington, Summer Harrison), miami (Amalia Acton, Aston Reevers), American Dream (Caspar Cameron), New Bern (Chace Clay), Portland (Aiden Bray, Ilse Goldhope, Cora Wood, na Portland nawet adminowałam!), Hereford (Jem Blakeney i spółka), Nowy Orlean (Chris Alden), Nowy Jork ( Chase Allen), Cough Syrup (Blossom Talley, Seth Crowe), Glee (Blossom McCartney, Forest Carver, Puma Mason, Trace Cady), Chicago (Fletcher Reid, Gus Spates, Gus Tash, Liana Walton), Sopot (Feliks Kołodziej, Olga Jabłońska, Ksawery Leśniak, Maurycy Ślusarczyk, Alina Pawelczyk, Berenika Szymańska), Fuck You Mum (Burke High School) (Dorian Lockhart, Coral Whitaker, Sadie Thrope), Stars Hollow (Luana Watts, Carmela Gaspard), Glee is back (Luther Cady, Havana Hines, Carmela Blackthorn, Jasper Rude), White Oak (Forest Jasper, Hazel O'Donnell), Frisk Bris (Kaia Berg, Niko Toov, Tanja Hanssen, Janike Naes, Inga Silje), Faking it (Theo Foss, Delta Leigh, Gabe Dickerson), Vancouver (Mavis Hall, Otis Cooney, Olaf Cote), West Palm Beach (Finnick Giles, Anabelle Rosenthal, Garret Archibald), Dublin (Bree Daley, Lip Magee, Sean Kelly), Kopenhaga (Aksel Mortensen, Cai Vernersen, Maria-Olympia Glucksburg, Silje Kjaer), Crimson Tide (Calliope Siller, Blossom Walden, Bruno Cutter, Bambo Humphrey, Alaska Hicks), Nirlie (Glen Johnstone, Innes Galloway), Tinseltown (Atlas Genest, Lionel Brennan), Firenze (Angelo Cottaneo, Antonia Guerrazzi, Fabio Rizzo), Go Blue (Ambrose Paek), Seul (Gim Junseo, Yo Hyeonju), Caledonia (Nico Kang), Rosemoor (Jules Lowe, Leon Rim, Lavender Sherman, Gwen Stegall, Charles Bogle, Beau Hale, Mason Young), Berrylane (Jules Lowe, Lavender Sherman), Angeltown (Blossom Walden, Gwendolyn Stegall, Sawyer Riddell, Micha Oh, Magnolia Collman), Russel High (Ariel Cantu, Lavender Sherman, Leon Rim, Misun Choi, Sawyer Moreno
AKTUALNIE GRAM NA: -
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • - żeńskie: nie posiadam takowych, zawsze staram się dopasować buzię do charakteru postaci
    - męskie: jak wyżej
Ostatnio zmieniony 30 sty 2021, 21:37 przez Stelka, łącznie zmieniany 11 razy.

#19359 14 kwie 2016, 21:07

Cześć Stelko :3 Witaj na Edenie! SL to zdecydowanie nie moja tematyka, ale zawsze ciekawiło mnie co w nich jest, że są takie popularne. Masz bardzo ładny avatar!

Awatar użytkownika
O mnie
peek-a-boo

 noname#7153

#19925 15 maja 2016, 18:35

Podejrzewam, że na forum fantastycznym też umiałabym grać, ale nie znalazłam takiego, na widok którego serduszko zabiłoby mi szybciej (z drugiej strony nie śledzę tego jakoś uważnie, więc może w tym tkwi problem!)
A co do awatara - dziękuję, chociaż jestem w stanie się kłócić, że to nie moja zasługa, ale Kimmy, która na każdym zdjęciu jest śliczna!

ODPOWIEDZ ]