WERSAL

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje RPGi
mam przerwę :x

#741 14 mar 2015, 22:00

  • TROSZECZKĘ O TOBIE
[aktualizacja na 2020]
JESTEM: starą babą imieniem Weronika i brakiem ambicji
O SOBIE: rocznik 95, a na forkach jakoś od 2008 roku. Pracuję, wychowuję dwa koty, jeżdżę autem które naprawić można tylko młotkiem i lubię denerwować ludzi :D
ULUBIONA KSIĄŻKA: nie mam ulubionej - chyba, ale czytałam THG, próbowałam pottera, nie dałam rady z Greyem i ogólnie lubię czytać tak naprawdę wszystko
ULUBIONY SERIAL: Zmienia się to non stop. W topce mam jednak Glee, FRIENDS, The Office, Sons of Anarchy, Modern Family i ostatnio maks zakochałam się w Hollywood. Poza tym mam za sobą wiele więcej, ale brakłoby miejsca.
ULUBIONY FILM: Mumia...od 10 lat nadal kocham :< Tak samo Titanic i walcie się wszyscy, którzy uważacie, że jestem przez to gorsza </3 A no i mam beznadziejną słabość do Zoolandera. Nie pytajcie...
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: techno i dubstep to dla mnie gorsze niż koszenie trawy o 6 rano pod oknem :X Ale kocham muzykę z lat 70tych i 80tych <3

  • UMIEJĘTNOŚCI

ZNAM SIĘ NA: gadaniu głupot. Trochę ogarniam photoshopa i jakieś podstawy htmla
POMOGĘ Z: grafiką(?)

  • TROCHĘ O FORACH

PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: Second Life ; )
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: amortal, love, eternalflame, yellowcabs, UES, NYNS, AtlanticBlow, SydneyCity, Las Vegas na jun, Horum, SanDiego, na niemal wszystkich Gleekowych, Hobart, no i pewnie na 90% wszystkich for xD
AKTUALNIE GRAM NA: nerwach Thayiko, Los Angeles i Hope Valley
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • - żeńskie: Jessica Lowndes, Shay Mitchell, Holland Roden, Adelaide Kane, Lucy Boynton, Amanda Seyfried, Amber Heard, Alicia Vikander
    - męskie: Charlie Hunnam, Torrance Coombs, Henry Cavill, Tom Ellis, David Corenswet, Sam Claflin
Ostatnio zmieniony 09 lip 2020, 2:26 przez Wersal, łącznie zmieniany 4 razy.

#743 14 mar 2015, 22:02

Eeej też kocham Titanica! + za każdym razem ryczę, jak go oglądam, nie wiem czemu, ale no po prostu tak już jest, nieważne ile razy go oglądam, efekt zawsze ten sam. ;(
A widziałam to już zylion razy XDDD.

Awatar użytkownika
Moje RPGi
mam przerwę :x

#747 14 mar 2015, 22:05

White Rabbit, H5! Mam dokładnie to samo i zawsze gdy ktoś mi mówi, że Titanic to gówno, a Rose mogła wpuścić Jacka do siebie, żeby oboje przeżyli, to mam ochotę wbić im sopel między oczy </3 No ale tak to się dzieje jak nikt kompletnie nie ogarnia sensu filmu(tak to sobie tłumaczę, ale ćśś ^^) ;(

#759 14 mar 2015, 22:21

Skąd ja to znam?! XDDD Ale no tak mam dokładnie te same odczucia odnośnie tego filmu co ty *__*. Ano i jeszcze uwielbiam końcówkę, gdzie Rose leży w tym łóżku i jej dusza odchodzi no i zawsze to interpretuję tak, jakby leciała do nieba i wreszcie była razem Jack'iem i wgl <3. No scena moim zdaniem jest cudowna i ta muzyka do tego. *__*.
Tak to w sumie już jest, jak się ma duszę romantyczki, hehe :3.

Awatar użytkownika
Moje RPGi
mam przerwę :x

#813 14 mar 2015, 23:07

OMG! OMG! Mam dokładnie to samo! I w ogóle kocham sam fakt, że stara Rose nadal nazywa go miłością życia i że jej uczucie względem Jacka pojawiło się tak nagle, ale nawet do chwili jej śmierci - nie zmalało nawet w najmniejszym stopniu! Aczkolwiek przyznaję się bez bicia, że i tak najbardziej płacze w momencie śmierci kapitana statku </3 ;(

#824 14 mar 2015, 23:19

A już się bałam, że tylko ja tak uważam OMG @__@. Normalnie moja bratnia dusza w tej kwestii hehe <3. O tak, to jest zdecydowanie piękne, nie da się ukryć *_*.
Ja w ogóle ryczę już od momentu, gdy zaczyna panować ten cały chaos, statek tonie i ludzie umierają i wszystko :x. I płacz potem już do samego końca T.T. ;(

#2285 21 mar 2015, 18:38

ale dzisiaj miałam wenę na słowo nekrofil
CZAREK [*]
PAMIĘTAMY.......
WYPISUJCIE MIASTA............

:hug3:

Awatar użytkownika
Moje RPGi
mam przerwę :x

#2286 21 mar 2015, 23:04

White Rabbit, mam to samo! Tylko zawsze mnie przerażało, że jeszcze jako małe dzieciątko sobie wybrałam cytat z Titanica i ciągle go powtarzałam - przy obcych i nie tylko, a mianowicie
Obrazek
dzieciństwo tak bardzo zniszczone :lol:

CICHOCIEMNA, OMMMMGGGG! CZAREK <3 NADAL PAMIĘTAM, A MINĄŁ PRAWIE ROK! MUSZĘ ZABRAĆ TWARDE NARKOTYKI NA CMENTARZ Z OKAZJI ROCZNICY <alko> ^^

#2295 22 mar 2015, 0:01

Hahhahahhaa you made my day! :omgomg:
No ale ten cytat rządzi, nie ma co! XDD :lol:

#2845 31 mar 2015, 22:31

hejka, ładny nick :)

Awatar użytkownika
Moje RPGi
mam przerwę :x

#2852 31 mar 2015, 23:25

Hejo! Dziękuję, inspirowałam się moimi skrytymi zboczeniami xd

#2871 01 kwie 2015, 15:23

eh, od zawsze wiedziałam, że coś tu nie gra ;<

Awatar użytkownika
Moje RPGi
mam przerwę :x

#2875 01 kwie 2015, 15:33

czy ty mi coś sugerujesz? :shock:

#2878 01 kwie 2015, 15:52

skądże znowu!!!!

Awatar użytkownika
O mnie
na forach cos okolo 15 lat, albo moze nawet wiecej, jak mnie najdzie ochota to robie avatary
Moje RPGi
-
Pomógł(a) : 1 raz

 natalia#3319
 5712974

#2879 01 kwie 2015, 15:55

Ja też mam wypisany Titanic, najlepszy film </3
więcej avatarów i gifów tutaj