Mruś

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje RPGi
Secrets of London

 Mrusia

#10109 25 lip 2015, 21:31

Jestem paskudą, więc będę uzupełniać po trochu, bo leń.
  • TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM:
  • Edzia, zwana także Wielką Mruczanką czy Złotą, epizodycznie Pajacem z Kosmosu + Elą, Elizą, Elżunią, Elżbietą
O SOBIE:
  • leń marudnik, samozwańcza lama, choć tak naprawdę ponoć alpaka;
    oceniam książki po okładce;
    polecam tego jegomościa, chociaż mruczy tylko, kiedy się go głaszcze, a drapie, gdy mu się dokucza;
    czasami za bardzo hejcę, czasami za bardzo chcę zbawić świat;
    fioletowa koszulka, granatowe serce;
    piszę niepoprawne ogłoszenia.
ULUBIONA KSIĄŻKA:
  • Gra Anioła, Harry Potter, Intruz & Spętani przez bogów
ULUBIONY SERIAL:
  • Chuck, Daredevil, Hemlock Grove, iZombie, Lucifer, Mr. Robot, Scorpion, Suits. Supernatural, The End of the F***ing World & Wikingowie
ULUBIONY FILM:
  • Bodyguard: Zawodowiec, Constantine, Deadpool, Gwiezdne Wojny, Hobbit, Igrzyska Śmierci, Incepcja, Iron Man, Jak ukraść księżyc, Jamesowie Bondowie, John Wick 1 & 2, Kill Bill, Kryptonim U.N.C.L.E., Niesamowity Spider-Man 1 & 2, Paperman, Mission: Impossible, Nerve, Poradnik Pozytywnego Myślenia, Przygoda w Paryżu, Red 1 & 2, Scott Pilgrim kontra świat, Strażnicy Galaktyki 1 & 2, Taxi, Ten niezręczny moment itd.
ULUBIONA MUZYKA:
  • Adele, Akcent, Angus & Julia Stone, Arcade Fire, Arctic Monkeys, Artur Rojek, Coldplay, Daft Punk, Daria Zawiałow, Ed Sheeran, Example, Florence + The Machine, Galantis, Gemini, Gin Wigmore, Imagine Dragons, James Blake, M83, Lana Del Rey, Lorde, Maroon 5, Miike Snow, Mumford & Sons, My Chemical Romance, Nothing But Thieves, Of Monsters and Man, OneRepublic, Paolo Conte, Parov Stelar, Pezet, PIH, Pixies, Power Play, Queen, Sam Smith, Sia, Skrillex, Taylor Swift, The Beatles, The Neighbourhood, The xx, Tom Odell, Woodkid itd.

  • UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA:
  • ogarniam podstawy html & css, ponadto lamienie, czyli powszechnie znany leżing, plażing & smażing.
POMOGĘ Z:
  • podstawą html & css, wizerunkiem, pomysłem na postać, a poza tym z chęcią przygarnę na forku, jeśli na nim gram.
  • TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW:
  • Z pewnością czasy współczesne... Nie wiem, jak to by było w przypadku przyszłości, ale myślę, że też bym się odnalazła. Poza tym paranormalne, gdzie występują różne nadnaturalne cudaki, w tym anioły i demony.
    Potrafiłam odnaleźć się również w tematyce Igrzysk Śmierci. I HP nie jest mi obcy.
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM:
  • Alabama, Berrylane, City that never sleeps (NYC), Dark Ages, Fairy Tales [A], Finite Incantatem [T], France, Hello Boston, Jaded, Leviathan [MG], Los Angeles, Magic Lullaby [T], Morsmordre, Panem, Paryż 42', Philadelphia, Psychosis, PUFF, Pufiton, Russell High, San Jose [A/T], Silentbay, Souls' Kingdom [A/T], The Gifted [A/T], Varsovie, Wyspa.
AKTUALNIE GRAM NA:
  • -
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • żeńskie:
    Alba Flores, Barbara Palvin, Beatrice Martin, Bryden Jenkins, Cate Blanchett, Charlize Theron, Dua Lipa, Emily Rudd, Emily VanCamp, Eva Green, Gigi Hadid, Helen Mirren, Juliette Binoche, Karlie Kloss, Lana Del Rey, Lea Seydoux, Lili Reinhart, Rila Fukushima, Ruby Rose, Segovia Amil,Taylor Swift, Vanessa Kirby, Yvonne Strahovski*

    męskie:
    Adam Driver, Adam Levine, Aidan Gallagher, Armie Hammer, Ben Barnes, Benedict Cumberbatch, Bill Nighy, Bill Skarsgard, Brendon Urie, Chris Evans, Chris Pratt, Dane DeHaan, Daniel Craig, Dave Franco, Douglas Booth, G-Eazy, Gabriel Macht, Gavin Leatherwood, Giancarlo Giannini, Herman Tommeraas, Jamie Dornan, Jeffrey Dean Morgan, Jon Hamm, Jon Kortajarena, Jude Law, Logan Lerman, Mads Mikkelsen, Martin Wallstrom, Mathias Lauridsen, Nicolas Simoes, Pedro Pascal, Rob James-Collier, Ryan Reynolds, Sam Claflin, Stephen James, Steve Carell, Taron Egerton, Thomas Brodie-Sangster, Zane Holtz*
*start nowego spisu: 27 wrz 2016
  • KONTAKT
Discord: Mrusia#8627
Pinterest: mruczanka
Ostatnio zmieniony 31 gru 2020, 21:07 przez Mrusia, łącznie zmieniany 98 razy.

Awatar użytkownika
O mnie
w wolnym czasie obserwujemy z Cycem dramy pbf, a w zajętym ciężko pracujemy nad planem zdobycia świata

#10110 25 lip 2015, 21:33

OMG, MÓJ PAJAC Z KOSMOSU :evil: :hug3: <alko> ^^

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Secrets of London

 Mrusia

#10113 25 lip 2015, 21:36

Przybyłam rozrabiać na Edenie! Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
w wolnym czasie obserwujemy z Cycem dramy pbf, a w zajętym ciężko pracujemy nad planem zdobycia świata

#10114 25 lip 2015, 21:37

Bardzo dobrze, że przyszłaś. Bez Ciebie mój światu tutaj nie był ciekawy ;c Ale teraz już jest ok <3

#10357 29 lip 2015, 17:21

omg. < 3 < 3

myślałam, że to nie ty, ALE TO JEDNAK TY.

polecam tego jegomościa, chociaż mruczy tylko, kiedy się go głaszcze, a drapie, gdy mu się dokucza. :cool:

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Secrets of London

 Mrusia

#10408 30 lip 2015, 12:37

*mrrruczy, bo miło*

Huehuehue, dodałam Twój tekst do O SOBIE :P

Awatar użytkownika

#25616 28 lut 2017, 21:32

[align=center]ave papo :devil:[/align]

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Secrets of London

 Mrusia

#25617 28 lut 2017, 21:34

Och, już na zawsze zostanę Twoim Królem Piekła? *-* ...Tatą Piekła? Piekielnym Tatą! :shock:

Awatar użytkownika

#32431 11 wrz 2017, 23:34

[align=center] :ojee: :brawo: :love: :pliska: :aaaaa: oczywiście :aaaaa: :pliska: :love: :brawo: :ojee: [/align]

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Magiczna Kołysanka
 Kim#7678
 42427982

#49810 24 paź 2019, 12:43

Mogę cię zjeść 8)

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Secrets of London

 Mrusia

#49827 27 paź 2019, 14:17

Elo @Kim Miracle <3

ODPOWIEDZ ]