Baskervillain

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
Awatar użytkownika
O mnie
Bujam się po forach dopiero od 2020 roku, toteż całkiem świeża krew ze mnie. O, i lubuję się w SL'kach.
Moje RPGi
Dzierżę Seul na spółę (See the Hallyu).
Pomógł(a) : 1 raz
 Baskervillain#3507

#60514 01 kwie 2023, 10:58

CHCĘ ZOSTAĆ EDEŃCZYKIEM!
"Would you mind if i hurt you?"
ObrazekObrazekObrazekObrazek
O MNIE
Twój pseudonim: Baskervillain, Baskerka
Twój rocznik: 1999
Do której grupy chcesz dołączyć?:
  • Graficy: nie
  • Technicy: nie
STREFA KREATYWNA
Znam się na: Robię avatary, gify, crackshipy, ogólne grafiki do forów, MG'uję, adminuję.
Używam programu: Głównie Gimp i Photoshop.
Pomogę z: Zależy komu, zależy w czym.
Jak długo jesteś częścią świata RPG? RP trzymam się od około 2013 roku (gg, messenger & discord), choć na PBF'y udało się mnie zaciągnąć dopiero na przełomie 2019 i 2020 roku.
Jakiego rodzaju RPGi lubisz? Najbardziej lubię grać na SL'kach, choć kiedyś, jeszcze za czasów RP na gg, messengerze i discordzie, grałam na grupkach typu manga-anime. Z czystej ciekawości spróbowałabym kiedyś czegoś historycznego, post-apo lub prostego dark fantasy.
Jakimi postaciami grywasz? Takimi, którymi mogę choć trochę skomplikować fabułę.
Na jakich RPGach już grałeś?
  • 1. Dreamy Seattle [Seattle]
  • 2. Benson High [Forks]
  • 3. London Eye [Londyn]
  • 4. City that never sleeps [Nowy Jork]
  • 5. Dawne serwery na discordzie (m.in. z uniwersum Bungou Stray Dogs, Kuroshitsuji, Lucyfera, Domu z Papieru, Następców)
    Więcej grzechów nie pamiętam z nazwy.
Na jakich RPGach grasz aktualnie?
BRACTWA
Twój znak zodiaku: Rak

ODPOWIEDZ ]