Unthinkable

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
pomagam ludziom w podejmowaniu złych decyzji, bo w życiu podejmuję tylko takie. Lubię koty.
Moje RPGi
haraedo to jednak moja choroba.
uśpiony, ale obecny
Podziękował(a): 10 razy | Pomógł(a) : 2 razy

 jinikka

#60471 28 mar 2023, 13:54

CHCĘ ZOSTAĆ EDEŃCZYKIEM!
Obrazek
O MNIE
Twój pseudonim: Nobu, Neel(y), Jinikka.
Twoje imię: Rafał
Twój rocznik: 97
Twoje miasto: -
Do której grupy chcesz dołączyć?:
  • Graficy: nie
  • Technicy: nie
STREFA KREATYWNA
Znam się na:
  • przerabianiu html-owych gotowców,
  • wycinaniu avków (głównie m&a).
Pomogę z:
  • podjęciem jednej z najgorszych decyzji w życiu.
Jak długo jesteś częścią świata RPG? od czasów czARTa.
Jakiego rodzaju RPGi lubisz? postapo, fantasy, sci-fi.
Jakimi postaciami grywasz?
  • nie mam schematu.
Na jakich RPGach już grałeś?
wszystkie GONE, Spectrofobia [same początki, więc nie pamiętam kont], Ashtown, Four Seasons [Heike], Virus <3 [dużo tego było... Grapevine, Linde, Hoshiko, Neville, Nico, Dude, Fynn, Jarle, Neely (Nobuyuki), He, Jillian (dwukrotnie), Clifford, Leith, Yves], Riverdale [Joel], Rosemoor <3 [Cayden Caldwell], Omen [Mary Methven], Berrylane [Orval Scrivener], Jelonki [Fabian Wesołowski, Lara Ostrowska], Los Angeles [Aimee Fairchild, Zavia Granville, Nonie Riddell, Iseul Heo], Oneiric [Cecil Rutherford], Russell <3 [Elmo Choi, Nona Nowell], Ravenhill [Myeong Choi], Deep Lakes [Lyon Couillard], Dreamy Seattle [Mahalia Newman], Klątwa Oguni [Cyrille], PUFF <3 [Blaine Frizzley, Ryder Hicks], Cursebreaker [Yole], Story of Magic [Yvonne Brams], Benson [Samantha Nam], Kerch <3 [Ayaan Malviya], [Haraedo] <3 [Sugiyama Nobuo, Murayama Hanaa, Lionel Beaufort], Die Ac Nocte [Jiahao Yimu], Lorne Bay [Orval Beaufort], Crescent City [Blaine Newman].

Na jakich RPGach grasz aktualnie?
  • [Haraedo] [Sugiyama Nobuo, Murayama Hanaa, Lionel Beaufort]
Ostatnio zmieniony 30 mar 2024, 16:29 przez Unthinkable, łącznie zmieniany 7 razy.

Awatar użytkownika
O mnie
Czasem tworzę avatary i gify, ale generalnie jestem leniwa buła. Lubię szukać różnych bzdur i ciekawostek, screenuję też memy, przez co mam bajzel na telefonie.
Moje RPGi
Nowy Orlean
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 7 razy

 medusa_gaze
 5002181

#60480 28 mar 2023, 22:40

.
Ostatnio zmieniony 20 lut 2024, 1:29 przez medusa, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
O mnie
listen up, my idea of "help from above" is a sniper on the roof
Moje RPGi
haraedo
Podziękował(a): 1 raz | Pomógł(a) : 31 razy

#60482 28 mar 2023, 23:19

Kyrie elejson.

Sumienie by mnie dobiło, gdybym tu nie wlazła z komentarzem długości zaawansowanego stadium tasiemca, więc oto jestem. Obrazek Ale z ręką na sercu i drugą na pasie hacerza, że Nele zasługuje na garść cukru rzuconą w oczy choćby za to, że już osiem z dziewięciu żyć stracił na próby przetrwania na forach, do końca łapiąc się brzytwy. Zatem od początku.

+ rozstrzał fafikowych postaci jest szeroki jak Jangcy, Nil i Amazonka złączone w jedną nitkę rzecznej nieskończoności i zawsze czuć konkretny vibe od danego bohatera (po kres dni nie zapomnę motywu jąkania, serio); to jeden z niewielu graczy, który równie dobrze wcieli się w nastoletnią dziewczynkę, chama z nożem wbijanym w plecy przyjaciela i medyka z twarzą krzywą jak za pięć czwarta;
+ jak trzeba coś ogarnąć na forum to admin nie zdąży napisać prośby, a on już wbija z hukiem i się zgłasza (i robota jest odwalona na tip-top; mucha nie siada);
+ gra nie tylko na PBF-ach, więc jak ktoś ma opcję, by odhaczyć z nim rundkę w Phasmo, DBD albo Genshinie to polecam gracza szalenie, bo ma cierpliwość tarana drogowego, zawsze przybędzie na ratunek, nawet gdyby miał się wywalić pod nogami ducha/mordercy/kluska żywiołu i zginąć razem z tobą, a jego głos i komentarze sprawiają, że morda się człowiekowi wygina w uśmiechu, więc poza tym, że jego postacie są 11/10 to user też super;
+ serio lubi koty i nawet jednego od razu wziął na wątek;
+ posty pisze osom; wymuskane, że Pani Domu wróciłaby po teście białej rękawiczki z rękawiczką bielszą niż przed testem;
+ jest jak zupka instant; szybki, dobry i ogólnodostępny do gry i to jest cudowne;
+ avatary zmienia prędzej niż człowiek jest w stanie wyklikać F5, nawet stukając opuszką w trybie igły maszyny do szycia, ale przynajmniej jest do czego powzdychać;
+ w walce na aktywny coaching wygrałby nawet z Just Do It;
+ nie jest roztrzęsioną niezidentyfikowaną formą leżącą w kącie, bo potrafi sam zagadać o wątek albo/i relację;
+ to jest takie b o s k i e, że on nikogo nie faworyzuje;

- skłamał w edeńskim profilu, bo wcale nie podejmuje jedynie złych decyzji. To są oszczerstwa i pomówienia;
- powinien przestać spać i pracować, żeby móc przebywać na forach częściej, bo jak już raz się na poważnie zagnieździ to potem jego nagła, nawet piętnastominutowa, nieobecność zamienia się w zagubiony element - i obrazek przestaje być kompletny;
- ma za dużą cierpliwość (albo zdolność do wychrzanizmu) i to czasami aż przeraża. Nie wiem ile jest w stanie znieść, ale jego system istnienia dawno przekroczył ludzkie standardy. Coraz częściej daje nam to podejrzenie, że nie jest człowiekiem. Może po prostu kotem.
me? jealous?
hahahahahahahahahahahahahahaha
Y E S

ODPOWIEDZ ]