krez

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
Awatar użytkownika
O mnie
Hey Joe, where you going with that gun in your hand. I'm going down to shoot my old lady.
Moje RPGi
Haraedo

 t.void

#57958 17 maja 2022, 16:58

TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: totalnie pogrążona w życiu w chaosie
O SOBIE: moja przygoda z graniem na pbf zaczęła się gdzieś w 2009-2010, więc trochę zalatuje ode mnie dinozaurem. Aktywnie grałam przez kilka dobrych lat, znikając na trochę z obiegu koło 2017 roku. Potem pojawiałam się raz za razem, żeby zagrać jakąś krótką fabułę i znowu się wycofać. W tym czasie bardzo dużo pisałam dla samej siebie, trochę do szuflady, trochę dla większej publiki. Jednak w styczniu coś mnie trafiło i postanowiłam, że tak mi brakuje grania, że wracam. Jestem największą fanką swoich własnych memów, żartów i kotów. Z tymi żartami to czasami bardzo czarno i ciężko wypada... więc może dlatego tylko ja się z nich śmieję. Uwielbiam brak przewidywalności i wyzwania — przez to postaci, które kreuję nie mają ze mną łatwego życia.
ULUBIONA KSIĄŻKA: "Wilk stepowy" Hermann Hesse
ULUBIONY SERIAL: brak... trochę nie po drodze mi z serialami, bardzo rzadko je oglądam, ale absolutnie uwielbiam klimat Dark i Taboo
ULUBIONY FILM: Manchester by the Sea i Her
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: metal, rock alternatywny, dark americana, punk... dark and heavy genre

UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: od tworzenia gifów po foto manipulacje. Kiedyś bardzo dużo tworzyłam w bbcode/html/css, począwszy od stylów, skończywszy na podpisach.
POMOGĘ Z: tworzeniu koncepcji eventów/prowadzeniu mg/zdarzeń losowych/systemów związanych z mechanikami gry itd. Wszelkiego typu foto manipulacje, tworzenie gifów, grafik.

TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: każda tematyka, która rozpali we mnie iskierkę
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: Wszystkie odsłony Orchard Stable (od starych skFortuna/Agromer itd.), końskie forum, którego nazwy za Chiny ludowe nie pamiętam. Setki lat świetlnych temu Wiatr w Grzywie — tam rozpoczęła się moja przygoda z pbf. Były też "miastowe" SL itd. ale zabijcie mnie, bo mam paskudną sklerozę.
AKTUALNIE GRAM NA: Eastbourne
ULUBIONE WYGLĄDY: zakochuję się nagle i bez pamięci, ale nie przywiązuję się do tych swoich miłostek.

ODPOWIEDZ ]