diazepamum

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
Awatar użytkownika
and there is no longer rising from the ashes
Pomógł(a) : 1 raz

#57415 25 sty 2022, 20:40

TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM:
Wikipedia pisze:Diazepam (łac. diazepamum) – organiczny związek chemiczny, lek psychotropowy z grupy pochodnych benzo-1,4-diazepiny. Został zsyntetyzowany w 1959 przez Leona Henryka Sternbacha (absolwenta Uniwersytetu Jagiellońskiego), wprowadzony zaś do lecznictwa w 1963 przez koncern farmaceutyczny Hoffman-La Roche (pod nazwą handlową Valium). Wykazuje działanie uspokajające, przeciwlękowe, przeciwdrgawkowe, rozluźniające mięśnie i ułatwiające zasypianie. Wykazuje około pięć razy silniejsze działanie niż chlorodiazepoksyd (Elenium).
O SOBIE: pasjonatka sprzętów komputerowych i kodowania.
ULUBIONA KSIĄŻKA: niby wstyd, ale nie czytam zbyt często książek. Rzadko kiedy - preferuję osobiście pisanie i tworzenie własnych historii (głównie poprzez fora tekstowe). Mimo to w mojej pamięci utkwiła książka autorstwa Brandona Sandersona pt. "Legion".
ULUBIONY SERIAL: swego czasu uwielbiałam Hannibala, obecnie na tym miejscu stawiam Trailer Park Boys i seriale spod skrzydeł Marvela - Falcon & Zimowy Żołnierz, Loki, Hawkeye. Do pewnego sezonu też The Office US. Sherlocka oglądałam dniami i wieczorami natomiast. Ubóstwiam The Boysów.
ULUBIONY FILM: lubię większość filmów powiązanych właśnie z uniwersum marvelowskim. To je pochłaniałam jak najszybciej i jak najwięcej; gdybym miała wybrać ulubiony, to byłby to Zimowy Żołnierz z Wojną Bohaterów na czele, oczywiście pod względem samej akcji. Jeżeli chodzi zaś o nieco odmienny styl - byłaby to Czarna Pantera.
Pomijając produkcje z Marvela, wszak nie wszyscy muszą je lubić, moimi ulubionymi byłyby te z Sherlocka, jak również Teoria wszystkiego; Dama z portretu też. Pochłonę to, co trzeba; wybredna nie jestem.
No ciężko jest mi wybrać ulubiony film, przepraszam. :c
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: to, co wpadnie mi w ucho. Może to być pop, może to być rap, może to być metal. Gatunek nie ma znaczenia, byleby miało w sobie coś na tyle charakterystycznego, aby biedny przycisk repeatu chciał iść na emeryturę.

UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: przede wszystkim na programach graficznych i kodowaniu. Okazjonalnie naprawiam komputery i mogę jakoś pomóc w ramach własnych możliwości przez forum. Nie boję się CSS-a, ale szybko się nim męczę, dlatego nie biorę na barki żadnych większych projektów, wpadam wówczas w błędne koło pracy i pracy. Potrafię także w proste skrypty w JS / jQuery.
POMOGĘ Z: tworzeniem awatarów, poprawkami kosmetycznymi w CSS-ie, skryptami, podpisami, jakimiś małymi rzeczami, jak również postawieniem serwera discordowego. Mogę nauczyć się czegoś pod dany problem.

TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: nie mam preferowanej tematyki, byleby coś się działo. Ważne jest dla mnie także to, bym posiadała w jakimś większym stopniu kontrolę nad fabułą i historią postaci, chociaż ingerencje przyjmuję bez problemów, no ba - lubię je.
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: więcej grzechów nie pamiętam, zwłok się nie reanimuje.
AKTUALNIE GRAM NA: London, Lunaria.
ULUBIONE WYGLĄDY: nie powielam.
Why don't you come a little closer? I promise I won't bite
I'll put you in a folder, I'll keep you in my mind

ODPOWIEDZ ]