Elian

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje RPGi
Herbia
Odpowiadam na CB korzystając z telefonu. Pracuję na forum będąc przy komputerze.
Podziękował(a): 4 razy | Pomógł(a) : 5 razy

 elian#4779

#56810 25 lis 2021, 14:32

TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: Elian
O SOBIE: Co jakiś czas pojawiam się w światku PBF. Kiedyś byłem mocno aktywny i udzielałem się w społeczności pod szyldem PBF Guild. Dzisiaj raczej ograniczam się do prób powrotu do aktywnej gry. Co jakiś czas przychodzą do głowy różne pomysły na własne tytuły. Może kiedyś uda mi się jakiś otworzyć.
ULUBIONA KSIĄŻKA: 451 stopni Fahrenheita
ULUBIONY SERIAL: One Piece
ULUBIONY FILM: Iron Man (wszystkie trzy części)
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: Jazz

UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: Programowanie/kodowanie i pewnie nieco grafiki
POMOGĘ Z: Pewnie z kodowaniem, ale raczej w formie konsultacji niż grubej pracy przy całym forum.

TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: Fantasy, manga, anime
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: Zakon Światła, Gra Naruto (tylko te pamiętam, stare dzieje)
AKTUALNIE GRAM NA: Smocza Era
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • żeńskie: Brak
  • męskie: Brak

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Zostawiłam polski pbfówek
Podziękował(a): 7 razy | Pomógł(a) : 33 razy

#56822 28 lis 2021, 15:38

Hellou @Elian :<3:

Skoro wszystkie trzy części Iron Mana są twoimi ulubionymi, to co sądzisz o dwójce, która jest zawsze wspominana przy tych "nieudanych" filmach w MCU
Lately, the whole idea of 'living' hasn't been that desirable to me.

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Herbia
Odpowiadam na CB korzystając z telefonu. Pracuję na forum będąc przy komputerze.
Podziękował(a): 4 razy | Pomógł(a) : 5 razy

 elian#4779

#56825 28 lis 2021, 20:49

Jeśli chodzi o drugą część, to przede wszystkim zawiodłem się na postaci antagonisty. Sam wątek starego i młodego Vanko mógłby być interesująco ukazany, ale zamiast tego dostaliśmy kilka scen na ten temat i na pierwszy plan wyszedł bardziej wątek Hammera, który był generalnie bardzo słaby w mojej ocenie. Mam wrażenie, że Marvel zaczął kombinować z zawiązywaniem MCU i zapomniał, że trzeba zadbać o film sam w sobie, a nie całe uniwersum.

Dla mnie najważniejsze w całej trylogii jest proces przemiany bohatera na przestrzeni kolejnych filmów. W mojej ocenie to jest jej najlepszy element.

ODPOWIEDZ ]