Peter Covell

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Moje RPGi
Mgławica Mocy
 Peter Covell#0792
 8933348

#56481 13 wrz 2021, 17:06

TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: Tak, jestem.
O SOBIE: Administrator Mgławicy Mocy, który wrócił na PBFy po sześciu latach przerwy, jeden ze współzałożycieli Vision Lighthouse, Banhammer, Mistrz Podziemi w papierowym D&D. Koneser wina, fan Gwiezdnych Wojen, Queen, Budki Suflera, zwolennik wina ponad innymi alkoholami, migrenik. Zawodowo kierownik marketingu pracujący u jednego z dealerów samochodowych, z wykształcenia wschodoznawca.
ULUBIONA KSIĄŻKA: Nie ma ulubionej książki, nawet z ulubionym gatunkiem byłoby ciężko, bo wiele zależy od aktualnej "fazy". Przechodziłem przez fazę na kryminały, horrory, sensacyjne, fantastykę naukową itd - a wtedy czytałem kolejno wszystko, co było na półce w bibliotece. Najchętniej chyba jednak wracam do space oper.
ULUBIONY SERIAL: Stargate SG-1, ale ostatnio najczęściej młócę Psi Patrol z córą...
ULUBIONY FILM: Podobnie jak z książkami - za dużo tego. W czołówce Gwiezdne Wojny.
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: Rock, hair metal, heavy metal (ale ten sprzed 20-40 lat). Queen ponad wszystko, z polskich - Budka Suflera.

UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: No, umiem w Mistrza Gry. Zawodowo to marketing.
POMOGĘ Z: tym, co umiem, o ile czas pozwoli ;)

TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: Fantasy, SW
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: Głównie to Mgławica Mocy. Kiedyś było jeszcze Nimnaros i próby podejścia do Borysady, Herbii i jakichś innych.
AKTUALNIE GRAM NA: Mgławicy Mocy
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • żeńskie: brak
  • męskie: brak
Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Na razie brak. Jestem chętna i poszukująca ;)

#57067 31 gru 2021, 0:47

To ja z ciekawości zapytam czy córa przeszła etap świnki Pepy czy faza na nią dopiero przed Wami? 😂

Moje RPGi
Mgławica Mocy
 Peter Covell#0792
 8933348

#57118 03 sty 2022, 20:55

Nie mamy kablówki, więc przed Świnką Peppą ją ekranujemy :D Teraz jest szał na Jeźdźców Smoków: Ekipę Ratunkową :D
Obrazek

ODPOWIEDZ ]