mkj

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje RPGi
Ottawa
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 2 razy
 mkj

#55923 09 maja 2021, 14:01

TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: mkj, Miko, Mikołaj
O SOBIE: 24 letni człowieczek, lubię grać na forkach od bardzo dawna, ale raczej częściej na nich nie gram niż gram (tj. robię długie przerwy)
ULUBIONA KSIĄŻKA: Harry Portier, wszelakie kryminały, thrillery, w sumie to jakoś nie mam ulubionych...
ULUBIONY SERIAL: Taboo, HIMYM, Peaky Blinders
ULUBIONY FILM: nie mam ulubionego ^^
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: rock, rap, house

UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: umiem wycinać avki, kiedyś umiałem w kody, więc pewnie jakbym sobie przypomniał, to bym umiał!
POMOGĘ Z: mogę wyciąć avki... ale nie obiecuję, że będą się podobać, bo mam gust, który często się nie pokrywa z innymi :D

TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: SL, HP, Fantasy
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: wszystkiego na pewno nie wymienię... był Boston, White-Oak, jakieś HPowskie (maraudersi bodajże), Dublin, Vancouver (tutaj byłem modem nawet!), Alabama, Chicago, New York...
AKTUALNIE GRAM NA: NY, będzie LA
MOJE IMIONA: najczęściej moje postaci miały raczej takie samo imię, albo jedno z dwóch: Damien Butler chyba był u mnie najczęściej :) były też inne, na pewno pojawił się Sean, Jeffrey, ale to raczej na multi :)
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • żeńskie: Bridget Satterlee, Marina Laswick (oba ukochuję bardzo) kiedyś na pewno była Ebba Zingmark jeszcze, w ogóle wszystkie są super, ale te uwielbiam
  • męskie: Blake Steven, Froy Gutierrez, Johnny Edlind, Jack Wilshere, Xabi Alonso,
Ostatnio zmieniony 17 cze 2022, 0:26 przez mkj, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Zostawiłam polski pbfówek
Podziękował(a): 7 razy | Pomógł(a) : 33 razy

#55932 09 maja 2021, 20:23

Haj Ho <3 Witamy na edenie.
Lately, the whole idea of 'living' hasn't been that desirable to me.

Awatar użytkownika
O mnie
I don't follow rules. I follow dogs on social media
Moje RPGi
Australia
Podziękował(a): 3 razy

#55933 09 maja 2021, 21:54

No cześć Mikołaj! <3 Fajnie Cię tu spotkać!

A jakbyś miał spróbować wymienić kilka tytułów filmów, żeby tak nakreślić, co lubisz, to co by było? I ostatnia książka jaką przeczytałeś?

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Ottawa
Podziękował(a): 6 razy | Pomógł(a) : 2 razy
 mkj

#56115 04 cze 2021, 21:53

Wielokrotnie oglądałem Władcę Pierścieni, Incepcję, Fight Club, Gladiatora... lubię stare filmy ale te nowsze też, komedie, horrory... w sumie w dobrym towarzystwie to niemal wszystko :D

Ostatnia książka? Hm, w sumie aktualnie czytam HP po angielsku, co do innych mniej oryginalnych rzeczy, to może nie ostatnio, ale np. Blackout Marca Elsberga (i inne książki tego autra!), cykl o dr. Davidzie Hunterze autosrtwa Simona Becketta, wszelakie kryminały, ale i fantastykę również. Dobrze mi się czytało serię Szeptem Becci Fitzpatrick... serię o Kate Daniels Ilony Andrews i wiele wiele innych ^^

ODPOWIEDZ ]