Maryl

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?

#55790 22 kwie 2021, 9:50

TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: Maryl, Maryla, Meryluu, jak zwał tak zwał.
O SOBIE: nie ma co dużo opowiadać. Dawno mnie w forumowym świecie nie było, ale po wielkich zmianach w życiu pora powrócić (zwłaszcza, że pojawiło się forum o zombie).
ULUBIONA KSIĄŻKA: brak, każdą w jakiś sposób cenię i lubię. Chociaż nie ukrywam, że ulubiona autorka to Agathy Christie.
ULUBIONY SERIAL: znowu brak. Aktualnie jestem po obejrzeniu Snowpricera i Ginny&Georgie, i oba w miarę mi się podobały.
ULUBIONY FILM: kiedyś bym powiedziała, że Piła i The Mist, a teraz? Nic się nie zmieniło, wciąż to samo.
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: brak, słucham wszystkiego, aczkolwiek polski rap nie jest dla mnie.

UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: trochę na kodowaniu, trochę na grafice.
POMOGĘ Z: wszystkim o ile jestem w stanie - tzn. jak kodzik łatwy lub grafika to pomogę, jak w burzy mózgów to pomogę itd.

TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: apokalipsa, koniec świata, fantastyka, super moce. Ale nie gardzę żadną inną tematyką, bo właściwie każdego kiedyś liznęłam.
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: nazw już nie pamiętam, ale na pewno o tematyce Harrego Pottera, Igrzysk Śmierci, jakieś second-life, końca świata itp. itd.
AKTUALNIE GRAM NA: Zombiecalypse
ULUBIONE WYGLĄDY: brak, jak mi pasuje do postaci i wolny wygląd do forum to biere i tyle

ODPOWIEDZ ]