Jane Doe

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
Awatar użytkownika
O mnie
goblin royalty
Moje RPGi
na razie żadne ¯\_(ツ)_/¯

 PrincessChelsea#2738

#55622 19 mar 2021, 11:25

TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: więc myślę
O SOBIE: I'm not really an adult. I'm more like a chicken who escaped a slaughter house, bought a wig in Party City and is just trying to get by.*
*obdarzę miłością i szacunkiem tego, kto zauważył, że to cytat Chrisa Fleminga
ULUBIONA KSIĄŻKA: do dziś najbardziej wspominam emocje podczas czytania Misery Stephena Kinga. Moim ulubionym autorem jest chyba jednak Terry Pratchett (RIP).
ULUBIONY SERIAL: kiedyś byłam stanem Superwholocka (tak, tak, prosto do cringe compilation), obecnie chyba nie mam ulubionego serialu, bo mało ich oglądam. Ostatni, jaki bardzo mi się spodobał to Slasher na Netfliksie. No i dawno nie oglądałam, ale Doktor Who zawsze będzie mieć szczególne miejsce w mym sercu.
ULUBIONY FILM: Trylogia Cornetto, Bandits z rudowłosą Cate Blanchett, Nikita, Halloween, Ready or Not, Big Lebowski, Clue. Od jakiegoś roku mam fazę na horrory.
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: mój gust muzyczny mieści się na szerokim spektrum, na którego jednym końcu jest Mitski i Daria Zawiałow, a na drugim skoczny pop z lat osiemdziesiątych. Szczerze mówiąc, posłucham niemalże wszystkiego - z wyjątkiem może hardkorowego heavy metalu i bezmyślnych techno przeróbek popularnych piosenek. Lubię nawet rap i country.

UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: nie wiem czy można to nazwać "znaniem się", ale sprawia mi przyjemność research. Czy raczej, gdyby to nazwać po imieniu, dłubanie w necie w poszukiwaniu nie wiadomo czego. Właśnie w tej chwili, w toku wymyślania nowej postaci, mam w drugim oknie otwartą stronę o katolickich świętych. Nie pytajcie, po co mi to potrzebne.
POMOGĘ Z: mogę uruchomić wyobraźnię i podrzucić pomysły na postać, zrobić mały brainstorm, te sprawy.

TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: second life, ciągnie mnie ponadto do tematów dystopii, postapokaliptycznych, takie tam. Fantasy i fora historyczne zawsze mnie onieśmielały, ale też lubię.
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: to było zbyt dawno, bym mogła pomnieć konkretne nazwy forów, ale na pewno grałam blondwłosą Puchonką na forum o tematyce Harry'ego Pottera. Pamiętam, że grałam też kiedyś postacią o twarzy Alexis Bledel.
AKTUALNIE GRAM NA: na razie się rozglądam! Być może zobaczycie mnie na The Gifted albo forum nowojorskim.
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • żeńskie: zawsze fascynowała mnie Barbara Palvin (choć ostatecznie nigdy nigdzie nią nie zagrałam), a obecnie marzy mi się postać o twarzy Samary Weaving albo Imogen Poots.
  • męskie: nigdy nie grałam facetami, więc nie mam też specjalnie ulubionych wyglądów.

ODPOWIEDZ ]