Pan Światła

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
Awatar użytkownika
Podziękował(a): 1 raz | Pomógł(a) : 1 raz

#55291 20 lut 2021, 12:51

TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: hm... graczem? Co mogę tu napisać - pod "jestem" kryje się od diabła różnych opcji: zawód, charakter, zainteresowania, obsesje, fetysze, orientacja, płeć... ;P Facetem jestem, o. XD Starym facetem. Dobrym... chyba. Nie wiem, w sumie nie mnie oceniać.
O SOBIE: Nie wiem, co mam powiedzieć o sobie - nie lubię takich pytań. Zawsze kiedy ktoś mi mówi "to teraz weź coś o sobie opowiedz", mam mętlik we łbie i nie bardzo wiem, co mówić. Ale jak jesteś ciekaw/a czegoś, to można pytać, nie gryzę... zazwyczaj. ;P
ULUBIONA KSIĄŻKA: Nie istnieje coś takiego. Wielbię Pottera (ale Rowling jako osoba mnie coraz bardziej brzydzi), "Nigdziebądź", Pratchetta, cykl inkwizytorski Piekary (chociaż samego Piekary jako człowieka nie lubię), "Wichrowe Wzgórza", cykl Fellidae Akifa Pirincci... Trochę by się jeszcze znalazło.
ULUBIONY SERIAL: Gotham, AHS, Opowieść Podręcznej, Dobry Omen, Queer As Folk, The Walking Dead, Amerykańscy Bogowie, Supernatural (choć nie wszystkie sezony, bo sporo było takiego mielenia, że aż zasypiałem), Gra o Tron była całkiem niezła, wielbię Big Bang Theory (i Sheldona), Przyjaciele są spoko, Penny Dreadful, Alienista, co jakiś czas też wraca mi fascynacja Kuroshitsuji
ULUBIONY FILM: nie ma opcji, nie wyłowię XD
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: słucham właściwie wszystkiego, co mi się spodoba, niezależnie od gatunku.
ULUBIONA PLANSZÓWKA: (a dodam se opcję, a co!) takiej też właściwie nie ma, ale najbardziej lubię gry kooperacyjne, takie, jak Pandemic, Detektyw czy This War Of Mine. Ostatnio spodobał mi się świat postapo, więc Zona robi tez duże wrażenie. No i gry, w których trzeba układać coś z kafelków: Labirynt. Carcassonne, Zamki Calladale...
Nasz ostatni zakup to Everdell, od razu z trzema największymi dodatkami. Nie mogę się doczekać, aż zagramy z żoną :D
ULUBIONY eRPeG: O, tu jestem w stanie powiedzieć. Nie gram raczej w te komputerowe, ale te tradycyjne, takie gdzie siada się naprzeciw Mistrza Gry, to stanowczo i nieodwołalnie Wampir: Maskarada.
UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: wielu rzeczach, ale czy to przydatne...?
POMOGĘ Z: jestem idiotą, więc nie znam się na niczym forkowym na tyle, żeby aż komuś pomagać ;P

TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: potterowe (dla dorosłych), sle, postapo, wampirze
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: Nerve, Under Control, Shadows of York, Huncwockie Życie, Huncwockie Czasy, Order of Phoenix, Deathly Hallows, Fairy Tales, Yaoi Gakuen, List z Hogwartu, kilka Nowych Jorków, Double Decker, Realitybites, Hope Valley... I jeszcze sporo innych, o których teraz nie pamiętam. XD
AKTUALNIE GRAM NA:
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • żeńskie: nie gram kobietami. Nie potrafię
  • męskie: trochę ich jest... Powiedzmy, że wygląd dobieram do postaci, więc nie zawsze nawet musi mi się podobać od razu. ;P

ODPOWIEDZ ]