Agnis

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
Awatar użytkownika
O mnie
Siedzę na forkach i męczę ludzi moimi postami, o ile nie męczy mnie w tym czasie życie.
Moje RPGi
Zerkam w stronę Lunarii
 Agnis#9981

#54621 29 gru 2020, 20:35

TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: Agnis /Viv - w sumie i tak co forum to mnie nazywacie inaczej
O SOBIE: Siedzę na forkach, bo lubię stukać w klawiaturę i mam parcie na wymyślanie historii, a że samej nudno, to też nigdy nie napisałam czegoś własnego. Czasem zdycham przez studia, czasem zaszywam się, by czytać/oglądać/ w coś grać na PC - byle by miało fabułę, albo była to strategia (ostatnio też prowadzenie zoo i farmay z fabułą). Ogólnie dobra ze mnie duszyczka, ale czasem zakopana życiem.
ULUBIONA KSIĄŻKA: Wszystko Sandersona, mam manię na jego punkcie, ostatnio świruje też na punkcie webnovelek i manhw :alko:
ULUBIONY SERIAL: Sense8, tak to seriale mnie jakoś ostatnio nie ruszają, z anime nie potrafię wybrać
ULUBIONY FILM: Lubię filmy Marvela, bo fajnie odmóżdżają, nie jestem ambitnym widzem
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: Indie, ale słucham wszystkiego, choć discopolo tylko na weselach

UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: trochę gimpie, jednym programie do montowania filmów, opanowuje canvę, ogólnie szybko się uczę xD
POMOGĘ Z: a to z avkami, a to z realiami na forach historycznych, szczególnie w kwestii życia codziennego (aktualne specjalizacje to średniowiecze oraz lata 30 XX wieku), czasem ze sprawami związanymi z medycyną/biologią/chemią, nawet tą bardziej fantastyczną, bo lubię nadawać logikę systemom magicznym. Królowa szukania artykułów. Samozwańcza.

TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: urban fantasy, potterowe
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM:
Nie licząc czasów pradawnych i zapomnianych:
Dawno temu Czarodzieje (Alice Wildfire i jeszcze ktoś, ale już nie pamiętam, nie licząc tego, że miała inicjały E.N.D XD)
Shadow of York (Opal Lengyel, Devana, Viviane Verlac, Katarzyna Raczkowska)
Resurectio (Viviane, Erneszt)
Sacred28 (Viviane, Alaric, Carlene, Ciaran)
SoM (Hazel)
Morsmorde (Jackie, Cassius)
AKTUALNIE GRAM NA: Hehehe
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • żeńskie: Phoebe Tonkin, Elle Fanning, Daria Milky
  • męskie: Timur Simakov życiem

ODPOWIEDZ ]