Halla

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
O mnie
czekam aż znowu będziemy popijać bacardi

#53899 29 paź 2020, 21:46

TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: Halla - trochę zamyślona, trochę wstydliwa i nie do końca pewna tego czego chcę
O SOBIE: studentka z tysiącem i jednym hobby, która lubi od czasu do czasu popisać wymyślonymi postaciami
ULUBIONA KSIĄŻKA: "Opowieść podręcznej", "Małe życie", "Tajemna Hisoria", "Intruz" i wiele wiele innych
ULUBIONY SERIAL: TBBT, The Society, The Hunting of Hill House, My ID is Gangnam Beauty
ULUBIONY FILM: Wiek Adaline, Duma i Uprzedzenie, Uśmiech Mona Lisy, Parasite, Lady Bird, Obecność I i II
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: kpop, indie, pop

UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: wyciąć proste avki w photoshopie? robię ładne moodboardy na pintereście :3
POMOGĘ Z: brakiem weny, inspiracjami

TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: potterowskie, urban fantasy, sl-e małomiasteczkowe
FORA NA KTÓRYCH GRAŁAM: parę zwierzęcych, Dysharmonia, kilka o smokach, Londyn, Seoul, nieco Potterów różnorakich
AKTUALNIE GRAM NA: -
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • żeńskie: Natalia Dyer, Jeske van der Pal, Kiko Mizuhara, Lou Schoof, Diana Silvers, Alex Noiret, Vanessa Moody, Saoirse Ronan
  • męskie: Lucky Blue Smith, Michiel Huisman
Ostatnio zmieniony 29 paź 2021, 13:15 przez Halla, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
O mnie
a dajcie spokój, kto to widział takie ograniczenia na edenie
Podziękował(a): 9 razy | Pomógł(a) : 72 razy

 nata#9784
 9712089

#55454 02 mar 2021, 10:26

Halla pisze:
29 paź 2020, 21:46
ULUBIONY FILM: Wiek Adaline, Duma i Uprzedzenie, Uśmiech Mona Lisy, Parasite, Lady Bird, Obecność I i II
Jak nie umiem w horrory, tak Obecność całkiem mi weszła, Annabelle oglądałam nawet w 4D (najciekawszym efektem tam była niestety reklama samochodów i pryskająca woda, ale obracające się fotele przy ruchu kamery też całkiem spoko :lol: ) i właśnie widzę, że w tym roku ma być Obecność 3, już się jaram :angry:

Awatar użytkownika
O mnie
the best kind of girl is a sleepy girl because if she's not asleep then she's probably asleep
Moje RPGi
gram na riverdale

 elfmoss#5844

#55463 02 mar 2021, 20:10

cześć! szanuję ulubione książki, chociaż przy "małym życiu" spłakałam się jak bóbr. czytałaś inne donny tartt? każda mi wchodziła lepiej niż poprzednia, teraz czekam, aż czwartą napisze, trzecia była w 2013, więc może za rok czy dwa będzie kolejna :lol:
talk shit about me, i'm gonna find where you live and i'll clip through your house
put you in a cart on the border to skyrim 'cause that's what you get for running your mouth

Awatar użytkownika
O mnie
czekam aż znowu będziemy popijać bacardi

#55470 03 mar 2021, 18:32

nata pisze:
02 mar 2021, 10:26
Jak nie umiem w horrory, tak Obecność całkiem mi weszła, Annabelle oglądałam nawet w 4D (najciekawszym efektem tam była niestety reklama samochodów i pryskająca woda, ale obracające się fotele przy ruchu kamery też całkiem spoko :lol: ) i właśnie widzę, że w tym roku ma być Obecność 3, już się jaram :angry:
Jeju to w 4D nie oglądałam i chyba wystarczą mi tylko 2 bo potem jeszcze nie zasnę w nocy. Ja lubię się tak zdrowo przestraszyć czasami, nawet jeśli klasa filmu nie jest szczególnie wysoka. Dlatego na Obecność 3 czekam i zacieram rączki, mimo tego że Zakonnica była cienka jak trzcina przy kałuży. Jak już wyjdzie to możemy obgadać wrażenia, co było straszniejsze - film czy poprzedzająca go reklama Berlinek jak robią sobie jacuzzi z wrzątku :lol:
cayce pollard pisze:
02 mar 2021, 20:10
cześć! szanuję ulubione książki, chociaż przy "małym życiu" spłakałam się jak bóbr. czytałaś inne donny tartt? każda mi wchodziła lepiej niż poprzednia, teraz czekam, aż czwartą napisze, trzecia była w 2013, więc może za rok czy dwa będzie kolejna :lol:
Też się popłakałam przy "małym życiu", czego się zupełnie nie spodziewałam, bo wcześniej miałam nastawienie "e dużo ludzi o niej mówi, to nie może być taka dobra". Otóż jest, jest i każdemu będę ją polecać, bo to zostawia tyle wrażeń po skończeniu czytania, że myślałam o niej jeszcze dobry tydzień. Donna i ja mamy dziwną relację, bo tak jak uwielbiam "Tajemną Historię", tak na przykład "Mały przyjaciel" zupełnie do mnie nie trafił. Też jestem ciekawa co wymyśli dalej, bo talentu nie można jej odmówić!

Awatar użytkownika
O mnie
a dajcie spokój, kto to widział takie ograniczenia na edenie
Podziękował(a): 9 razy | Pomógł(a) : 72 razy

 nata#9784
 9712089

#55474 03 mar 2021, 21:17

Halla pisze:
03 mar 2021, 18:32
nata pisze:
02 mar 2021, 10:26
Jak nie umiem w horrory, tak Obecność całkiem mi weszła, Annabelle oglądałam nawet w 4D (najciekawszym efektem tam była niestety reklama samochodów i pryskająca woda, ale obracające się fotele przy ruchu kamery też całkiem spoko :lol: ) i właśnie widzę, że w tym roku ma być Obecność 3, już się jaram :angry:
Jeju to w 4D nie oglądałam i chyba wystarczą mi tylko 2 bo potem jeszcze nie zasnę w nocy. Ja lubię się tak zdrowo przestraszyć czasami, nawet jeśli klasa filmu nie jest szczególnie wysoka. Dlatego na Obecność 3 czekam i zacieram rączki, mimo tego że Zakonnica była cienka jak trzcina przy kałuży. Jak już wyjdzie to możemy obgadać wrażenia, co było straszniejsze - film czy poprzedzająca go reklama Berlinek jak robią sobie jacuzzi z wrzątku :lol:
I najgorsze są te filmy klasy Z, ze aż się głupio bać, ale mają dużo jumpscare’ów i nic nie poradzisz :lol:

ODPOWIEDZ ]