Ameba

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
Awatar użytkownika
O mnie
Lubię rzucać kostkami i lubię ciastka
Moje RPGi
Story of Magic - administracja
Pomógł(a) : 2 razy

 Ameba#2379

#53272 06 wrz 2020, 0:02

TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: Ameba, Rudałke, Zu, Noemi dużo pochodnych od wszystkich wymienionych
O SOBIE: Pochłaniają mnie seriale, czasami nie lubię ludzi, ale staram się być uprzejmym ziemniaczkiem, co więcej staram się być cierpliwa. Wychodzi różnie. Lubię ciastka i czekoladę, testuję napoje z całego świata, a oprócz tego umiem robić drinki.
Jestem człowiekiem-dyplomem, obecnie studiuję trzeci kierunek. Na PBFach siedzę od 2009 z przerwami, wcześniej kręciłam się po grach na silnikach Vallheru. Jakby tego było mało, gram w RPG i nawet o nich preleguję na konwentach, które zdarza mi się organizować. Jak mam czas i chęci, to gram sobie też w cRPGi, bo wyraźnie pisane i gadane to dla mnie za mało. A jak już w ogóle chcę zaszaleć, to larpuję.
ULUBIONA KSIĄŻKA: nie mam jednej, ale kocham HP, szanuję sagę Lodu i Ognia, czytuję Grishama, Le Guin, lubię Endera - trochę tego jest. Głównie jednak fantastyka różnej maści.
ULUBIONY SERIAL: Lucyfer, The Magicians, Hannibal, Tales of Arcadia, DragRace, Crazy ex-girlfriend, the 100, Brooklyn 99, Insatiable, Good Place i badżylion innych.
ULUBIONY FILM: Stoker, Milczenie Owiec, Deadpool i inne (w ogóle lubię MCU)
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: Zależy od pory dnia i życia, nie słucham rapu i hiphopu, a reszty różnie. Szanuję dobrą muzykę klasyczną i instrumentale

UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: trochę na RPGach i mechanice, trochę na gramatyce
POMOGĘ Z: mogę sprawdzać teksty, rzucać pomysły na fabułę, sprawdzać mechanikę

TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: Urban fantasy
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: Dark Ages (Rosemary Pitts, Ciaran, Eirlys), jakieś twilighty, mutanci (profesor), City of Angels (Ian Curtis, Rose Haydem), Hogwart, lata 30 (hogwart.szkola.pl ?) (Eithne Stewart, Albus Dumbledore, Robert Smith), Hello Boston (Szon, Evette, Gael, Olive i inni)
AKTUALNIE GRAM NA: Story of Magic (Chris i Mistrzuję)
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • żeńskie: Janet Montgomery, Evan Rachel Wood, Aja Naomi King, Ursula Corbero, Eva Green, Diane Kruger
  • męskie: Tom Ellis, Tom Hiddleston, Richard Armitage, Colin O’Donoghue, Tom Holland, Brandon Urie, Taron Egerton, Matthew Goode

ODPOWIEDZ ]