SUIGENERIS na pokładzie!

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
Awatar użytkownika
O mnie
Blah, blah, blah.
Moje RPGi
Na ten moment brak: nadchodzę.

#52837 20 lip 2020, 13:35

TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: Tak jak mówi pseudonim, jestem Suigeneris, ale de facto, w rzeczywistości jestem Ali (lub każdym innym wariantem imienia Alicja/Alicia). Zresztą, jak kto woli.
O SOBIE: Ten punkt zostawiłam sobie na sam koniec, bo najzwyczajniej w świecie nie wiem co mogłabym tutaj napisać. Najważniejszą informacją będzie jednak fakt, że początki ze światem "roleplay" rozpoczęłam od wymiany karteluszków na lekcjach, a potem posunęłam się do poważniejszego pisania właśnie na PBFach... Niestety, lub stety, przestałam pisywać na nich już prawdopodobnie w 2015 roku i przeskoczyłam się na Facebook, a następnie na Discord, gdzie aż do teraz pisałam/pisze. Stąd ten opis! Weteran, a zarazem żółtodziób, więc prosiłabym o wyrozumiałość, bo jeszcze próbuje się tu odnaleźć. :lol:
ULUBIONA KSIĄŻKA: Nie mam. Przeważnie jednak czytuje fantastykę, sci-fi lub literaturę klasyczną.
ULUBIONY SERIAL: Zabrakłoby mi miejsca, abym mogła je wypisać. Najprawdopodobniej jakikolwiek serial byś mi nie zarzucił, szanse są, że go obejrzałam: ja po prostu uwielbiam oglądać.
ULUBIONY FILM: Podobnie jak wyżej, chociaż znacznie mniejsza znajomość!
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: Och, nie lubię ograniczać się do kilku gatunków: ubóstwiam słuchać czegokolwiek co wpadnie mi do ucha. Od celtyckich pieśni do futurystycznych, elektronicznych melodii, od "wrzeszczenia" w metalu do cukierkowych zwrotek. Jednak do moich absolutnych faworytów należy przede wszystkim muzyka z przeszłych dekad: lata 90/80/70/60/50!

UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: Ciężko mi ocenić moje zdolności, ale podobno jestem całkiem niezła w Photoshopie i tego typu rzeczach. Wciąż się jednak uczę, bo podchodzę do tego bardziej hobbistycznie jak na ten moment.
POMOGĘ Z: Poza tym, niejednokrotnie mówiono mi, że jestem wyjątkowo kreatywna i pomysłowa, zatem z przyjemnością pomogłabym w kreowaniu serwera pod kątem fabularnym, niekoniecznie technicznym.

TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: Wszystko, wszystko, wszystko ━━ więc między innymi SL/fantasy/post-apo/sci-fi ━━ ale przede wszystkim, serwer nie tyle co musi mieć urzekającą fabułę, ale być łatwy do obsługi. Szczególnie, gdy ma się do czynienia z kimś takim jak ja, lubię widzieć porządek, czytelne teksty/napisy, prosty wygląd!
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: Na razie brak.
AKTUALNIE GRAM NA: Brak ━━ ale mam już coś na oku, zatem to się okaże!
ULUBIONE WYGLĄDY: Moim absolutnie ulubionym wizerunkiem, z którym miałam przyjemność "dorastać", że tak powiem, jest ━━ Lily Collins. Jest to twarz, której używałam wielokrotnie na przestrzeni lat, mam do niej przeogromny sentyment.

ODPOWIEDZ ]