Neonorte

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
Awatar użytkownika

#52229 08 maja 2020, 23:47

TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: Avis, Ryba... zwał jak zwał.
O SOBIE: Studentka fizjoterapii, bardzo leniwa i denerwująca się na pozostałych studentów. Nie lubię debilizmu, malkontenctwa i czekania aż coś zostanie podane na złotej tacy. Masuję, oglądam głupie koty w internecie i czasami nawalam postami jak z kałasznikowa. Nie lubię czekać na posty przez miesiąc jeśli wszystko co możliwe mam zajęte. Moje postacie mają działać, działa
ULUBIONA KSIĄŻKA: Trudno mi ocenić. Lubię reportaże i fantastykę.
ULUBIONY SERIAL: Ni mom.
ULUBIONY FILM: Brak.
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: Rock, metal.
UMIEJĘTNOŚCI

ZNAM SIĘ NA: Chałupniczej obróbce awatarów i kodowaniu na poziomie znośnym do oglądania. Poza tym zaczynam się znać na ludzkim ciele ;)
POMOGĘ Z: Nope.
TROCHĘ O FORACH

PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: Nietypowa, post-apo, fantasy, cyber-punk... ważniejsze od tematyki jest dla mnie to czy mechanika jest łatwa do przyswojenia, budowa forum, wygląd, gracze. Zagram wszędzie nie licząc typowych sl'ów. Nie lubię realnych wizerunków.
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: KL PBF, coś o wilkach, lenoire, ascella, yaoi gakuen, false i pewnie wiele innych, których nie pamiętam.
AKTUALNIE GRAM NA: Riverdale, Virus.
ULUBIONE WYGLĄDY: Nie mam.

ODPOWIEDZ ]