r deluxe

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
Awatar użytkownika
O mnie
focusing on myself
no longer available
Podziękował(a): 3 razy | Pomógł(a) : 1 raz

#52088 21 kwie 2020, 12:26

TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: Wszyscy do mnie mówią ruda lub bibeło
O SOBIE: Jestem osobą, która raczej nie lubić być w centrum uwagi. Lubię się za to wygłupiać, można ze mną pogadać o pierdołach i sprawach poważnych. Prawdą jest jednak, że niektórzy za mną nie przepadają, cóż mogę rzec... Nie mój problem. Znajomi twierdzą, że mam specyficzny sposób opowiadania historii. Tutaj podeprę się słowami mojego dobrego znajomego "Ruda, Ty jak coś opowiadasz, to robisz takie zajebiste strzałki do swojej historii. Nikt tak nie opowiada jak Ty. Dawaj dalej". Nie mam kompletnie pojęcia co przez to miał znajomy na myśli, ale bardzo możliwe, że jest tak jak mówi. Moje pole zainteresować raczej nie jest ograniczone, ponieważ z dnia na dzień łapię to nowe tematy i wciągam się w nie na wiele, wiele godzin. Poza tym lubię sporty ekstremalne, jazdę na longboardzie, snowboardzie i przeważnie leżing.
ULUBIONA KSIĄŻKA: Pierwszych piętnaście żywotów Harry'ego Augusta, nie ma takiej drugiej.
ULUBIONY SERIAL: Fringe: Na granicy światów, Heroes, Friends
ULUBIONY FILM: Harry Potter i więzień Azkabanu, Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły - jestem bardzo wybredna co do filmów, ale te obejrzałam chyba najwięcej razy :excited:
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: Hilltop Hoods i Enter Shikari, czyli hip-hop + rap i... tak. :loff:

UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: kodowaniu, przeróbce zdjęć
POMOGĘ Z: avatarami, gifami, podpisami, stylem, html'em, itp itd... Nie ma co liczyć na moją pomoc w sprawach fabularnych, bo po prostu się do tego nie nadaję.

TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: Jestem osobą elastyczną, wolę fora fantasy, soft-fantasy, sci-fic, może nawet postapo(na tym jeszcze nie grałam, ale mogłabym spróbować).
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: Well... Kuroko no Basuke, Teikou Academy, Ein Sof, Death City, Magic Land, Totem, Demigods, Endless Dimensions, Final Atonement, New Marvel, Golden Gate City, Joburg Zef, Oguni, Spectrofobia, Umbrella Academy, Snowdrop... reszty nie pamiętam, za co bardzo przepraszam :P

Oguni always in my heart <3
AKTUALNIE GRAM NA: --- (not gonna lie - probably won't play for some long time)
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • żeńskie: Elle Fanning, Katya Miro, Julia Cancado, Alba Reche
  • męskie: Rou Reynolds, Joe Keery, Cole Sprouse
  • OGÓŁEM TO WOLĘ ANIME/MANGA/RYSUNKOWE.
Obrazek

ODPOWIEDZ ]