Wietrzyca,Dea czy Izabela.... Każdą być mogę

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
O mnie
Charakterystyczna graczka, o dość specyficznym stylu pisania. Kochająca skomplikowane wątki oraz głębokie związki i historie homoerotyczne
Moje RPGi
Szukam

#51537 05 lut 2020, 16:21

TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM:Wietrzyca
O SOBIE:Zapewne wiele, z Was zna mnie z bycia dobrą siostrą, skomplikowaną kochanka, przyjaciółką. Moją specjalnością jest komplikacja własnej postaci życia oraz wpakowywanie się w różne dziwne wątki. Mogę być Twoją ulubiona przyjaciółką jaka Cię kochała by w kolejnej chwili stać się zimną osobą bez serca.
ULUBIONA POSTAC:Najczęściej kobieta bądź dziewczyna. Wiek najczęściej 20 do 30 czasem jednak grywam nastolatkami.
Moje PostacieL:Dea (na forum wampirzym), Venusia, Silene, Jacqueline, Whisper, Izabela, Łucja ,Essi i wiele innych
O forach: Najbardziej mi żal forów jakie upadały szybko, a wielu ludzi na nich grało. Przykład- Jelonki
Szykasz mnie?: Jeśli komuś w pamięci pozostała wizja wyrazistego gracza, o dość specyficznym i charakterystycznym stylu pisania, to zapewne ja. Sama szukam wielu zapomnianych ludzi.Żałuje że nie mam do nich kontaktów lecz wiem, że kiedyś sie znajdziemy. (chyba)

UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: Jedynie na bujaniu w obłokach. Potrafię wymyślać spiski, intrygi, nowe światy czy nawet komplikacje szlaków swoich postaci.
POMOGĘ Z: czym tylko zapragniesz

TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: Fantastyka, SL, Anime
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM:Wszystkie rodzaje małych miast i miasteczek zagranicznych bądź z naszego podwórka. Czasem zdarzy się mnie zagrać na forach o tematyce fantasy bądź post-apo.
AKTUALNIE GRAM NA:Szukam właśnie
ULUBIONE WYGLĄDY: Jestem noga, z wyglądami więc takiego nie mam i mieć nie będę.
  • żeńskie: -
  • męskie: -

ODPOWIEDZ ]