Edward

Dzięki założeniu prostej, krótkiej prezentacji, w której przedstawisz siebie - dajesz nam szansę poznać się bliżej, a także kto wie... Może odnajdziesz swoją drugą połówkę do wymarzonej gry?
Awatar użytkownika
O mnie
Nic ciekawego, tak bym rzekł.
Moje RPGi
Twilight Field (Admin)
 TwilightMen#8155
 70042694

#51306 07 sty 2020, 17:13

TROSZECZKĘ O TOBIE
JESTEM: Miłym gościem.
O SOBIE: A, nic nadzwyczajnego, zwykły niczym się nie wyróżniający miły gość, miłośnik PBF-ów i papierowych RPG, oraz CRPG (ale takie klasyczne jak Baldur's Gate, Icewind Dale itp. itd za Action RPG niezbyt przepadam)
ULUBIONA KSIĄŻKA: Wszytki tomy opowiadań o Jakubie Wędrowyczu, wszystkie opowiadania o inkwizytorze Mordimerze madderdin, trylogię Sienkiewicza, wszystkie dzieła Tolkiena, wszystkie tomy Kronik Narnii, Drakula, Frankenstein, Rok 1984, Diuna, Metro 2033, opowiadania o Conanie Barbarzyńcy.
ULUBIONY SERIAL: Świat według Bundych, Supernatural (w Polsce znane jako Nie z tego świata), Simposonów, Futurame (w Polsce znane jako Przygody Fry-a w kosmosie), Dwóch i pół, Star Trek, Teorię wielkiego podrywu, Z archiwum X, Sabrinę Nastoletnią Czarownicę, Alternatywy 4, stare kreskówki Cartoon Network takie jak Johnny Bravo, Laboratorium Dextera, Krowa i kurczak, a także kilka anime jak Dragon Ball, Cowboy Bepop, Great Teacher Onizuka, oraz mój "Guilty Pleasure" choć się go nie wstydzę Sailor Moon.
ULUBIONY FILM: Wszystkie części Blade-a, Drakula (w reżyserii Francis-a Ford-a Coppola), Frankenstein ( z 1994 roku w reżyserii Kenneth-a Branagh-a), wszytki części Zabójczej broni, wszystkie części Nagiej broni, Szklana pułapka części od 1 do 3, Misja, Miś, Brunet wieczorową porą, Nie ma róży bez ognia, Armię Boga, Leona zawodowca, Wasabi (w Polsce znany pod tytułem Wasabi: Hubert Zawodowiec), Zemsta frajerów 1 i 2, wszystkie części Powrotu do przyszłości, Obcego 8 pasażera Nostromo jak i Obcego decydujące starcie, Terminatora 1 i 2, Wszystkie filmy w reżyserii Tima Burtona.
ULUBIONY GATUNEK MUZYCZNY: Brak, natomiast słucham utworów które przypadną mi do gusty, nie waże czy to satanistyczny Heavy Metal czy wieśniackie Disco-polo. :lol:

UMIEJĘTNOŚCI
ZNAM SIĘ NA: Odrobinę na Photoshopie i Gimpie ale nie jestem jakimś wielkim majstrem w tym.
POMOGĘ Z: poprawnością językową, obmyślaniem settingu, komponowaniem świata.

TROCHĘ O FORACH
PREFEROWANA TEMATYKA FORÓW: Fantasy, High fantasy, Low fantasy, Heroic fanatsy, Sapce fantasy, Dark fantasy, Urban fantasy, i podchodzące pod filmy i Seriale typu Blade lub Supernatural.
FORA NA KTÓRYCH GRAŁEM: Everold (jeszcze za domeny Feen. Grałem i byłem Adminem), Kolebka Upadłych Aniołów, Virtum: Sekret Miasta.
AKTUALNIE GRAM NA: Obecnie otworzyłem swojego własnego PBF-a Twilight Field.
ULUBIONE WYGLĄDY:
  • żeńskie: Brigitte Bardot, Halle Berry, Lucy Liu, Christina Applegate, Agnieszka Dygant
  • męskie: Morgan Freeman, Michał Żebrowski, Jared Padalecki, Ken Watanabe, Keanu Reeves
Tak się historii koło kręci, że najpierw są inteligenci, co mają szczytne ideały i przeobrazić świat chcą cały. Miłością płonąc do abstraktów, najbardziej nienawidzą faktów, fakty teoriom bowiem przeczą, a to jest karygodną rzeczą.

Kochają Ludzkość i Człowieka, ale człowieka przez „C” duże — ideę, która buja w chmurze; toteż ich żywy człowiek wścieka, gdyż będąc tej idei cieniem, zarazem jest jej wypaczeniem — empiria bowiem bardzo brudzi teoretycznych, czystych ludzi."

Janusz Szpotański "Towarzysz Szmaciak"

ODPOWIEDZ ]