Smoki Wolnych Stad

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje fora
Smoki Wolnych Stad
 Alekto#7844

#45611 07 sty 2019, 19:21

Obrazek

SWS to forum umożliwiające wcielenie się w smoka - gramy razem od 2006! Użytkownik może wybrać jedno ze stad, z których każde posiada inny bonus mechaniczny i klimat współtworzony przez jego członków. Rozpocząć przygodę można smokiem zarówno starszym jak i młodszym. Każde stado zaopiekuje się swoim nowym nabytkiem i przydzieli mu opiekuna aby gładko wspiął się po szczeblach i zyskał jedną z pięciu rang - Łowcy, Wojownika, Czarodzieja, Uzdrowiciela lub Piastuna.
Choć duży nacisk kładziemy na interakcje pomiędzy postaciami, na SWS nie brakuje również mniejszych i większych eventów. Misje, wojny, spotkania z innymi rasami inteligentnymi i porwania, a także happeningi świąteczne i konkursy - znajdzie się coś dla każdego!

Jesteśmy otwarci na nowych użytkowników i ich pomysły, cały czas doskonalimy nasze forum zarówno od strony fabularnej jak i mechanicznej. Chętnie wprowadzimy zainteresowanych w nasz świat i odpowiemy na każde pytanie.
Rozłóż skrzydła i leć z nami!

Obrazek

Bariera otaczająca tereny Wolnych Stad była stałym elementem krajobrazu od wielu, wielu księżyców. Większość z nas nigdy nie widziała ziem poza nią. Opowieści o jej powstaniu słyszało każde pisklę zaraz po wykluciu - stworzyła ją Naranlea, bogini magii, by chronić nas przed smokami z równin, dziećmi byłego boga śmierci Tarrama.
Bariera upada. Jest dziurawa, słaba, każdy dzień może być jej ostatnim. Bogowie przestali odpowiadać, prorok został zabity, a łowcy smoków zuchwale zapuszczają się do obozów stad i porywają pisklęta. Czy stada zostawią za sobą uprzedzenia, byśmy wspólnie mogli stawić czoło nowym zagrożeniom?
Immanorze, miej swoje dzieci w opiece.


Nasz discord:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 09 sty 2019, 8:58 przez Alekto, łącznie zmieniany 6 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
Smoki Wolnych Stad
 Alekto#7844

#45612 07 sty 2019, 19:22

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
Smoki Wolnych Stad
 Alekto#7844

#45988 12 lut 2019, 19:27

Błękitne niebo przeszył blask spadającego meteoru, którego upadek zatrząsł nawet najgłębszymi jaskiniami. Choć jego odłamki uderzyły we wszystkie Stada, to Tereny Wspólne zaznaczone zostały ogromnym kraterem stworzonym przez serce meteoru.
Skąd pojawiły się skały wokół których powietrze było aż gęste od magii?
I kim była mała istota strzegąca meteoru?

Już niedługo odbędzie się Spotkanie Młodych - na Skały Pokoju wezwane zostaną pisklęta i adepci Wolnych Stad. Jakim zadaniom będą musiały sprostać tym razem?


Na forum wprowadzono również Punkty Społeczności, za pomocą których zacieśniając więzy stadne można wywalczyć błogosławieństwa dla całej grupy smoków.
Obrazek

ODPOWIEDZ ]