Drachen PBF - Smocze Krańce

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika

#44348 09 paź 2018, 14:46


Drachen - Smoczy PBF
Obrazek
Wkrocz w sam środek dzikiej krainy jako majestatyczny Smok i odkryj jej największe tajemnice. Na twej drodze staną nie tylko inne Smoki, ale i straszliwe bestie, potężna magia i śmiertelne choroby. Każdy dzień to próba sił i starcie z bezlitosną matką naturą. Inteligentne Smoki jako broń mają nie tylko różne rodzaje zionięć, ale także władzę nad żywiołami i znajomość magicznych surowców. Dbaj o relacje z innymi, bo samemu trudno przetrwać w tym nieprzyjaznym świecie. Smoki nie są już na szczycie łańcucha pokarmowego, a z roku na rok są coraz słabsze i bardziej skarłowaciałe. Nikt jednak nie wie co jest tego przyczyną, a przeszłość tych istot jest owiana tajemnicą. Czy gady te wrócą do dawnej świetności, czy może wyginą?

Co oferujemy:
- Możliwość wcielenia się w majestatycznego, ale też dzikiego Smoka. Nasze gady są brutalne tak samo jak sama natura - nie noszą bransoletek i zbroi, ani nie upijają się w przydrożnych barach. 100% dzikiej natury.
- Brak podziału na gatunki smoków, dzięki czemu nie jesteście niczym ograniczeni przy kreacji swojej postaci. Rodzaje gadów są jedynie oparte na typie ich zionięcia. Tak więc smoki mogą zionąć: ogniem, lodem, kwasem, promieniem i piorunami. Mogą także niczym nie ziać i opierać się tylko na swojej sile fizycznej.
- Fabuła rozwijana wraz z aktywnością graczy. Jest ona podzielona na Rozdziały, a każdy rozdział uwieńczony jest krótkim wstępem oraz lista zadań, jakie musza wykonać Smoki, żeby fabuła ruszyła dalej do przodu.
- Duża aktywność MG poprzez Losowane Wydarzenia, Zadania Fabularne czy Wyzwania Miesiąca.
- Stawiamy także na relacje pomiędzy smokami, dlatego też każdy ze smoków musi posiadać rodziców. Do dyspozycji na start oddajemy wam ponad 30 rożnych NPCów, którzy mogą być waszymi rodzicami. Dzięki temu twoja postać posiada rodzeństwo prowadzone przez innych żywych graczy, co napędza relacje.
- Prosty system rozwoju postaci. Tylko trzy statystyki - Krzepa, Zręczność i Mantra. Aktywność fabularna jest nagradzana Punktami Doświadczenia, za które nabywa się pozostałe statystyki.
- Osiągnięcia, których zdobycie pozwala na wykorzystywanie unikalnych atutów na fabule.
- Każdy ze smoków może obrać jedną z 6 specjalizacji, która może rozwijać do maksymalnie 6 poziomu. Zapewnia ona pasywne bonusy.
- Smoki mogą zbierać w dziczy zioła, minerały i inne surowce, które mają magiczne właściwości i wykorzystywać je do własnych celów. Z potworów na jakie polują pozyskują natomiast mięso, które nie tylko konsumują, ale też i traktują jako swoistą walutę.
- Rozbudowany bestiariusz składający się z ponad 40 bestii, z którymi Smoki musza się mierzyć na co dzień.
- Jesteśmy na płatnym hostingu co jest gwarancją tego, że nie znikniemy nagle, a także posiadamy wiele dodatkowych funkcji, których nie znajdziecie na innych forach!
Forum istnieje od 4 Lipca 2018 roku.
http://drachen.webd.pro/
Ostatnio zmieniony 22 lis 2018, 19:26 przez Drachen, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika

#44418 14 paź 2018, 23:59


Smoczy Halloween
Obrazek
Raz na wiele lat nadchodzi dziwny czas, który zawsze powiązany jest z nadchodzącą Jesienią. Tajemnicze ogniki przywędrowały zza dalekich krain, aby wnieść do Smoczej Krainy tajemniczą magię. Wszystko staje się ponure, ale z drugiej strony piękne i mistyczne. Jest to też okres dziwów jakie dzieją się w różnych częściach krainy. Smoki mogą wykorzystać tą porę do zbadania nowych cudów, jakie nie będzie im dane widzieć przez kolejne lata.
Pozostała jeszcze legenda Smoczego Świetlika - podobno wędruje on teraz po krainie i może nawiązać kontakt ze Smokami. Czy jednak ma on dobre czy złe zamiary trudno stwierdzić - podobno jest bardzo figlarny, więc uważajcie na niego! Skrywa on jednak pewną tajemnicę, którą chyba najwyższy czas odkryć...


Rozpoczynamy na naszym forum Halloweenowy Event. Jest on powiązany z fabułą, a wstęp widzicie powyżej. Jakie atrakcje na was jednak czekają w tym pierwszym Halloweenowym evencie na naszym forum?
  • Unikalny Surowiec - Przemierzaj Bagna i Pustynię aby odnaleźć w nocy Fosforyzujące Dynie. Są wyjątkowo smaczne, a ich magiczne właściwości pomogą wam zrobić nie jeden psikus!
  • Limitowany Kompan - Tylko przez okres trwania Eventu można spróbować złapać unikalnego kompana jakim jest Saakal. Występuje on w dwóch wariantach - jasnym i ciemnym, które nieco się od siebie różnią.
  • Smoczy Świetlik - Ten tajemniczy byt będzie co tydzień (przy podsumowaniu tygodnia) odwiedzać innego, losowego smoka. Miejcie się na baczności bo jest figlarny, jednakże pamiętajcie też o jego tajemnicy - spróbujcie z niego wyciągnąć jak najwięcej informacji, wszelkimi sposobami! (tylko bez zabijania). Naprawdę będzie to warte świeczki!
Event będzie trwać do 11 Listopada (włącznie).

http://drachen.webd.pro/
Obrazek

Awatar użytkownika

#45158 22 lis 2018, 20:02


Rozdział III - Wielka Wojna
Obrazek
Od zniknięcia Andura'Ala minęło już sporo czasu. Nikt nie wie co się z nim stało i czy nadal żyje. Jego jaskinia znajdująca się na Bagnach Zapomnienia została zasypana i przejęta przez jego odwiecznego wroga - Zerst'Triona. Gad oszalały na punkcie czystości krwi zaczął porywać smoki i poddawać ciężkiemu rytuałowi, który przemieniał je w Metalowe, niepoczytalne bestie. Tak stworzył swoją armię, którą teraz zesłał na Smocze Krańce aby zajmowała terytoria po kolei. Metalowa plaga zdaje się mieć miażdżącą przewagę nad innymi smokami, które w popłochu muszą przed nimi uciekać. Właśnie nastał Nowy Porządek świata...

Nadchodzą wielkie zmiany na naszym forum. To co zapewne najbardziej zaciekawi was to nadchodzą stada. Wielu je wyczekiwało, wielu także nie było za nimi, jednakże ostatecznie zdecydowaliśmy się na ten krok. Jak to bywa na naszym forum - wszystko dzieje się fabularnie i stopniowo, dlatego też proces powstawania stad będzie powolny. Ponadto gracze mogą także spróbować stworzyć swoje, niekanoniczne, stado!

Inne Zmiany na forum:
  • Na razie jedynym stadem jest Nowy Porządek, główni antagoniści innych smoków. Opis stada znajdziecie TUTAJ
  • Wraz z nowy stadem także pojawił się pierwszy Gatunek Specjalny - Metalowe Smoki. Wiecej TUTAJ.
  • W końcu doczekaliśmy się mapy świata, która obejmuje cały kontynent Smoczej Krainy. Dla ciekawskich podejrzeć mapę można TUTAJ.
  • Powstała anonimowa ankieta dotycząca naszego forum. Zachęcamy do wzięcia w niej udziału - https://goo.gl/forms/myHBANyLem60shAn2 (także osoby u nas niegrające).
  • Mechanika zaklęć została u nas znacznie bardziej rozpisana, dzięki czemu teraz jasno wiadomo jaki typ zaklęcia ile kosztuje energii i jakie niesie konsekwencje. Zainteresowanych zmianami zapraszamy TUTAJ.
  • Zmieniła się także mechanika Polowań na potwory Bardzo Trudne. Od teraz polowania na nie muszą być inicjowane i prowadzone przez Mistrza Gry. Aktualnie grasuje jedna bestia tego typu, na którą jest jeszcze zbierana grupa. Więcej TUTAJ.
  • Wraz z zakończeniem Eventy Halloweenowego Promieniomioty stały się normalnie grywalnym typem smoków, a także pojawiła się mechanika kompanów towarzyszących smokom.

http://drachen.webd.pro/
Obrazek

ODPOWIEDZ ]