Tree Hill

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje RPGi
Tree Hill

#44258 05 paź 2018, 19:30

Obrazek


Miasteczko Tree Hill usytuowane w Stanie północnej Karoliny, na wybrzeżu oceanu, otoczone z pozostałych stron wzgórzami, pomiędzy którymi wije się kręta rzeka, to tylko niektóre atuty, które sprawiają, że Tree Hill jest niezwykle urokliwym miasteczkiem. Zaprasza tutaj nie tylko malownicze położenie, ale także liczne kluby, restauracje i miejsca, w których można spędzać swój wolny czas. Dla bardziej wymagających znajdą się wysokiej klasy szkoły: TH High oraz TH University, a także wiele ciekawych miejsc pracy, w których każdy znajdzie dla siebie satysfakcjonujące zajęcie. Tree Hill jest magnesem dla ciekawych osobistości, wszyscy mieszkańcy razem, a także każdy z osobna tworzą barwny fundament tego miejsca. Każdy z nas tworzy swoją własna prawdziwą historię. Historię o o miłości, przyjaźni, wzajemnym zaufaniu, ojcach i synach, matkach, żonach, córkach, o zakazanym owocu, po którego tak mocno chcesz sięgnąć, o szczęściu, którego szukasz.. O życiu i o czasie.

Obrazek Obrazek

» Forum zostało założone pod koniec 2008 na mojeforum.net później zostało przeniesione na wxv. Od października forum jest na płatnym serwerze.
» Administracja forum : Octavia i Emily
» Na forum można tworzyć wiele postaci na jednym koncie
» Nie ma u nas ograniczeń co do pisania postów , każdy pisze jak mu wygodnie.
» Każdy jest u nas mile widziany.

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Tree Hill

#58920 03 lis 2022, 8:36

Obrazek
Nowości:
» Po 7 latach wygląd forum został zmieniony !
» Działy zostały odświeżone i zbędne posty zostały usunięte.
» Administracja forum się nie zmieniła.
» Zapraszamy do rejestracji, każdego kto ma ochotę pograć.
» Forum już ma 14 lat !



Awatar użytkownika
Moje RPGi
Tree Hill

#59464 01 sty 2023, 19:55

Obrazek

Nowości:

»Nowy wygląd forum
» Od teraz można tworzyć osobne profile i łączyć je ze sobą aby można było skakać po postaciach.
»Pojawiły się nowe kody
» Działy zostały odświeżone i zbędne posty zostały usunięte.
» Administracja forum się nie zmieniła.
» Zapraszamy do rejestracji, każdego kto ma ochotę pograć.


ODPOWIEDZ ]