San Jose

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika
Moje fora
San Jose

#39773 05 kwie 2018, 2:30

Obrazek
San Jose
od 01.04.2018r .
Obrazek
O mieście
Słyszysz Stany Zjednoczone i wyobrażasz sobie małe miasteczko z rzędem jednakowych domków i otaczających je białych płotków, wyobrażasz sobie Nowy Jork i jego żółte taksówki, statuę wolności.
Kalifornia, ta przywodzi ci na myśl plaże, Hollywood i palmy, wszędzie te palmy.
W San Jose rzeczywiście mamy dużo palm, mamy plażę i osiedle z jednakowymi domkami. Mamy też taksówki, może nie żółte, ale są aż trzy na całe miasto. San Jose - położone nad zatoką San Francisco, w obrębie Doliny Krzemowej, z której czerpie technologiczne korzyści. Kiedyś małe miasteczko rolnicze, obecnie wciąż rozwijające się miasto, które może cię zaskoczyć swoimi niespotykanymi lokacjami. Gdzie bowiem uświadczysz drugi tak czarujący ogród różany? Drugi grób ręki Berta Barreta? A to dopiero początek, zagłąb się w zwariowany świat San Jose, jednego z największych miast w północnej Kalifornii. Zresztą nie ograniczamy się jedynie do tego miasteczka. Chcesz na weekend wybrać się do Las Vegas? To tylko półtora godziny lotu! Los Angeles? Dotrzesz tam samolotem w godzinę i piętnaście minut. Wsiądź w samochód i jedź do San Francisco, to tylko godzina dwadzieścia... zależy jak szybko jeździsz, najlepszy czas nie sięga podobno sześćdziesięciu minut!
Tutaj nawet pospolity listonosz może odegrać ważną rolę, tu możesz podcierać się dolarami i nikt nie wytknie ci, że jesteś kolejnym najbogatszym mieszkańcem. W San Jose jedynym ograniczeniem jest twoja własna wyobraźnia.
Aktualna ekipa
Zapraszamy!
Post autorstwa Mrusi na potrzeby San Jose

Ostatnio zmieniony 16 lut 2019, 16:03 przez san jose, łącznie zmieniany 4 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
San Jose

#39888 10 kwie 2018, 23:28

Obrazek
San Jose
10.04.2018r.
Obrazek
Pięćdziesiątka Edzia!
Eddie Garcia, szef San Jose Police Department wkracza wkrótce do grona szalonych pięćdziesięciolatków, co zamierza uczcić przy obfitym stole i bogatym napitku w Hamilton Hotel. Plotkary szepczą, że będzie to największe wydarzenie tego roku, a sam hotel stanie się tej nocy najbezpieczniejszym miejscem w San Jose.
Edek na przyjęcie urodzinowe zaprosił największe szychy w miasteczku. Wypatrzcie tam na pewno naszego szanownego burmistrza Adam Hoffman, grono dostojnych Hamiltonów. Zjawi się też cała gromadka naszych kochanych policjantów z uroczymi partnerami. Garcia zapowiedział, że obiekt będzie bezpieczny, a zabawa nie skończy się przed porankiem. Dodatkowo zastrzegł, że na teren hotelu nie zostanie wpuszczony żaden Gonzales, a każdy gość zostanie przeszukany. Zapytany zaś o to, czy odkurzy swój odświętny mundur, odparł: Jeśli tylko urocze damy sobie tego życzą, nie śmiałbym odmówić.
Będą więc piękne długie suknie, eleganckie mundury i błyszczące odznaki, a to wszystko przy dobrej muzyce i kolorowych drinkach. Powiadają, że nikt nie bawi się tak odważnie jak gliniarze! Wypatrujcie więc złotej koperty z logiem SJPD i szykujcie diamentową biżuterię. Na hasło <i>Eddie Garcia</i> salon jubilerski Hijazi MyHammam udziela 10% rabatu! Słynny stylista gwiazd Dženan Dragović oferuje również ekstra rabat i pomoc w przygotowaniu do tej niezwykłej imprezy - zaglądajcie więc do jego salonu!
Spodziewajcie się też obecności San Jose N.E.W.S. i błysków flesza. O tym wydarzeniu jeszcze długo będziecie opowiadać swoim dzieciom. Chodzą nawet plotki, że Edek na balu będzie chciał się bawić w policjantów i złodziei. To chyba ten kryzys wieku średniego.
I tylko miejmy nadzieję, że nic nie zakłóci dobrej zabawy naszych niezastąpionych mundurowych.
Zapraszamy!
Ostatnio zmieniony 19 sie 2018, 16:34 przez san jose, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Moje fora
San Jose

#40060 20 kwie 2018, 8:02

Obrazek
San Jose
20.04.2018r.
Obrazek
Total Drama Island!
Aloha!
Lokalna telewizja San Jose proponuje mieszkańcom przeżycie niezwykłej przygody! Kwiatowe wieńce, gorący piasek pod stopami i ten wiatr we włosach. Katherine Hilton i William II Hamilton zapraszają na tropikalną wyspę. Nowe reality show Total Drama Island to idealna okazja do buraczanych plecków i podglądania rajskich ptaków, ale przede wszystkim wyzwanie! Kobiety i mężczyźni zawalczą o przetrwanie w prawdziwej dziczy. Każdego dnia będą przekraczać granicę własnego lęku i oswajać się z pięknym, ale niebezpiecznym otoczeniem. Nasze kamery będą nieprzerwanie obserwować ich zmagania. Najsłabsi odpadną z gry i odpłyną z wyspy, a na najlepszych czekają wspaniałe nagrody, wielka sława i pokaźne czeki.
Zgłoś się już dziś! Rozpoczynamy castingi do programu. Każdy z kandydatów będzie musiał wykonać specjalne zadanie i udowodnić nam, że ma szansę przetrwać w tropikalnych warunkach. Tu liczy się kreatywność i zaangażowanie. Czasem życie ratuje byle kijek.
Zapraszamy!
Post autorstwa Zgrozo na potrzeby San Jose

Ostatnio zmieniony 19 sie 2018, 16:40 przez san jose, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
San Jose

#40798 24 maja 2018, 23:23

Obrazek
San Jose
24.05.2018r.
Obrazek
Co się dzieje w San Jose?
Ahoj, szczury lądowe!
Brakuje Wam wyzwań? Trwa MINI-EVENT STATKOWY! Jedno-, dwu- i trzymasztowce Fantozzich czekają na zatopienie! Sprawdź swoją celność!

BEKA miesiąca!
Pękasz? Nie pękaj! Chociaż... przy tych wątkach można - ZE ŚMIECHU!
Trwają nominacje na najzabawniejszy wątek i postać maja! Ale jaja!

Total Drama Island
Wciąż nie znamy zwycięzcy! Zacięta walka między Flamingami a Krokodylami trwa! Leje się pot, błoto i... łzy? Kto tym razem odpadnie? Kto wygra kupę kasy? Masz już swojego faworyta?

SJ N.E.W.S.
Ukazał się SZÓSTY numer naszego plotkarskiego szmatławca. Nieźle obrabiamy tam tyłki mieszkańcom, którzy powinni się mieć na baczności, bo nie wiadomo w jakich krzaczorach czai się głodny gorących newsów dziennikarz.

Tuż, tuż DRUGI MIESIĄC San Jose, więc spodziewajcie się niespodzianek!
Zapraszamy!
Ostatnio zmieniony 19 sie 2018, 16:44 przez san jose, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Moje fora
San Jose

#41022 04 cze 2018, 20:18

Obrazek
San Jose
04.06.2018r.
Obrazek
Wielki Bal Maskowy!
Antonio Fantozzi z dumą prezentuje tegoroczną edycję Balu Fantozzich. Serdecznie zapraszamy na najmodniejszą, najznamienitszą i najbardziej niezapomnianą noc tego roku! Przyjęcie uświetni przyjaciel gospodarza – Luciano Pavarotti, któremu przygrywać będzie Los Angeles Chamber Orchestra. Podczas balu odbędzie się również charytatywna licytacja na rzecz ochrony wód.
Bal odbędzie się 9.06.18 o godzinie 20 (zapisy do godziny 18!) w położonym na północ od San Jose, Zamku Fantozzich. Obowiązują stroje wieczorowe, a na twarzy każdego gościa musi znajdować się maska!

Czy zabalujesz z nami? Jak długo twoja tożsamość pozostanie tajemnicą?
Perły zostały rzucone...
Zapraszamy!
Ostatnio zmieniony 19 sie 2018, 16:47 przez san jose, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Moje fora
San Jose

#41921 01 lip 2018, 19:07

Obrazek
San Jose
01.07.2018r.
TRZY MIESIĄCE SAN JOSE!

Jak ten czas leci! To już trzy miesiące kręcenia dram, intryg, spisków, beki i scen łóżkowych! Stale przybywa postaci, pomysłów i tematów, żeby nie narzekać na powiew nudy. Ekstra, że jesteście z nami!

Uwaga! Tylko dziś cała poprzednia kolekcja biżuterii u Hijazi przeceniona -50%!! Korzystajcie, zaręczajcie się, bierzcie śluby!

Żeby tradycji stało się zadość dorzucamy kolejne ODZNAKI, które możecie zdobyć za fabularne rozgrywki i szpanować przez innymi.
I kilka wieści z życia forum:

Wczoraj wystartował KONKURS ZAKUPOWY. Kto żyw wyjdzie z tego zamachu na wallmartowe półki? Wkrótce się przekonamy!

Trwa głosowanie na BEKĘ czerwca. Zachęcamy do oddawania głosów w ankietach na najzabawniejszą postać i wątek miesiąca!

Do ustrzelenia został ostatni prezent w MINI-EVENCIE STATKOWYM. Rozegranie wyzwania honorowane jest specjalną odznaką!

Niedawno ukazał się nowy numer SJ N.E.W.S, a w nim wspomnienie o śp. Tonio Fantozzim i recenzja najnowszej płyty lokalnego gwiazdora.

Widzimy się na San Jose! <3
Zapraszamy!
Ostatnio zmieniony 19 sie 2018, 16:54 przez san jose, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Moje fora
San Jose

#42193 14 lip 2018, 10:12

Obrazek
San Jose
14.07.2018r.
Obrazek
NOWA SZATA GRAFICZNA
Na San Jose powiew świeżości - razem z nową szatą graficzną, udostępniliśmy wam dodatkową opcję - oś czasu, która ułatwi porządkowanie wszystkich licznych wydarzeń z życia Waszych postaci.

O wyglądzie forum możecie pogadać na równie nowym czacie. Knujcie i żartujcie na nim wszyscy!
I kilka wieści z życia forum:
BEKA CZERWCA
Są już wyniki głosowania. Kto tym razem rozbawił graczy San Jose do łez? Sprawdźcie. Zwycięzcom gratulujemy!

FESTYN W DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI
Kolorowy festyn, wata cukrowa, urocze stoiska z jedzeniem i fajerwerki. Tak San Jose przywitało 4 lipca.

NAPAD W WALMARCIE
Dramatyczne chwile przeżyli uczestnicy konkursu zakupowego, kiedy zabawę przerwali uzbrojeni bandyci, biorąc wszystkich tam obecnych na zakładników.

CIĘŻKIE ŻYCIE HOFFMANÓW
To trudny czas dla rodziny burmistrza. Frank Hoffman został przyłapany na posiadaniu dużej ilości narkotyków, co wywołało publiczny skandal. Niedługo później San Jose wstrząsnęła wieść o nagłej śmierci Franka Jr. Hoffmana.

WRÓŻBITA ALVARO ZAPRASZA
Magia zawitała do San Jose! Każdy, kto chciałby poznać, jaką przyszłość wróżą mu gwiazdy powinien niezwłocznie wysłać sms do naszego wróżbity.

NOWY NUMER SAN JOSE NEWS
To już dziewiąty numer lokalnej gazety. Tym razem tematem numeru jest molestowanie seksualne w przemyśle porno. Czy rodzinę Kovalskich czeka skandal?
Zapraszamy!
Ostatnio zmieniony 19 sie 2018, 17:00 przez san jose, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Moje fora
San Jose

#43232 19 sie 2018, 14:28

Obrazek
San Jose
19.08.2018r.
Obrazek
Plotka, audycja, Beka - czyli jak się bawi SJ
Niedługo stuknie nam pięć miesięcy, ale zanim będziemy opijać ten mały jubileusz, telegraficzny skrót tego co się u nas dzieje:
PLOTKA
Do 31.08. trwa mini-event PLOTKA. W każdej chwili można dołączyć do plotkującego grona i ubarwić wyssane z palca zdanie o kolejne rewelacje. Kusimy odznaką i szansą na nowe plotkarskie znajomości!
Więcej szczegółów >> TUTAJ <<
NIGHT RIDE
Z inicjatywy Jihyun'a "Jimmy" Kim'a San Jose dorobiło się własnej audycji radiowej Night Right! Każdy mieszkaniec zaproszony jest, nie tylko do słuchania i zamawiania rzewnych kawałków z dedykacją dla mamy, babci czy szczeniaczka, ale także do wykonywania telefonów/pisania maili do radia.
BEKA SIERPNIA
Trwają nominacje do BEKI SIERPNIA - jajcarzy u nas nie brakuje, wciąż typujemy przez jaką postać i wątek turlamy się ze śmiechu. Jest w kim i w czym wybierać! PS. Nie odpowiadamy za zerwane boki i sprzęty oplute przez parskanie!
Zapraszamy!
Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
San Jose

#43651 01 wrz 2018, 13:27

Obrazek
San Jose
01.09.2018
Obrazek
PIĘĆ MIESIĘCY San Jose!
Przybijmy piątkę! PIĄTKĘ Z SAN JOSE! Dziś świętujemy nasz kolejny mały jubileusz i patrzymy z nadzieją na przyszłość, bo wciąż nie brakuje nam chęci, pomysłów i wątków, które chcemy z Wami uskuteczniać!
Dziękujemy tym, którzy są z nami od początku, od kilku miesięcy, od tygodnia, czy od godziny i sypiemy okruszki dla tych, którzy zabłądzili w lesie innych forów i nie wiedzą, jak wrócić w nasze skromne, absurdalne progi. Czekamy na Was, zbłąkani wędrowcy! Dajcie się wciągnąć w pisanie z nami! :)
Zatłoczone San Jose!
Trwają zapisy do EVENTU. Eventu, po którym już nic nie będzie takie samo! Sznurek samochodów, udzielająca się frustracja, burczące brzuchy, bagażniki wypchane trupami ciastkami... Ups, czy my nie zdradzamy zbyt wiele? Przekonaj się! Utknij z nami w korku! Start eventu 2.09!
Portal SJ!
Gazeta splajtowała! Ludzie w WC wolą czytać wersje elektroniczne, a podcierać się miękkim papierem, a nie naszym szmatławcem SJ N.E.W.S! Dlatego od dziś ploteczki z San Jose znajdziecie na PORTALU! Cztery kategorie, czterech obytych w świecie dziennikarzy. Nic tylko brać, czytać i wyłączać wkurzające reklamy!
BEKA SIERPNIA!
Poznaliśmy zwycięzców! Gratulacje! A teraz podwijamy rękawy i ruszamy toczyć wrześniową beczkę z komicznymi wątkami. Dorzućcie swoje śmiechy!
Nowe odznaki!
Jak co miesiąc podrzucamy nowe ODZNAKI! Szperałeś w telefonie partnera? Ktoś wybił ci zęba? A może test ciążowy właśnie wskazał dwie kreski, mimo zabezpieczenia? Zagrajmy to razem! Nudne wątki? Na pewno nie u nas!
Zapraszamy!
Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
San Jose

#43859 08 wrz 2018, 20:05

Obrazek
San Jose
08.09.2018
Obrazek
Znowu testujemy na Was czaty!
Cześć! Z przyjemnością informujemy, że userzy San Jose znowu zostali królikami doświadczalnymi. Zdajemy sobie sprawę zarówno z tego, jak bardzo na naszym forum przyjął się discord, jak i z tego, że nie każdy ma ochotę zakładać konto lub po prostu dołączać do bardziej ruchliwego kanału. Nie chcemy jednak żeby ktokolwiek poczuł się wykluczony z naszej skromnej społeczności, dlatego już od dziś, na forum został udostępniony czat zintegrowany z discordem!
Nie jest konieczne posiadanie konta na discordzie, aby móc pisać, wystarczy ustawić nick przy wysyłaniu pierwszej wiadomości. Czat jest dostępny jedynie dla zalogowanych użytkowników.
Mamy nadzieję, że wam się spodoba i zapraszamy do gry!
Obrazek
Zapraszamy!
Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
San Jose

#44223 01 paź 2018, 10:35

Obrazek
San Jose
01.10.2018
Obrazek
San Jose ma już PÓŁ ROKU!
Gdyby San Jose było dzieckiem, to zaczynalibyśmy rozumieć znaczenie słowa "nie"... Ale nie jesteśmy. Więc nadal nie zamierzamy przyjmować odpowiedzi odmownej, kiedy zapraszamy Was do wspólnej gry :)
Z okazji naszej półrocznicy przygotowaliśmy dla was garść nowych odznak i kilka półrocznicowych niespodzianek. Teraz zamierzamy odliczać do roku, a czas przy dobrej zabawie płynie naprawdę szybko, więc dołączcie do nas, a ani się obejrzycie, gdy będziemy dmuchać w urodzinową świeczkę.
Zatłoczone San Jose - tragiczny koniec
W godzinach szczytu, w remontowanym tunelu doszło do tragedii. Roboty budowlane naruszyły konstrukcję bardziej niż się wydawało i przejazd się zawalił, gdy wewnątrz przebywało kilkanaście aut. Kondolencje składamy rodzinom 6 ofiar śmiertelnych. Dla wierzących, przed szpitalem zorganizowano czuwanie na cześć zmarłych. Podobno w tunelu znajdował się tez przewóz więźniów... Dodatkowo część miasta przez trzy dni była pozbawiona prądu.
Nadchodzą wybory
Nie tylko tunel zebrał swoje żniwa, nie żyje też bowiem dotychczasowy burmistrz San Jose - Adam Hoffman, zmarły również w wyniku wypadku samochodowego. Oj, w San Jose drogi chyba nie są bezpieczne! Życie jednak musi toczyć się dalej, dlatego już niedługo wszyscy mieszkańcy będą czujnie śledzić przebieg kampanii wyborczych, żeby ostatecznie zagłosować na swojego idealnego burmistrza. Na ten moment zainteresowani zgłaszają swoje kandydatury!
Czas na quizomanię
No więc minęło już pół roku. Ale w zasadzie - jak dobrze znacie San Jose? Teraz możecie się przekonać! Już teraz, aż do 06.10, możecie sprawdzić swoją wiedzę na temat wydarzeń i postaci na naszym forum w specjalnie przygotowanym dla was quizie. Wykażcie się wiedzą i zdobądźcie nagrody!
Beka WRZEŚNIA!
Wyniki już są! Pośród tylu tragicznych wydarzeń wyróżnijmy tych, którzy we wrześniu wycisnęli najwięcej łez ze śmiechu. Ze zwycięzcami wrześniowej beki możecie zapoznać się TUTAJ.
Zapraszamy!

Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
San Jose

#44596 02 lis 2018, 11:31

Obrazek
San Jose
02.11.2018
Obrazek
Niezmiennie się zmieniamy i 7 miesięcy mamy!
Mamy nowego burmistrza! Chodzą plotki, że wybory były sfałszowane i to nie wysokie czoło wyśmienity program wyborczy zdecydowały o tym, że Kovalsky zasiądzie na obitym pluszem stołku w ratuszu. Czy będzie się obijał tak jak Adam Hoffman (świeć Panie nad jego duszą)? Przekonamy się pewnie wkrótce...
Cukierek czy psikus?
Halloween świętujemy nie tylko w ostatni dzień października! Przez cały listopad można pukać do sąsiadów żeby zrobić im psikusa albo wycyganić od nich niejednego cukierka. Tylko do dziś (2.11) można pobawić się w GHOSTBUSTERSów i zapolować na przebrzydłe zjawy poukrywane na forum! Uwaga! To przerażająco wciągająca zabawa, która niejednemu adminowi spędziła sen z powiek!
Nowiutkie odznaki i nowa beka!
Mamy garść świeżutkich odznak z okazji naszego kolejnego małego jubileuszu (SIEDEM MIESIĘCY!!!), a także dopiero co wybraliśmy bekowych zwycięzców, którzy w październiku zadbali o nasz śmiechowy rozpuk! Wbijcie sprawdzić kto to!
Jesienne porządki!
Zrobiłyśmy też małe porządki w rodzinkach fabularnych i stowarzyszeniach. Kusimy, żeby się pokusić o wstąpienie w ich kuszące szeregi, które fabularnie nie próżnują! *kuszu, kuszu*
Zapraszamy!
Ostatnio zmieniony 23 lis 2018, 0:29 przez san jose, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
San Jose

#45160 23 lis 2018, 0:07

Obrazek
San Jose
22.11.2018
Obrazek
Czas na świętowanie! Czas na dziękczynienie!
Indyczorze, Świndyku, a nawet Ty, Ponuryku, rusz swój opierzony tyłek i skuś się na skrzydełko albo nóżkę! A może w innych piórkach Ci bardziej do twarzy? Wybierz swojego indyka i zabaw się w gronie przyjaciół >>> KLIK! <<<
Ale to nie koniec atrakcji!
Kiedy oczekiwanie na upieczenie kuraka dłuży Ci się niemiłosiernie i już planujesz rzucić mięchem... NIE PRZEKREŚLAJ swoich kulinarnych umiejętności <br>- >>> WYKREŚL<<< coś innego!
Trwają nominacje do BEKI!
Nie przegapcie okazji na nowiutkie odznaki, a przede wszystkim na jajcarskie wątki, które przy okazji mogą wylądować w BECE, do której wciąż trwają nominacje!

Szczęśliwego Święta Dziękczynienia!

Zapraszamy!
Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
San Jose

#45263 05 gru 2018, 23:43

Obrazek
San Jose
05.12.2018
Obrazek
Ho, ho, ho, ho!
Pamiętaliście o liście do świętego Mikołaja? Bo my tak! Administracja San Jose była taaaaaaaaaaaka grzeczna i naskrobała przepiękne życzenia, których efektem jest całkiem nowy styl na mikołajki! Dziękujemy, Mikołaju!
Ale to dopiero początek...
Bo przecież nie tylko administrację odwiedził dziś mikołaj! Osoby, które grzecznie potruchtały do działu z dziennikami i założyły tam swój temat, mogą teraz znaleźć swoją własną niespodziankę i okruszki po ciasteczkach przygotowanych specjalnie dla gościa w czerwonym wdzianku.
Przyznać się, kto dostał rózgę?!
Moc wypieków, moc okazji... A u nas moc kreatywności!
Przygotowaliśmy też małe wyzwanie - teraz sami możecie zamienić się w świętego Mikołaja i podarować komuś własnoręcznie odpicowany przez was świąteczny avatar! Po szczegóły i instrukcję obsługi można zajrzeć tutaj.
I świąteczny szał zakupów!
Święta w Kalifornii to tak naprawdę bieganie w krótkich spodenkach i dodatnie temperatury, ale przecież nikt nie chce być w tym czasie gorszym... Dlatego w San Jose stanęła WIELKA CHOINKA, gdzie można poczuć bardziej świąteczny klimat i ulepić bałwana ze sztucznego śniegu.

Zapraszamy do zabawy razem z nami!
Zapraszamy!
Obrazek

Awatar użytkownika
Moje fora
San Jose

#45553 01 sty 2019, 18:32

Obrazek
San Jose
01.01.2019
Obrazek
Nowy rok i kolejny wspólny miesiąc!
Dziewięć miesięcy, a my nie zwalniamy i wciąż nakręcamy fabułę! W tym noworocznym szaleństwie przychodzimy do Was z wyjątkowymi życzeniami, w których schowało się zadanko! Wpadnijcie do nowego ogłoszenia i przyjrzyjcie się mu bliżej...
Świeżutkie plakietki!
Tymczasem nowy miesiąc to nowe odznaki, które błyszczą pięknie i tylko czekają, aż będą mogły wpaść w Wasze łapki. Ruszajcie na fabularne łowy i nie bójcie się odważnych decyzji.
Tradycyjna beczka
Znamy niezaszczytne grono laureatów grudniowej beki! Kilka nazwisk błyszczy, ale brakuje wśród nich jeszcze tylko Was. Może właśnie w styczniu utoniecie w morzu naszego kalifornijskiego absurdu?
Wymarzony rejs?
Trwa event OLAF SHIP. Czy widzieliście już, co się tam dzieje?! Miejmy nadzieję, że zamknięci w kajutach bohaterowie wyjdą z tego cało i zdrowo. Śledźcie koniecznie akcję na statku! :)
Prawdziwe dramaty wokół Wielkiej Choinki
Pssst, dzieje się na naszym jarmarku! W specjalnych lokacjach wciąż można pisać świąteczne wątki. Powiadają, że tych bałwanów to trzeba dobrze pilnować, bo grasuje jakaś nieśmieszna grupa łobuziaków! Zajrzyjcie do WIELKIEJ CHOINKI!
Zapraszamy!
Obrazek