Depesza

#32699 20 wrz 2017, 22:12

Obrazek

[font=Arial Black]CZEŚĆ![/font]
Wiele razy na stronach promujących PBF natknęłam się na pomysły założenia forum multisesyjnego, bez odgórnie narzuconej fabuły i sztywnych reguł. Z tym właśnie dziś do Was przychodzę.

Depesza to nie PBF, Depesza to forum multisesyjne stawiające na luźną rozgrywkę w klimatach SL. Przychodzisz, rozgrywasz wątek w jednym uniwersum i skaczesz do zupełnie innego - jedynie zmieniając dział na forum - lub zostajesz w nim na dłużej. Użytkownik sam decyduje jak wygląda świat przedstawiony i ile trwa rozgrywka w nim. Często nasze wątki ciągną się miesiącami a przerwy między kolejnymi postami potrafią trwać tygodnie, jednak nadrabiamy ich jakością. Na to stawiamy główny nacisk: na jakość i przyjemność z tworzenia, oczywiście.

Na Depeszy nie ma Mistrzów Gry, choć jesteśmy otwarte na propozycje. Nie ma sztywnych zasad dotyczących rozgrywki, nie praktykujemy też akceptacji Kart Postaci przed rozpoczęciem pisania.

Depesza powstała z inicjatywy pięciu dziewczyn - mojej i moich przyjaciółek - które połączyła miłość do słowa pisanego. Nasze forum dopiero raczkuje i mamy świadomość, że jeszcze sporo musimy poprawić, jednak już teraz zapraszamy do wspólnej rozgrywki. Będziemy także wdzięczne za propozycje odnośnie ulepszenia Depeszy.
Jeśli masz ochotę na luźną rozgrywkę w przyjaznej atmosferze, zapraszam:
[font=Arial Black]depesza.vhn.pl[/font]

ODPOWIEDZ ]