Brentwood

ODPOWIEDZ ]
Awatar użytkownika

#28740 26 cze 2017, 0:55

Obrazek
[font=Arial]Pamiętacie Homo World? Forum zostało reaktywowane po 3 latach od zamknięcia!

Brentwood – małe, angielskie miasteczko w hrabstwie Essex, położone zaraz za granicami Londynu. Miejsce cechuje się niesamowitą tolerancją i liczbą homoseksualnych osób, które osiedliły się właśnie w tej niedużej miejscowości. Poza tym Brentwood nie różni się niczym szczególnym od pozostałych miast Wysp Brytyjskich. Mieszkańcy prowadzą normalne, może nie zawsze do końca spokojne życie, ale nie są nadzwyczaj szykanowani, ani obrzucani wyzwiskami z powodu swojej orientacji. Jest to również mały raj dla ludzi, którzy nie potrafią znieść otwartej homofobii, czy zwyczajnej nietolerancji. Miasto oferuje wiele możliwości pracy, edukacji oraz zapewnia atrakcje, które umilają czas i z pewnością sprawi, że nikt nie będzie się tutaj nudził.
Southend – jest oddalone od Brentwood o kilkadziesiąt mil i mieści się nad Morzem Północnym. To tutaj mieszkańcy udają się, aby odpocząć od miejskiego zgiełku. Z racji, że w Southend znajduje się uniwersytet, nad morzem osiedla się wielu studentów i to tutaj można odkryć wiele miejsc, do których nie sposób dotrzeć w większym mieście.

Dwa magiczne miejsca czekające na wszystkich tych, którzy szukają swojego eldorado!

✖ 5 grup - geje, lesbijki, biseksualiści, heteroseksualiście oraz ci, którzy nie utożsamiają się z żadną z orientacji lub jeszcze jej nie odkryli
✖ w ramach mistrza gry zostały wprowadzone trzy postacie specjalne, które będą uprzykrzać i umilać wszystkim mieszkańcom
✖ otwarty świat
✖ dużo lokacji i miejsc pracy
✖ możliwość tworzenia ciekawych wątków
✖ fajna, przyjazna, bardzo ciepła atmosfera

[/font]
Ostatnio zmieniony 17 paź 2018, 23:44 przez scu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika

#31389 19 sie 2017, 21:55

Obrazek

BRENTWOOD MA JUŻ DWA MIESIĄCE

✔ forum ma już prawie dwa miesiące i z tego powodu całkowicie odświeżyliśmy wygląd, co zawdzięczamy kochanej duszyczce, którą jest Tear i bez której nie dalibyśmy sobie rady!
✔ rozwijamy się prężnie, za co dziękujemy wspaniałym ludziom, którzy tworzą Brentwood (;
✔ szykuje się pierwszy większy event!

Serdecznie zapraszamy do Brentwood!

Awatar użytkownika

#32825 24 wrz 2017, 19:08

Obrazek

Nasze forum liczy już sobie trzy miesiące i ma prawie trzystu użytkowników?
Zapraszamy serdecznie do Brentwood, miasta w którym miłość nie jest określona żadnymi ramami!
Nasze małe miasteczko położone jest w hrabstwie Essex i cechuje się dużą tolerancją wobec homoseksualistów. Niedaleko Brentwood znajduje się Southend a jego nadmorski klimat pomaga odpocząć od problemów dnia powszechnego, oraz miejskiego zgiełku.
Na forum dużo się dzieje – w połowie sierpnia mieliśmy mały remont, podczas którego powstała nowa szata graficzna, oraz zmieniono pola profilu.
Prócz tego, dla użytkowników, wprowadzono konkurs na postac miesiąca. Jak sama nazwa głosi, raz w miesiącu osoby zarejestrowane na forum wybierają i głosują na postacie w trzech kategoriach:
x najciekawsza postać na forum (podział na kobietę i mężczyznę);
x najciekawszy wątek na forum;
x najciekawsza para na forum;
Obecnie w Brentwood rozgrywa się event!

Jeśli jednak myślicie, że nasi mieszkańcy zawsze mają lekko, to jesteście w błędzie – w ten weekend przeszło olbrzymie Tornado i zasiało chaos i spustoszenie nie tylko na festynie, ale i w innych zakamarkach naszego miasta.

Znaczna część naszej społeczności odniosła obrażenia ciężkie, oraz liczne straty materialne. Brakuje prądu. Szpital jest przepełniony, dużo domów straciło dachy, a we wschodniej części Brentwood zabrakło wody.
Jak szybko miastu uda się stanąć na nogi? Czy mieszkańcy zjednoczą się w tak ciężkich chwilach i wspólnie odbudują to, co zniszczył im żywioł?
Wpadnijcie do nas na dłużej i przekonajcie się!

Awatar użytkownika

#35694 11 gru 2017, 7:04

Obrazek

BRENTWOOD ISTNIEJE JUŻ PÓŁ ROKU!

&#10004; z okazji zbliżającej się zimy i półrocznicy istnienia forum, kochana tear, odmieniła Brentwood pięknym stylem <3
&#10004; zbliżamy się do dwóch eventów z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku
&#10004; pojawił się konkurs na Świętego Mikołaja
&#10004; jak każdego tygodnia, na forum odbyły się czystki

Serdecznie zapraszamy do Brentwood!

Awatar użytkownika
O mnie
nie wiem, co tu robię
Moje fora
Hello Boston, Brentwood
 9919922

#40350 05 maja 2018, 0:36

<center><div class="regus"><div class="regel">nowości w Brentwood!</br></div></br></br>Obrazek<div class="reg"><div class="tekstreg">
– Przyszedł maj, przyszła także pora na nową odsłonę graficzną forum. Mamy nadzieję, że nowy wygląd przypadnie do gustu naszym użytkownikom i sprawi, że gra będzie tylko przyjemniejsza.

– Jakiś czas temu na forum pojawiły się pewne zmiany - regulamin uległ drobnym modyfikacjom, a także staramy się o usprawnienie funkcjonowania Mistrza Gry, aby zaskakiwał Wasze postaci także poza większymi wydarzeniami fabularnymi. Zmiany wprowadzane są stopniowo, ale mamy nadzieję, że uda nam się dopracować wszystko jak najlepiej.

– Targi Wiosenne powoli dobiegają końca, ale już niedługo szykujemy dla naszych Graczy drobne mini - eventy. Szczegóły wkrótce na forum!

– Serdecznie zapraszamy wszystkich tych, którzy wciąż są niezdecydowani. Mamy wiele wolnych wizerunków, a także otwartą na nowych Graczy ekipę, zawsze chętną do pomocy i wspólnej gry. Doradzimy, rozwiejemy wątpliwości, i na pewno szybko nie znikniemy - forum ma już ponad dziesięć miesięcy! <3

<center><span class='reg2'><a href='http://brentwood.wxv.pl'>Brentwood</a></span></center>

</div></div></div></center>
Ostatnio zmieniony 18 sie 2018, 21:22 przez lyelle, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
O mnie
nie wiem, co tu robię
Moje fora
Hello Boston, Brentwood
 9919922

#41033 05 cze 2018, 11:22

<center><div class="regus"><div class="regel">nowości w Brentwood!</br></div></br></br>Obrazek<div class="reg"><div class="tekstreg">
– Wielkimi krokami zbliża się <b>pierwsza rocznica forum</b>. Bardzo dziękujemy naszym użytkownikom za wytrwałość i chęci do gry, mamy nadzieję, że ten wspólny rok nie będzie ostatnim!

– Z okazji rocznicy na forum ruszyły nominacje do <b>Brentwood Awards 2018</b>. Zgłoszenia trwają do 9 czerwca, zapraszamy naszych użytkowników do wzięcia udziału, wszystkie szczegóły znajdują się <a href='http://www.brentwood.wxv.pl/viewtopic.p ... '>tutaj</a>.

– Trwa pierwszy z zapowiadanych nie tak dawno mini eventów - ognisko studenckie. Niedługo możecie spodziewać się kolejnych takich wydarzeń!

– Na prośbę naszych użytkowników, otworzyliśmy dział ze <b>Światem Alternatywnym</b>, w którym można dać upust swoim pomysłom niedotyczącym fabuły forum.

– Z okazji zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej, otwarte zostało także podforum ze <b>Strefą Kibica</b>.

– Z powodu malejącego zainteresowania Użytkowników, zrezygnowaliśmy z konkursu na Postać Miesiąca.

– Na forum zostały przeprowadzone czystki, zwolniło się kilka wizerunków, a my, jak zawsze, zapraszamy do zajrzenia do nas. Przyjmiemy wszystkie zagubione dusze, chętnie pomożemy, a może uda się zostać z nami na dłużej? <3

<center><span class='reg2'><a href='http://brentwood.wxv.pl'>Brentwood</a></span></center>

</div></div></div></center>

<style>.reg2 a:active{color: #cfd8d4!important;}.reg2{border-bottom: 2px solid transparent; border-image: linear-gradient(to right, #f4f4f4, #cfd8d4, #cfd8d4, #f4f4f4); border-image-slice: 1; padding: 10px;font-family: 'Tahoma', sans-serif;font-size: 30px;text-transform: lowercase;margin: 0 auto;position: relative;color: #cfd8d4;padding-bottom:13px; padding:10px; text-shadow: 2px 2px 0px #9cb4aa;}.regus{background-color:#f4f4f4;border: 1px #e9eceb solid; padding: 10px; width:440px;}.regel{border-bottom: 2px solid transparent; border-image: linear-gradient(to right, #f4f4f4, #cfd8d4, #cfd8d4, #f4f4f4); border-image-slice: 1; width: 400px;font-family: 'Tahoma', sans-serif;font-size: 30px;text-transform: lowercase;margin: 0 auto;position: relative;text-align: left;color: #cfd8d4;padding-bottom:13px; padding:10px; text-shadow: 2px 2px 0px #9cb4aa;}.reg{font-family: 'Tahoma';font-size: 14px;font-weight: normal; color: #717e79!important; letter-spacing: 1px; text-align: center;background-color:#f9f9f9;padding:20px;width:400px;margin-top:10px}.tekstreg{text-transform:none;font-family:verdana,serif;font-weight:normal;font-size:11px;letter-spacing:0px;line-height:16px;margin-top:15px;text-align:justify}.reim{width:350px; border: 1px solid #e9eceb; padding: 2px;}</style>
Ostatnio zmieniony 18 sie 2018, 21:20 przez lyelle, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika

#42874 13 sie 2018, 19:33

Powstał pierwszy filmik promujący forum!

Ostatnio zmieniony 11 paź 2018, 23:17 przez scu, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
O mnie
nie wiem, co tu robię
Moje fora
Hello Boston, Brentwood
 9919922

#44267 06 paź 2018, 13:15

Brentwood 2.0

Obrazek
Z drobną zwłoką, ale także my pojawiamy się pod nowym adresem! A to wszystko przy udziale wspaniałej Yati, której serdecznie dziękujemy za przeniesienie nam bazy danych ♥ Teraz możecie nas znaleźć tutaj:

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do nas, mimo drobnego zastoju spowodowanego przenosinami, na jesień planujemy dla Was kilka atrakcji. Więcej informacji już wkrótce!

Awatar użytkownika
O mnie
nie wiem, co tu robię
Moje fora
Hello Boston, Brentwood
 9919922

#44365 10 paź 2018, 22:45

Halloween w Brentwood

Obrazek
Halloween zbliża się do nas wielkimi krokami, dlatego na forum zaczynamy przygotowania! Pojawiła się zapowiedź Halloweenowych atrakcji. Są to:
Konkurs na Najlepszy Halloweenowy Profil - to najlepszy czas, by wykorzystać straszną grafikę i udekorować profile postaci, a potem to Gracze zdecydują, kto zostanie zwycięzcą;
Konkurs na Najlepszy Halloweenowy Kostium - opisy kostiumów postaci zawierające maksymalnie 300 słów poddane zostaną anonimowo ocenie innych graczy, zaś zwycięzca zostanie wybrany w drodze głosowania;
Impreza Halloweenowa - event, któremu przewodniczyć będzie Mistrz Gry, by jak najbardziej urozmaicić zabawę postaciom.

Szczegółowe informacje na temat atrakcji można znaleźć w tym temacie. Serdecznie zapraszamy do dołączenia do nas i wzięcia udziału w zabawie!

Awatar użytkownika
O mnie
nie wiem, co tu robię
Moje fora
Hello Boston, Brentwood
 9919922

#44580 31 paź 2018, 23:32

nowości w Brentwood

Obrazek
W związku z licznymi głosami użytkowników odnośnie małej ingerencji Mistrza Gry w fabuły, Administracja dodała dwie, nowe postacie specjalne. Są to Yolanda Aldridge i Harry Jones, na których temat możecie przeczytać więcej w tym temacie. Mamy nadzieję, że uniwersalizm ich charakterów będzie przyjemnym dodatkiem do gier.
Ruszyła również nowa sekcja wiadomości w dziale Essex News, gdzie od teraz możecie przeczytać o różnych, lokalnych wydarzeniach oraz wpleść je w życie swoich postaci. Ponadto, ostatnimi czasy Mistrz Gry poczynił trudy, aby namieszać w jakimś stopniu w życiu postaci, dlatego wszyscy zapominalscy powinni sprawdzić dział zdarzeń losowych oraz zobaczyć, czy tym razem nie padło na nich.

Przypominamy, że w związku z końcem miesiąca ochronnego, na początku listopada odbędą się pierwsze czystki po przenosinach forum. To ostatni dzwonek dla wszystkich użytkowników, którzy nie chcą zostać przekreśleni.

Wszystkich niezdecydowanych zapraszamy serdecznie - wciąż się rozwijamy, jesteśmy otwarci na nowe pomysły, jak i przede wszystkim na nowych graczy. Pomożemy, w czym tylko będzie trzeba i chętnie przyjmiemy do naszego grona :<3 :

ODPOWIEDZ ]