#6 Anonimowość na forach

Miejsce na tematy w których od ponad roku nikt się nie udzielał.
ODPOWIEDZ ]

#7928 16 cze 2015, 13:33

A ja tam lubię być anonimowa. :) Niektórzy znają mój sposób pisania, rozpoznają mnie już na wstępie i nie mam z tym problemu. Jakie ma to znaczenie? Najważniejsze jest i tak pisanie na forum, bo to jest wyznacznikiem "fajności" danej postaci. Zdażyło mi się na przykład poznać super osoby (super się gada, takie same zainteresowania, wiek, doświadczenia życiowe), ale jak przyszło do forumowych rozgrywek, to nijak nam gra nie wychodziła. Dlatego na anonimowość stawiam przede wszystkim. I tak wszystko wyjdzie w praniu - czy ktoś mnie poznaję, czy nie. :D
Jednak jest i minus, w moim odczuciu bardzo duży. Na forum niespecjalnie chce się pisać z osobą, której nie znało się z innych for. To oczywiście moje subiektywne zdanie, ale ileż to razy fora zapraszają nowych graczy, a w praktyce okazuje się, że tak liczą się tylko gracze znani, lubiani i popularni. Jeśli miałabym podsumować jakoś moje wypociny to... Anonimowość nie jest właściwa.

#7935 16 cze 2015, 14:04

To prawda, totalnie ciężko się wkręcić w forum nieznanym użytkownikom. Ja zawsze próbuję działać incognito, aby zobaczyć, czy komuś podoba się moja postać i czy będę miała z kim pisać. Dopóki ludzie nie poznają mnie jako stałego użytkownika to nie mam praktycznie o czym marzyć :lol: