Pyrkon 2018

ODPOWIEDZ ]

#30934 11 sie 2017, 13:31

Do Pyrkonu jeszcze daleko, lecz zakładam temat, by złapać najważniejsze informacje! :lowki:

Data: 18 - 20 maja 2018
Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie


Kto z Was się wybiera? Planujecie jakieś cosplaye? A może przygotowujecie już jakieś prelekcje? Na co najbardziej czekacie?
Ostatnio zmieniony 04 gru 2017, 20:22 przez Asami, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
O mnie
Nobody knows his real name
But now he just uses one he saw on a grave
Moje RPGi
coś czaruję
Podziękował(a): 9 razy

#30936 11 sie 2017, 14:01

Take me there. ;(

Awatar użytkownika
O mnie
to ja jestem tą dziwną ciocią, przed którą ostrzegała cię rodzina
Moje RPGi
sol
Podziękował(a): 18 razy | Pomógł(a) : 24 razy

 bezimienna

#31007 12 sie 2017, 14:50

Ja będę. W stroju Rincewinda ze Świata Dysku. ^^

Awatar użytkownika
O mnie
Zapalony RPGowiec z prawie 15 letnim stażem w temacie, akolitka Zakonu Czarnego Mnicha i wychowawczyni na obozach rpgowych.
Moje RPGi
Story of Magic!
Podziękował(a): 21 razy | Pomógł(a) : 6 razy
 kira_96

#31036 12 sie 2017, 22:33

Raczej będę i pewnie będę zgłaszać program

Awatar użytkownika
Moje RPGi
Zostawiłam polski pbfówek
Podziękował(a): 7 razy | Pomógł(a) : 33 razy

#31042 12 sie 2017, 23:06

Na 99% będę i prawdopodobnie będę miała cosplay Gaige z Borderlands 2 :P
Lately, the whole idea of 'living' hasn't been that desirable to me.

#33997 19 paź 2017, 22:20

Pozwolę sobie podbić ten temat :)

Poszukuję prelegenta/prelegentów do wygłoszenia krótkiego "wykładu" na temat grania na PBFach lub ogólnie o graniu w tekstowe gry fabularne w Internecie (preferujemy bardziej tę drugą formę, ponieważ można wtedy opowiedzieć nie tylko o forach, ale również blogach, grach z silnikiem oraz innych platformach, gdzie ludzie piszą).

Kilka ważnych informacji:
- Prelekcja odbędzie się w Bloku dla Początkujących,
- Wystąpienie ma trwać maksymalnie 20-25 minut bez możliwości przedłużenia tego czasu,
- Prelekcje są powtarzane, więc ten sam prelegent potrzebny będzie za parę godzin, by powiedzieć to samo,
- Dla osób, które będą prowadzić ten punkt programu są przewidziane odpowiednie zniżki na zakup wejściówek (w zależności od czasu i ilości wystąpień).

Jeśli ktoś jest zainteresowany - bardzo proszę o prywatną wiadomość lub podbicie tego tematu. Wtedy przejdziemy do rozmów oficjalnych, dlatego przygotujcie maila! <3

#35482 04 gru 2017, 20:24

Zareklamuję się :lol:

Ruszył formularz zgłoszeniowy dla młodych artystów, którzy chcieliby zaprezentować się w Fantasium Creatium w specjalnej strefie dla początkujących twórców! Wszystkie informacje znajdziecie tutaj.

Serdecznie zapraszam do mojego bloku :lol: ^^

ODPOWIEDZ ]