Fort Florence

Awatar użytkownika
Moje fora
Fort Florence
 Marynia #6041

#49925 03 lis 2019, 23:23

Obrazek

Mamy rok 2043.

W 2018 nikt nigdy nie przypuszczał nawet, że świat potoczy się w tę stronę. Myśleliśmy o wybuchach III wojny światowej, o Trumpie, o uchodźcach, o ekspansji Chińczyków, meteorytach, antyszczepionkowcach i wielu innych podobnych problemach. Przyszłość zaskoczyła jednak wszystkich.

Okazało się, że akcje takie jak "godzina dla Ziemi", segregacja śmieci nie wystarczyły. Świat zmienił się w dynamicznym tempie, z roku na rok było gorzej. Tornada, burze piaskowe, powiększająca się dziura ozonowa, powodzie, tsunami, trzęsienia ziemi. Wszystko na raz. Ludzie ginęli, miasta upadały. W zaledwie dwadzieścia pięć lat rzeczywistość z 2018 roku zmieniła się nie do poznania.

Ludzie, którzy przeżyli w większości trzymali się razem. Z miast, które wciąż miały w sobie trochę potencjału zaczęto tworzyć tak zwane forty. Wszystkie te katastrofy były pewnego rodzaju "resetem" dla naszej planety, a społeczeństwa tych, którzy przetrwali, musiały się odbudować. Fortów na świecie jest wiele, a większość z nich ma podobny ustrój co Fort Florence. Jednak nie wszystkie - są również forty o ustroju autorytarnym, a są i forty o ustrojach bazujących na różnych pokojowych odłamach religii.

Fort Florence oficjalnie otwarto w roku 2030 i jest to jeden z największych fortów na świecie, położony w Kanadzie, nad Zatoką Hudsona..Przez te wszystkie zmiany klimatyczne niegdyś zielone tereny wokół tego miasta przekształciły się w rozległą pustynię. Szczególnie latem słońce świeci niemiłosiernie, powodując, że coraz większe zbiorowisko ludzi ma coraz mniej wody i żywności. Miasto podzielone jest na trzy strefy - Panoramę, Newcrest i Outland.

Z brakami luksusów, a nawet środków potrzebnych do życia zmagają się mieszkańcy tego ostatniego obszaru - w Outland bowiem mieszkają wyrzutki społeczeństwa, wszelkiego rodzaju wrogowie ustroju. Newcrest to strefa robotnicza, wszyscy ludzie podlegli Panoramie pracują tam i walczą o przetrwanie w inny sposób - przez wieczny wyścig szczurów, mając nadzieję na awans i możliwość zamieszkania w Panoramie. Tam mieszka elita: osoby zajmujące wysokie stanowiska w korporacjach, prezesi czy Rada Miasta składająca się z dyrektorów piętnastu najważniejszych dla miasta firm.


Obrazek

- przenieś się do autorskiego świata bazowanego luźno na takich seriach gier jak Mirror's Edge i Fallout,
- do wyboru są trzy różniące się od siebie grupy: Panorama, Newcrest i Outland, a dodatkowo frakcje (Rada Miasta, Korespondenci, Florence Liberation Front) oraz 6 gangów,
- oferujemy ciekawe rozgrywki z Mistrzem Gry i eventy - pierwsze z nich ruszą już niedługo po otwarciu forum, gdy pojawi się na nim odpowiednia ilość graczy,
- opracowaliśmy system awansów i migracji, a także autorskie Punkty Wpływu, czyli mechanikę, która pozwoli graczom mieć realny wpływ na losy całego forum.


Forum zostało oficjalnie otwarte z dniem 03/11/2019 - zapraszamy do rejestracji!


FORT FLORENCE

ODPOWIEDZ ]